Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás fórum

Cryo Lipolysis avagy zsírfagyasztás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2012. okt. 19. 16:08

Sziasztok!

Velem az történt, hogy jött egy kuponos jó lehetőség és gyorsan megvettem. Aztán bejelentkeztem a szalonba (Bp. Gellért tér) és akkor jöttem rá, hogy ez fagyasztás, megijedtem, de elmentem és túl vagyok az első kezelésen. Azóta meg is néztem, hogy mi is ez és mik a lehetőségek e témában.

Szóval, sokféle gép létezik, ami hasonló módon és hasonló néven szerepel.

Amin én voltam egyedinek számít és nincs rögtön látható eredménye. Van egy tesztlap, amit ki kell tölteni, mert term.vannak kizáró e.ü.tényezők. Nálam nem volt...szerencsére..., majd jött volna a z étkezés és sportolás megbeszélése, ami nálam szintén elmaradt. Glutén és laktózérzékeny vagyok, zöldség, gyümölcs és hús az étkem, kétnaponként futok, a maradék napokon úszom és pilatesezem. Ezt folytatom és ügyelni kell a vízfogyasztásra, valamint 3 napig kerülni kell a meleget, ú.m. szauna, infraszauna, kádfürdő.

Ha ezt betartja az ember, akkor - kortól, súlytól és egészségi állapottól függően - hagyja el a zsírrétegét. Az első eredmény 2 hét múlva észlelhető és ettől kezdve folyamatos az apadás. A következő alkalom egy hónap múlva lehet, addig az első hatása kitart bőven. Az a kezelésem már nem kuponos lesz, de nagyon jó ajánlatot kaptam, ami majdnem teljesen a kuponos árral.

Szívesen elmondom később is a tapasztalataimat, egyelőre ennyi!

2012. okt. 13. 00:00

Sziasztok!

Láttam már olyan eredményt ami 4-5 óra után már szemmel látható volt, de sokszor van azonnali centibe mérhető eredmény.

A lényeg, hogy tényleges legyen a hűtés, olyan nincs, hogy odamentek, rátok teszik a kezelőfejet és már mínusz x fok. Mivel a zsírréteg hőmérsékletéről beszélünk amit csak fokozatosan lehet hűteni.

Különben a 20% zsírvesztéshez a kezelt területről (amit a kezelőfej magába szippant) 2 hónap és a 25% 6 hónap.

Természetesen közben további kezelés lehetséges, de más kezeléssel felváltva kezelni nem szabad.

Tudom, hogy van olyan gép ahol egy alkalommal csinálnak k.uh.-t és zsírfagyasztást.

Remélem, hogy nem kell elmagyarázni, hogy miért, de privát levében szívesen válaszolok ilyen kérdésre is.

Itt azért nem, mert nem szeretnék szakmai vitába keveredni és ezzel megzavarni az érdeklődőket.

Szakmai fórumon természetesen ilyen kérdésre is válaszolok.

23. anitagold (válaszként erre: 4. - Akire62)
2012. okt. 11. 12:12

Szia Akire62!


Leírnád, hogy melyik stúdióban voltál, és így utólag hogy érzed, mennyit ért?

Engem is nagyon érdekelne a dolog.


Köszi:

Anita

22. Rubellit (válaszként erre: 21. - Dinasztia)
2012. szept. 22. 23:26

Szia Dinasztia!


A kezelésről írnál többet? Mi történt amikor megérkeztél és hogyan zajlott le a kezelés?

Mit éreztél közben és utána? Mennyi idő telt el a két kezelés között és azóta?

Nem hiszem, hogy kisebb zsírpárnákra hatásosabb lehet a kezelés. Neked milyen vastag a zsír a hasadon?

Igyekszem megfejteni, hogy mi lehetett a gond.

Emlékszel a gép nevére? Szerintem itt nem biztos, hogy leírhatod, de privát levélben megköszönném.

A kezelés nagyon új, a gépek között nagy minőségi különbség van. Jó lenne tudni, hogy a Te esetedben mi történt. Mekkora volt a kezelt felület? Minél több infót írsz le annál könnyebb rájönni, hogy Nálad mi nem működött és miért érzed csalódottnak Magad.

2012. szept. 21. 12:41

Sziasztok!


Elnézést, hogy csak most írok!


Szóval:

Két alkalommal is voltam.

Mind a két kezelést a hasamra kértem.


Nem tudom, hogy másnak mi a véleménye, de az enyém az, hogy SEMMI értelme, csak kidobott pénz volt.


Lehet, hogy kisebb zsírpárnákkal jobb hatást lehet elérni, de így akciósan is 25.000 Forintomba került sajnos.

2012. szept. 15. 23:55

Tudom, hogy nagyon új még a kezelés, de senkinek sincs tapasztalata?

Sokaknak segítség lenne a döntésben az is ha valaki megosztaná az "élményeit".

Ennél a kezelésnél 2 hónap után várható 20% zsír csökkenés a kezelt területről (pontosan arról a részről ahol fent volt a kezelőfej). Kuponos oldalon kommentre válaszolva egy "szolgáltató azt írta, hogy az egész testrészre igaz a csökkenés. Sajnos ez butaság, kizárólag a kezelőfejbe beszippantott hájra igaz.

Eladtak nagyon sok kupont, ezek szerint már sokan részt vettek ezen a kezelésen. Senki nem meri leírni, hogy mi történt?

Elég érdekes. Nem gondoljátok?

19. 77c9742c2e (válaszként erre: 4. - Akire62)
2012. aug. 15. 15:48
Szia megírnád kérlek, hogy hol voltál és mennyiért illetve, hogy mit tapasztaltál, privátban? :) köszi!
2012. júl. 30. 16:49
Maikupon-on van fent 12990-ért.az ingyen letölthetőben
17. zsé58
2012. júl. 24. 07:04
Szia, ez nem nyiregyházán volt? Ott láttam ennyiért.De ha pesten, akkor ird meg légyszives hogy hol. Köszi.
16. Rubellit (válaszként erre: 14. - Dinasztia)
2012. júl. 5. 23:30

Szia Dinasztia!

Milyen volt a kezelés?

Mit tapasztaltál közben és utána?

15. Lili85 (válaszként erre: 14. - Dinasztia)
2012. jún. 28. 16:30

Szia Dinasztia!


Kérlek írd meg Te is a tapasztalatodat.

Köszönöm szépen!


Lili

2012. jún. 28. 00:01
Holnap megyek! :))
13. Akire62 (válaszként erre: 12. - Lili85)
2012. jún. 25. 21:27

Szia!


Nem tudom, nekem azt mondták a kezelés elején, hogy felraknak egy fagyás álló kendőt amitől nem fagy meg a bőröm. Kb. 30 percig volt piros meg hideg utána ez elmúlt. Mire végeztünk a másik oldalammal, addigra felmelegedett az elsőként kezelt felület és el is múlt a pirosság. Biztos lényeges az a fagyás álló cucc. Olyan nagyon csúszós és meleg volt. Bugyogott a fejben a fagyás álló folyadék. Érdekes volt. Nekem nem kékült be pedig elég fehér bőrű vagyok.

12. Lili85 (válaszként erre: 11. - Akire62)
2012. jún. 23. 21:53

Szia!


Köszönöm,hogy írtál. Nem maradtak rajtad sérülések?

Én attól tartok,hogy mivel fagyasztanak, fagyási sérülések maradnak a bőrömön. Ez nem fordulhat elő?

11. Akire62 (válaszként erre: 8. - Lili85)
2012. jún. 23. 17:21
Én akkor is láttam magamon másnap, de lehet bemeséltem magamnak. Most már eltelt egy kis idő és teljesen észrevehető, ezt már nem tudom beképzelni:) Mások is mondják, hogy fogytam!
10. Akire62 (válaszként erre: 7. - Lili85)
2012. jún. 23. 17:19
Lili én már másnap láttam magamon, hogy ment lejebb a hasam, most már eltelt 3 hét, centikben nem tudom mennyi a változás, de az övemet eggyel beljebb tudom kapcsolni!
9. Dinasztia (válaszként erre: 6. - Akire62)
2012. jún. 19. 08:53

12.000???

Én sokkal többért láttam. Amúgy engem is érdekelne, hogy ennyiért hol csinálják.

Az egyik kuponos oldalon most 80.000 (!) helyett 19.890.

2012. jún. 10. 18:24

Sziasztok!


Ha valakinek van érdemles tapasztalata, az kérem, hogy írjon. Tényleg hatásos vagy átverés az egész?

Eddig még senki nem tudott beszámolni konkrét eredményekkel. Tudom,hogy lassú a folyamat, mert állítólag kell egy hónap, amíg a megfagyott zsírsejt kiürül a szervezetből. Akire62 pedig amit írt nem lehet igaz, mert másnapra még nincsen hatása.

7. Lili85 (válaszként erre: 6. - Akire62)
2012. jún. 5. 14:24

Szia Akire!


Nekem is megírnád privátba, hogy hol csinálták? Engem is érdekelne. Mit értesz drasztikus változás alatt? Úgy hallottam, hogy ez fokozatosan 30-40 nap alatt éri el a végleges eredményt, és csak utána lehet egy következő kezelést csinálni, ha még nem vagy elégedett az eredménnyel.

6. Akire62 (válaszként erre: 5. - D'or)
2012. jún. 5. 11:41
12.000 Ft volt.
5. d'or (válaszként erre: 4. - Akire62)
2012. jún. 4. 16:56

szio; ez engem is erdekelen,megirnad hogy milyen aron csinaltak es hol pontosan , mennyi ideig tart...stb.

Elore is koszonom a valaszt.

2012. jún. 3. 20:56
Sziasztok! Nekem tegnap csinálták. Egyáltalán nem fájt. Semmi különösebb érzésem nem volt. Utána sokáig hideg maradt a hasam. Semmilyen folt és elváltozás nem lett rajtam, a kezelés után. Egyáltalán nem volt olyan csúnya mint amilyen fotókat láttam a neten. Tegnap még nem látszott semmi, viszont ma reggelre drasztikus a változás. Én csak ajánlani tudom. És ráadásul találtam egy helyet ahol extra olcsón megcsinálták. Én mindenkinek csak ajánlani tudom.
3. Lili85 (válaszként erre: 2. - LeeBaa)
2012. máj. 11. 08:46

Szia!


Légyszíves számolj be az eredményeidről, nagyon szépen megköszönném.


Szép napot,


Lili

2. LeeBaa (válaszként erre: 1. - Lili85)
2012. máj. 10. 14:52

én ma hallottam róla és kb. egy hónap múlva megyek..

(akkorra kaptam időpontot)

2012. máj. 2. 10:20

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy valaki próbálta-e már a címben elmlített eljárást? Állítólag ugyanaz, mint a zsírleszívás, csak vágás nélkül, és az ára is hasonló.

Kérem, ha valakinek van tapasztalat, az ossza meg velem.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook