Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Colitis ulcerosa esetén lehet szedni Dalacint? fórum

Colitis ulcerosa esetén lehet szedni Dalacint? (tudásbázis kérdés)


2020. ápr. 10. 07:04

Köszönöm a válaszaitokat. Időközben kénytelen voltam elkezdeni szedni, de ez 1 napig tartott mert begörcsöltem tőle.

Egy ismerős gasztroenterológus azt javasolta hogy Klion 250mg tablettát szedjek, persze a szokásos probiotikummal.

2020. ápr. 8. 08:17
Mármint belemen
2020. ápr. 8. 08:17

Szia!


Én ugyan nem vagyok colitises,de nekem más betegség miatt eltávolították a vastagbelemet.

Amikor még meg volt,fel írták nekem ezt a gyogyszert.Végig szedni se bírtam mert olyan székrekedést okozott.Nekem egyből a belem jött ki a mellékhatása

2020. ápr. 7. 17:54
Probiotikum nagyon fontos lenne mellé, de orvost kérdezd, hogy mennyit és melyik fajtát!
3. kristo_f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 7. 17:53

Fogorvos Dalacint irt fel a barátnőmnek, inygyulladás, vagymi miatt

3.nap után majdnem "belehalt" a mellékhatásokba

Hányinger, hasfájás, gyengeség, hasmenés

Abba is hagyta. Másik orvos kiölte az ideget a kérdéses fogbol. Azóta rendben

2. Sirmoon (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 7. 17:00

Sajnos ismerem ezt a betegséget,a férjem szenvedett vele.

Azt hogy mit szedhetsz ,inkább a gasztroenterológustòl kérdezd meg.Gondolom,hogy a colitisre is ,komoly gyógyszereket kell szedned,hogy elviselhesd a vele járó fájdalmakat,tüneteket.

2020. ápr. 7. 16:30
Colitis ulcerosa betegségben szenvedek. A fogorvosom 300mg-os Dalacin írt fel. Tud valaki tanácsot adni,hogy ez az antibiotikum nem okoz-e súlyosabb tüneteket az alapbetegségem miatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook