Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ciki a Kinai? fórum

Ciki a Kinai? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. júl. 13. 12:39

Volt néhány éve egy felmérés, h a márkás boltokban kisebb esélyed van eredeti márkás ruhát v cipőt venni, mint a piacon...


Egyébként rengeteg boltos a piacon vásárol.


A kínairól meg annyit, h van közülük nagyon jó és nagyon silány bolt is. Ha megtaláljuk a jót, akkor az egész jó. Viszont több esetben is tapasztaltam, h a Plaza-ban a márkás boltban olcsóbban be lehet vásárolni, mint a kínaiban... És olyan is volt, h ugyanazt a pulcsit, amit a Jeans Club-ban vettem a Plaza-ban, megtaláltam a kínaiban is, csak épp dupla áron... Szóval mikor hol érdemesebb vásárolni...

2008. júl. 13. 12:24
én bugyit, zoknit ott szoktam venni egy grammal sem rosszabb, mint valamelyik pláza boltban.
7. 2b9375f2a3 (válaszként erre: 1. - Csikita)
2008. júl. 13. 12:12
nem
2008. júl. 13. 12:11
nem ciki sz....r!
2008. máj. 15. 13:57

Kínai? Hiszen mindenhol csak az van. Még a legdrágább butikokban is. A gyerekeimnek csak kínaiban veszek bodyt, harisnyanadrágot, stb. Nem hiszem hogy rosszabb mintha máshol venném. Sőt!! Nemrég a férjemtől kaptam egy rövidujjú felsőt. Nagyon tetszett, sárga, mély kivágással. Hazavittem, kimostam és úgy nézett ki mintha a kutya szájából vettem volna ki. A férjem majdnem elsírta magát mikor meglátta.

Vettem már gyerekboltban is kínai bodyt, csak ami a kínaiban 500 forint volt, az a butikban 999 forint. Én hülye meg megvettem, mert nem néztem a cimkéjét, csak otthon.

Dehát vannak olyanok akiknek csak a butikos kínai a jó cucc. Nekik üzenem: csak rajta, okosak vagytok!!

4. mh07
2008. máj. 13. 09:09

Sőt! Több ruhanemű esetében nem vagyok hajlandó mást venni, mint kínait. (pl. otthoni szabadidő alsó, póló)

Egyébként ha megnézed a bevásárló központokban található butikok termékeit zömmel ott is azt veszed meg, csak jóval drágábban!

Több butikossal találkoztam már a Józsefvárosi piac nagykerében vásárlás közben:)

2008. máj. 13. 09:01

Arról nem beszélve, hogy ma már szinte mindenütt kínai holmikat árulnak.

Meg olvasd csak el, mi van egy márkás holmi címkéjén! (made in china)

2008. máj. 9. 20:08
Egyáltalán nem. Sztem az ciki a kormánynak , nem nekünk, h böcsletes munkával ennyit lehet keresni, hogy ünnepnap, ha a kínaiba vásárolhatunk.
2008. máj. 9. 19:08
Szerinted ciki kinai áruházba vásárólni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook