Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Cigifüst az elektromos babahinta huzatában! fórum

Cigifüst az elektromos babahinta huzatában! (beszélgetős fórum)


2021. jún. 26. 20:23
Sziasztok! Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítségét az ecetes megoldás sikerült nincs benne az a bűz most már nagyon jó az illata.
6. 8a5caeb182 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 26. 13:54

Szellőztesd sokat, illetve ecetes mosás (nem, nem lesz ecet szagú ;) )


Én az anyósomtól kapok ruhákat a gyerekeknek, lakásban cigizik, kb szívem szerint kidobnám azokat amiket ad...

5. rabankari (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 25. 16:01
Én vissavinnèm.Hívd fel,hogy vállalhatatlan cigi szaga van,kéred vissza a pénzt.
2021. jún. 25. 15:49
Nem lehet esetleg egy új huzatot varrni vagy venni? Nem ismerem ezt a hintát, unokáimnak Adamo van, mosható anyagokból
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 25. 11:47
Nem akarlak elkeseriteni, de szerintem, ha a muaagyag bevette a szagat, akkor kuka.
2021. jún. 25. 09:33
Van szagtalanító spray, én azzal próbálnám, majd pár nap múlva illatosítóval fújnám le jó erősen, és kiraknám levegőre, ezzel mindenből ki lehet ölni minden szagot...
2021. jún. 25. 03:04
Sziasztok! A minap vásároltunk egy elektromos babahintát használtan. Nos az a problémám hogy a férjem ment el megnézni átvenni de nem érezte hogy cigifüst szagú ahogy hazahozta én éreztem nem is lenne ezzel probléma csak annyi hogy már 3x-or mostam ki és egyszerüen még mindig érzem. Az lenne a kérdés mivel tudnám ki varázsolni belőle ezt a bűzt? Jelzem hogy az eladó nem közölte hogy cigiszagú csak annyit hogy ráfér egy takarítás mert nem használták de gondolom ahol tárolták ott cigizhettek mellette...Előre is köszönöm ha válaszoltok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook