Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bütyök műtét után időjárásra érzékenység? fórum

Bütyök műtét után időjárásra érzékenység? (beszélgetős fórum)


5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - Zsófi1971)
2023. jún. 16. 12:50

Szerintem akkor írj ki egy szavazást, hogy csontot érintő műtét után érzékenyek lettek-e?


nem

igen

igen néha

igen állandó erős fájdalmam lett

Ha tudom, hogy így fog fájni, meg sem csináltatom...


Én minimum ennyi kérdést feltennék. :) Nagyobb a merítési esély a tapasztalatom szerint.

4. Zsófi1971 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2023. jún. 16. 09:21
Köszi! A kolléganőm csak arra alapozta, hogy a saját térde meg egy kolléga sípcsontja azóta nagyon fáj az időjárástól függően, hogy csontot vágtak át. De csak annyit mondott, hogy kérdezzek utána... :) A dokinál már voltam, és akkor erre nem kérdeztem rá, ő meg csak a lábadozásról beszélt. 6-8 hónap a várakozás a műtétre, igazából csak akkor beszélek majd vele (vagy akkor is csak asszisztenssel), amikor felhívnak időpontot egyeztetni. Addig is megpróbálok reprezentatív mintát gyűjteni a személyes tapasztalatokból. :)
2023. jún. 16. 09:10

Személyesen nem műtöttek, de barátnőmet igen.


Neki nincs gondja azóta sem. Mondjuk 25 éves volt, de csúnya deformációval. Azóta babát is várt, az sem viselte meg.


De, tudod ahányan vagyunk annyifélék , sosem egyforma a reakciónk.

Lehet a ismerősöd tényleg így járt, de lehet csak szereti, ha anekdotázhat.

Legfontosabb információt az orvosod tud adni, aki műteni fog, műtene, hiszen nagy a gyakorlata. Tedd fel neki kerek-perec a kérdést.

2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Zsófi1971)
2023. jún. 16. 09:07

Minden sérülés műtéti heg, hely fáj időjárás változásra. Van akinek jobban van akinek kevésbé és van olyan is, hogy egyszer megérzed egyszer nem.

Sztem rosszabb nem lesz, mint amilyen most.

2023. jún. 16. 08:56
Végigolvastam a bütyökműtéttel kapcsolatos fórum rengeteg régi hozzászólását, úgyhogy most már sokat tudok a műtétről és a lábadozásról is. Viszont egy ismerősöm most azzal ijesztegetett, hogy az időjárásra érzékeny lesz, nagyon fog fájni, és talán az rosszabb lesz, mint most, amikor még nincs korrigálva. Ezért azoktól szeretném kérdezni, akik már több éve túl vannak a műtéten, hogy vannak-e fájdalmaik az időjárás kapcsán, illetve tudják-e sportolással terhelni normális módon, és nem romlott-e vissza az évek során. Nagyon örülnék a tapasztalatoknak!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook