Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Butaságot csináltam,mehetek holnap terhességi tesztért 52 évesen! fórum

Butaságot csináltam,mehetek holnap terhességi tesztért 52 évesen! (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
36. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Jozsi.38)
dec. 2. 10:23
én is úgy voltam,jól megebédeltem,hát csak az nem vette észre,aki nem akarta.addig is ebédeltem.
35. birebora (válaszként erre: 30. - Piroska52)
dec. 2. 09:59
Volt olyan munkatársam akinek azt mondták myoma. Aztán megmozdult.
34. horakulum (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 09:52
Örülök! :) Én megértelek akárhogy is volt. Házasságon belül is előfordulnak "balesetek", nem csak az egyejszakas veszélyes. ;)
33. jozsi.38 (válaszként erre: 13. - Channa*)
nov. 30. 19:30
Van akinél még nem látványos egyáltalán. Nekem a 20 hétig szinte alig volt hasam, egy ismerősöm mondta, hogy úgy nézek ki, mintha jól beebédeltem volna. Mind a háromszor. Utána már megindult és kikerekedtem a végére, de az első felében csak az vehette észre, aki tudta, és jobban megnézte a hasam
32. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Channa*)
nov. 30. 09:24
én talán három hét után tudtam,hogy az vagyok,tán megérzés?meg utána a kétszeri ájulás.más nemigen,de később egy bálnát is megettem volna.
31. tumbo2 (válaszként erre: 29. - Channa*)
nov. 30. 09:20
az anyám is azt hitte,hogy már 39 éves korában ez a változókor,az orvos is azt mondta,hogy nem terhes.én rohantam volna egy rendesebb dokihoz,de neki jobb volt,a majdcsak lesz valahogy állapot.egyedül én örültem a gyereknek, akkor már 21 éves voltam.gondoztam,ha beteg volt nekem kellett kenegetni a száját belülről,mert hozzá sem tudott nyúlni.az első naptól kezdve én fürdettem,hát szerencsétlen élete is volt,korán öngyilkos lett.
30. Piroska52 (válaszként erre: 29. - Channa*)
nov. 30. 08:06

Hát, sok mindent megélünk az biztos.

Itt is volt olyan, akinek azt mondták, daganat.

Aztán egyszer csak megszületett.

29. Channa* (válaszként erre: 27. - Piroska52)
nov. 30. 07:53

Elhiszem! Bár már én is túl vagyok rajta, és amíg folyamatban volt, rengeteg terhességi tesztet csináltatott a doki, amikor mentem hozzá, de soha nem éreztem azt, hogy terhes lehetek. Azt hiszem én jobban tudtam, hogy ez a változókor, mint a doki. Persze, én akkor is fiatal voltam, amikor ez történt, így a doki simán hihette, hogy terhes vagyok.


És, nekem is van egy ismerősöm, aki a menyével szinte egyszerre szült, mert először azt gondolták az orvosok, hogy gyermekfej nagyságú daganat van a méhében, aztán kiderült, hogy terhes;) Tehát, az unokájával egy idős gyereke van ezért...

28. apeeng
nov. 29. 22:55
nem butaság, ha örömet okozott..úgy érzem jólesett...akkormeg?
27. Piroska52 (válaszként erre: 26. - Channa*)
nov. 29. 20:38
Akkor még fiatalok voltunk, a változókor után, már nem olyan egyértelmű, tapasztalat.
26. Channa* (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 20:01

Mármint, hogy nem tudod, hogy milyen terhességi "tünetek" léteznek?

Hát, legyen, bár nekem roppant fura.


Életemben egyszer voltam terhes és tudtam, hogy az vagyok ennek ellenére.


Na de, lényegtelen is! A lényeg, hogy a teszt negatív lett, így megnyugodhatsz!

25. Channa* (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 19:59
Ha epeköved volt, akkor simán lehet újra. Illetve, simán lehet ételtől a puffadás. Figyeld, hogy mit ettél és abból kevesebbet fogyassz!
24. Piroska52 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 16:29
Egészségedre váljon, csak legyél okos, mert ugye az ördög nem alszik.😄
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Unom)
nov. 29. 16:11
Ez így igaz,nem is fordul elő többet :-)
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Channa*)
nov. 29. 16:10

Kedves Hanna!

Köszönöm a segítséged,de hidd el van ilyen. A második terhességem nem vettem észre,csak azt hogy estére felpüffedt a hasam,akkor már 13 hetes terhes voltam.

Ezért ijedtem meg most,és esküszöm ha nem lennék ennyire beteg testileg még örültem is volna a babának,de olyan gyógyszereket szedek és olyan súlyos betegségeim vannak,hogy nem biztos hogy ki tudtam volna hordani.Sokszor magamat is nehéz ellátni!

Azért aranyos vagy,köszönöm :)

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Horakulum)
nov. 29. 16:04

Szia drága! Negatív lett ( kettő teszt ) is.nagyon kedves vagy,köszönöm!

Viszont így kértem hasi ultrahangra időpontot,mert akkor más baj van a háttérben.Epekővel már műtöttek,lehet a májam a sok gyógyszer miatt,majd kiderül.

Köszönöm a kedvességed :)

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Piroska52)
nov. 29. 15:59

De aranyos vagy,köszönöm! Én is lettem volna bajban két felnőtt fiú mellett,ráadásul elég sok betegségem is van,nagyon rizikós lett volna egy baba.

Bevallom ez egy 1 éjszakás kaland volt,de soha többet ilyet :-)

Na de a mondás: vén kecske is megnyalja a sót! :D

19. Piroska52 (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 15:38

De jó, akkor most már megnyugodhatsz.

Azért elmondom csak csendben.

Volt egy olyan csoportom, ahová járt egy kislány, és járt egy kisfiú.

A kisfiú anyukája, volt a kislány nagymamája.

Későn vette észre, hogy babát vár.

Igy az anyuka, egy időben volt várandós az anyósával.

Csak csendben mondom, van ilyen.

nov. 29. 14:50
Negatív lett Lányok! Köszönöm szépen a segítségeket és együtt érzéseket :)
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Ágio8405)
nov. 29. 13:55
Szia! Én is ugyan ezt érzem,és sok a savam.Most megyek tesztért,majd megírom mi lett!
16. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Flóra76)
nov. 29. 13:32
Én rettenetesen puffadtam a 19. Hétig. Nem is látványra inkább érzésre. Az oldalam is szúrt miatta hetekig mint amikor beszorul a levegő, csak kicsit lejjebb éreztem.
nov. 29. 08:12
ebben a korban teherbe esni nagyon keves az esely!
14. unom (válaszként erre: 12. - Horakulum)
nov. 29. 07:27
De a védekezés nélküli szex az.
13. Channa* (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 29. 07:22

16-18 terhesség már sok esetben látványos, hiszen ez már majd nem félidős terhesség, és igen, ilyenkor már mozog, amit max. akkor nem tudsz beazonosítani, ha még sosem voltál terhes.

52 évesen már tudhatnád, hogy miből tudod, ha terhes vagy.

Has puffadás estére? Még sosem hallottam ilyen terhességi "tünetről".


A menopauza pedig olyan, hogy kimaradozik a havi, majd végleg elmúlik.

Milyen butaságot csináltál?


Vegyél egy terhességi tesztet, aztán nyugi, bár én egy kicsit sem lennék nyugtalan, ha terhes lennék.

nov. 28. 21:23
Amúgy meg, hogy érted, hogy butaságot csináltál... A szexelés nem butaság. :) Főleg párkapcsolatban nem.
nov. 28. 21:22

Írj majd, mi lett, érdekel.


Szerintem minden ok lesz. Azért a terhességnek vannak más jelei is, amiket szerintem már észrevettél volna. Egy csomó hormonális változás, testi tünettel. Szóval, nyugodj meg és vegyél tesztet.


De adj hírt magadról, mert most már érdekel. :)

nov. 28. 20:58
Én első körben inkább egy gasztrós dokihoz mennék.
nov. 28. 20:52
Ne ijeszgessétek már, mint írta más is kevés az esély. Egyébként meg bocs de lehet szél görcsöd van vagy nem tudom az emésztés vagy bármi lehet. De a teszt jó ötlet, megbizonyosodni a dologról. Kitartást és ne félj.
8. liliom10 (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 28. 20:46

A helyedben tesztet is csinálnék, és a háziorvoshoz is elmennék.

Ismerek olyan nőt, aki még a klimax előtt is szült !

nov. 28. 19:56
A hormonális változások, menopauza tünete is lehet a puffadás és megannyi betegség tünete.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook