Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Büdösek a kimosott ruhák... :( fórum

Büdösek a kimosott ruhák... :( (beszélgetős fórum)


1 2
13. dogiz (válaszként erre: 12. - Mothertiger)
2014. dec. 13. 18:38
Ha nyáron is büdösödött, akkor csak nem a vizessége miatt :(
2014. dec. 13. 18:37

Milyen fordulaton centrifugáz a mosógéped?

Ha túl vizes marad, lassan szárad - és így valóban bebüdösödhet a ruha, akármivel is mosod.

Nem biztos, hogy a mosógéppel van baj, inkább a száradás-szárítás során lehet a hiba.

Gondolom.

:/

11. Pindurpanka (válaszként erre: 10. - Pieta4)
2014. dec. 13. 18:37
biztos így hívják, akkor igen
10. pieta4 (válaszként erre: 8. - Pindurpanka)
2014. dec. 13. 18:35
Vagyis a szűrőt?
9. pieta4 (válaszként erre: 6. - Bibity)
2014. dec. 13. 18:35
Domestos nem erre való.
2014. dec. 13. 18:34
VAn egy dugószerű a mosógép alsó felén, azt ki kell csavarniés a szöszöket, meg minden ami benne összegyült ki kell tisztítani, ezt már csináltad?
7. pieta4 (válaszként erre: 5. - Bibity)
2014. dec. 13. 18:34
Nekem felültöltős gépem van. Az adagolóba úgy besűrűsödött az öblítő, hogy amikor töltöttem az új adagot, mindig kifolyt az öblítő alul, s a ruhák meg nem lettek illatosak. Szét kellett szedni, magasnyomású vízzel lehetett kitisztítani.
6. bibity (válaszként erre: 1. - Lorevi)
2014. dec. 13. 18:32
Tömény domestost ne tegyél a gépbe, szét eszi a tömítéseket.
2014. dec. 13. 18:31
Mosógépszerelővel szét kéne szedetni, és ott is kitisztítani, ahol te nem férsz hozzá. Nekem az előző mosógépembe a folyékony mosószer gélesedett bele, és az öblítő. Azóta csak mosóport használok, és hígítom az öblítőt 3-4-szeresére vízzel. Tovább is tart így. Szóval a folyékony mosószer a bibi, és ha belerakódott, akkor csak a szerelő tudja kikapirgálni - ha ugyanaz van, mint nekem volt.
2014. dec. 13. 18:22
S milyen mosógép tisztítót próbáltál? Ez felültöltős vagy nem?
2014. dec. 13. 18:21
Próbáld kimosni tömény domestosszal!Az fertőtlenít,gombaölő!
2. pieta4 (válaszként erre: 1. - Lorevi)
2014. dec. 13. 18:18
Ilyenről még nem hallottam. Passz:(
2014. dec. 13. 18:14
Sziasztok! Az a problémám, hogy a kimosott ruhák büdösek, állott, poshadt szaguk van! Nyáron is az volt! Azóta küzdök ellene! A mosógépünket újjonnan vettük, viszont előttünk albérlők használták, 2 család is! Amíg nem ezzel a géppel mostam, nem voltak ilyen problémáim! Már alig rakok bele ruhát,mosás után azonnal kiszedem őket, cseréltem mosószert, öblítőt, próbáltam a por és folyékony mosószert, kimostam trisóval, majd ecettel, majd mosógép tisztítószerrel, kisikáltam fogkefével! Ezt egymás után 90 fokon! Mindig nyitva hagyom a gép ajtaját! Viszont most megelégeltem már! Elvittem anyukámékhoz kimosni a ruhákat. Kétszeri átmosás után, már nincs büdös szaguk a ruháknak (nem mindegyiknek, gondolom azokba már beleivódott nagyon a szag)! Mi lehet a baj? Már azt mondtam, hogy kidobom a gépet és veszek egy újat! Nincs több ötletem! Segítsetek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook