Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bromocriptin tabletta vélemények fórum

Bromocriptin tabletta vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. dubadri (válaszként erre: 17. - Zoé00)
2010. jún. 1. 19:24

tettem fel két képet

4D-s még nincs,de hamarosan az is lesz

sok sikert a babásodáshoz :)

17. Zoé00
2010. jún. 1. 17:33

Majd raksz fel uh képet??

Olyan kiváncsi vagyok!

Mikorra van kiírva?

16. Zoé00 (válaszként erre: 15. - Dubadri)
2010. jún. 1. 17:33

Jaj de édiiii, ha kívánhatnék, ez lenne a kívánságom!


Nekem átjárható a petevezetékem, szóval már csak a bromo bogyónak kell megtennie a hatását és beköltöztetni 3 kis babát:)

15. dubadri (válaszként erre: 14. - Zoé00)
2010. jún. 1. 13:45

Inszem azért kellett,mert az egyik petevezetékem el van/volt záródva.

Hááááát 3 fiú??? Az lehet túl SOKKK lenne :),de persze az a lényeg,hogy ne legyen semmi bajuk. Egyébként eddig úgy tűnik 2 fiú,1 lány. Ezzel ki is egyeznék. :)

14. Zoé00
2010. jún. 1. 11:10

JAJ nagyon nagyon gratulálok, hát ez csodálatos.

Rögtön hármasikrek??Hát én hirtelen nem tudnám hogy sírjak vagy nevessek örömömben:)Csodálatos érzés lehet.

Sok egészséget és kellemes babavárást kívánok nektek!

Mikor derül ki hogy kik laknak bent??3 fiúhoz mit szólnál?:):)

Egyébként miért került sor inszemre?Mi volt a gond??


Mégegyszer nagyon sok boldogságot DUBADRI!!!

2010. jún. 1. 11:06

Sziasztok!

Nekem a fog.gátló abbahagyása után kb 1, 5 évig nem volt mensim. :(

kb. 4. hónap után kaptam norcolutot, attól egy picit megjött, ekkor el kellett mennem 3x vérvételre, és ott derült ki, hogy iszonyat magas volt a prolaktin szint a véremben. Ezután endokrinológushoz jártam havonta, ő Bromocriptint írt fel, fokozatosan emelve (reggel 1/2,eset1-el kezdev)az adagot napi 2x1-ig. És kb 1, 5 év után megjött!!!! :)

Ehhez képest eltelt 7 hónap, csomó orvosi vizsgálat, és 1 inszemináció, aminek az eredménye HÁRMASIKREK!!!!! :)

Most vagyok 19 hetes! :)

Tehát kitartás mindenkinek!!!

12. Zoé00
2010. jún. 1. 08:59

Uuuuu nagyon gratula!!!


Melyik intézetben volt az inszem?

11. Dengy5 (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2010. jún. 1. 07:31

Szia!

Én is szedtem és egyidejüleg elkezdtük az inszeminációt is.Elsőre sikerült!Szerintem a Bromonak is köze van hozzá.9 hetes terhesen kellett abbahagynom és már a 30.héten tartok.

Remélem segítettem.

10. Zoé00
2010. máj. 27. 18:04

Senki olyan aki terhes lett a szedése után????


Nem túl jó kilátások....

Néha már annyira magamba zuhanok....kb mindenki terhes körülöttem, nincs olyan ember aki nap mint nap ne jelentené be hogy babát vár...

2010. máj. 27. 15:13
Kb másfél évig szedtem(azt hiszem),aztán kiderült pajzsmirigy alulműködésem van,talán ez okozhatta a kilengést.
2010. máj. 27. 14:40

Tejelapasztáshoz kaptam a gyermekem 1 éves kora után. Az első 1/2 szem után bedugult az orrom és szédültem, így nem is szedtem be.

Talán fontos lehet: a védőnőm azt mondta, hogy ezt a gyógyszert be akarják tiltani, csodálkozott, hogy ezt írta az orvos.

7. birgi74 (válaszként erre: 4. - Zoé00)
2010. máj. 27. 14:37

igen, persze! szeretnénk kisbabát, ő az első babánk volt. éppen ma 4 hete, h császárral "megszületett". előző nap tudtam meg, h megállt a szíve. 4szer volt rajta a köldökzsinór. valószínűleg "meghúzta" magát. nagyon fájdalmas, de mindenképpen szereténk neki kistestvért.


de most nem szeretnék itt nagyon off-olni.

én 4x1-et szedtem a tablettából, de hál'Istennek, nem volt mellékhatás. sok sikert kívánok neked a leendő kisbabátokhoz!!!!

6. Ani2 (válaszként erre: 5. - Zoé00)
2010. máj. 27. 13:52
Már nem szedem.
5. Zoé00 (válaszként erre: 3. - Ani2)
2010. máj. 27. 13:48

Még mindig szeded?


Nekem csak ez a bajom van, minden más eredményeim jó lett, szóval remélem meghozza a várva várt babót!

4. Zoé00 (válaszként erre: 2. - Birgi74)
2010. máj. 27. 13:47

Nagyon nagyon sajnálom ami történt, nem értem ilyen miért történik, de nagyon sok erőt kívánok hozzá.

Bár ezt teljesen feldolgozni nem lehet, de majd jön a következő kis angyal és sok sok örömet, boldogságot fog nektek adni.

Már 1 hónapja szedem, nálam volt hányinger, kis fejfájás, baba sajnos még érkezett, eddig napi fél szemet szedtem, amit pár napja 1 egészre emeltük.

Hát majd meglátjuk, hogy nekem meghozza-e a hatását.


Próbálkoztok újra babával?

3. Ani2 (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. máj. 27. 13:37

Szia!



Én 2 hónapig szedtem, mert picit magasabb volt a prolaktin szintem, de inkább stimulálásra kaptam. De sajna igy sem sikerült. Én este 1-et szedtem mindig lefekvés előtt. 1. nap volt egy kis szédülés, hányinger, de utána semmi több. De nekem PCO-m van, most megyek dr.-nőhöz. Remélem neked segít és sikerülni fog.

2010. máj. 27. 13:32

szia! az én esetem ugyan teljesen más, de két hétig én is szedtem. várandós voltam, és a 39.héten meghalt a babám. megcsászároztak, és a tejelválasztás elindulása ellen írták fel. persze 1 hét szedés után megindult a tej, de csak egy hétig, aztán "szépen" elapadt. mellékhatását én nem éreztem, bár mondták, h az első napon ne egészeket szedjek, csak feleket, mert h lehet tőle szédülés, stb... nálam nem volt mellékhatás. tudom, h többmindenre is ezt a tablettát szokták felírni, szerintem, ha az orvosod ezt javasolta, akkor fogadd el a véleményét.

gondolom, úgyis mndent megteszel, h sikerüljön a kisbaba, úgyhogy csak fel a fejjel! szorítok neked!


hát nem segítettem vmi sokat, és nem is teljesen a témához kapcsolódóan írta, ne haragudj!

remélem, kapsz válaszokat!

üdv,b

2010. máj. 27. 13:14

Sziasztok!

Lassan 2 éve próbálkozunk a babával, de sajnos sikertelenül.

Átestünk mindenféle kivizsgáláson, ahol kiderült, hogy nekem picivel magasabb a prolaktin szintem, és bromot írt fel a doktor úr, amit 1 hónapja szedek.

Kérdésem az lenne hogy sikerült e valakinek így teherbe esnie, illetve milyen pozitív, negatív hatását tapasztalta??

Kérlek segítsetek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook