Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bromocriptin tabletta vélemények fórum

Bromocriptin tabletta vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3
48. Kia81
2010. szept. 7. 14:42
Egyébként, ha három lesz, és mindegyik életerős, egészséges babóca lesz, akkor örülj annak!!! Fogadd csodának őket! :-) Szorítok!
47. Kia81 (válaszként erre: 46. - Dubadri)
2010. szept. 7. 14:41
Szia!!!! Drukkolok, remélem minden rendben lesz. Elolvastam a naplód. Én két blogot írok. Az egyiket még az esküvő előtt kezdtem el, rólam, rólunk szól, teljesen nyitott. Viszont arról nem írok, hogy mi történik velem, mert a szülőkön kívül senki nem tudja. Ezért most "álnéven" írok egy másik blogot magamnak, és másoknak, akiknek esetleg tudok segíteni. Magamnak is segítek vele, mert így kiírom magamból. Ez csak és kifejezetten a lombik-program lelki és fizikai oldaláról szól. Ha gondolod, itt beleolvashatsz: www.rita-remenysugara.blogspot.com
46. dubadri (válaszként erre: 45. - Kia81)
2010. szept. 7. 14:22
meg volt az uh,részletek a naplómban! :)
45. Kia81
2010. szept. 3. 15:23
ok...várom
44. dubadri (válaszként erre: 43. - Kia81)
2010. szept. 3. 14:35

köszi szépen! :)

majd jelentkezek!

43. Kia81 (válaszként erre: 42. - Dubadri)
2010. szept. 3. 13:12
Drukkolok nektek, majd írj, hogy mi a helyzet!
42. dubadri (válaszként erre: 41. - Kia81)
2010. szept. 3. 09:28

igen,most már folyamatban van a 2.! :)

A héten szurizok,hétfőn uh. és ha ott minden ok,akkor szerda,csütörtök inszem!

Pécsre járunk!

41. Kia81 (válaszként erre: 40. - Dubadri)
2010. szept. 3. 08:31
Ez nem jó hír. Sajnálom. :-( És most készültök a másodikra? Hova jártok?
40. dubadri (válaszként erre: 39. - Kia81)
2010. szept. 2. 15:54
nekünk az első inszem is sikeres volt,csak hát nem lett a vége happy end! :(
39. Kia81 (válaszként erre: 38. - Dubadri)
2010. szept. 2. 15:48
Köszi, aranyos vagy! Én is nagyon bízok benne, bár nem tudom, hogy mennyi az esély rá, hogy rögtön az első alkalommal sikerrel járunk!
2010. szept. 2. 08:22

szorítok,hogy addigra rendben legyél!

Nah és persze azért is,hogy sikeres legyen a lombik! :)

37. Kia81
2010. szept. 2. 08:19
Nekem is magas. Muszáj levinni, mert november végén lombik!!!!!!
2010. szept. 1. 21:45
nekem is magas volt a prolaktinom. Miután abba hagytam a gyógyszert nem jött meg, magas plt miatt,és kellett majdnem 1 év,mire megjött,addigra ment le a plt!
35. 9bbc382386 (válaszként erre: 34. - Kia81)
2010. szept. 1. 21:32
Pár éve szedtem és magas prolaktin-értékre.Majd abbahagytam,mivel kiderült pajzsmirigy-alulműködésem van és az okozhatja.
34. Kia81
2010. szept. 1. 18:46
Sziasztok! Tök jó, hogy ilyen pozitív vélemények is vannak, eddig borzasztóan rossz mellékhatásokról olvastam. Kicsit tartottam is tőle. Ti mire szedtétek/szeditek? Használ?
2010. szept. 1. 17:47
Amikor szedtem,nekem sem volt tünetem.
32. dubadri (válaszként erre: 31. - Kia81)
2010. szept. 1. 16:31

szia!

Nekem is valahogy így,fokozatosan emelték az adagot. Nem volt tőle semmi bajom! Még ma is szedem,ennek már 3 éve! :(

31. Kia81
2010. szept. 1. 16:00
Sziasztok! Van itt még valaki? Én pénteken fogom elkezdeni szedni a prolactinomra (652), kíváncsi vagyok, hogyan fog rám hatni.....Előszer napi 1/2-et, majd nap 1x1-et, vagy 2x1/2-et. Még nem tudom, melyik lesz a jobb.
2010. aug. 4. 21:24

bebekriszti:szia még nem csinálttak Mr-t,az orvrsom azt mondta,hogy ebbe a hónapba menjek vérvéttelre és attól függ milyen kezelésem lesz,de megbeszélem vele ezt amit irtál is meg a terheléses cukor vizsgálatott is mert van egy ismerősöm és ő is előbb bromocriptinnel kezdte aztán kiderült ,hogy pco szindrómája van.

köszi a választ!

2010. aug. 2. 21:57

Nekem is magas volt anno a prolaktinom,én is Bromot szedtem/szedek rá! Nekem majdnem 1 évig tartott,mire levitte annyira,hogy végre megjött a mensim!

Kitartást,és mielőbbi nagy pocakot mindnekinek!!! :)

28. bebekriszti (válaszként erre: 27. - Iluci26)
2010. aug. 1. 23:16

Ez nagyon magas prolaktin szint,de a napi 2 szem biztos,hogy lejjebb fogja vinni ! Nem vagy tőle rosszúl ? Nincs ájulásérzeted? Csináltak már neked MR vizsgálatot a hypofízisről? Nincs prolaktinómád? Mert ez tényleg nagyon magas !

Nekem 600 volt az értékem,ezért nem estem teherbe.

2 hónapig kellett szednem,akkor lement 100 alá az érték és így sikerült a terhesség! Szedjed,mert jó gyógyszer.

2010. aug. 1. 19:29

Sziasztok én már 5 éve próbálkozunk a párommal és úgy 6 hónapja szedem a bromocriptint 1225ml/prolaktin szinttem kétszer szedem naponta,két hét úlva megyek szintmérésre remélem valamivel kevesebb lesz.Már volt két sikertelen terhességem mind kétszer 10hetesen kellett elvenni a babákat.

Nagyon sok sikert kívánok mindenkinek!!!

2010. jún. 10. 11:40

Tavaly márciusban hagytam abba a gyogyszert, akkor ugy voltunk vele ha akar már jöhet de még ráér, viszont most már nagyon ugy vagyunk vele hogy minél elöbb szeretnénk. Mivel csak kb 5 honapja van valamennyire ciklusom igy még nem volt olyan sok esély rá, de most amikor már meg-meg jött én nagyon reménykedtem mindig. Most probálok lekattanni kicsit rola mert mondják a rágörcsölés sem jo, csak hát az meg nagyon nehéz... de tudom ezzel más is igy van.

Amugy én este szedek egyet és azt mondta az orvosom szedjem amig nem leszek terhes, akkor szoljak. Ha más bajod nincs akkor ezzel biztosan sikerül, de ha nem 1-2 honap alatt akkor se keseredj el mert az ritka akinek rögtön sikerül. Sokaknál ninc semmi probléma és mégis akár fél év 8 honap is lehet amire sikerül. Az átlagra az 5 hónapot mondják.

Megint hosszura sikerültem.... bocsi:)

szép napot midenkinek.

25. Zoé00 (válaszként erre: 24. - Ágio8405)
2010. jún. 10. 10:05

Mióta szeretnétek babát??

A hányinger és az egyéb tünetek idővel elmúlnak, legalábbis nálam így volt.Talán az álmosság az ami megmaradt.De legalább ebben a nagy melegben tudok aludni:):)

Én 1 hónapja szedem, azóta volt egy menszi, remélem ez a második hónap már hoz egy kis lakót:)

Sok sok siker történetet hallottam, ezért reménykedem nagyon!!

A doki egyébként azt mondta, hogy nekem is csak enyhén magas, szóval szerintem a gyógyszi meghozza a hatását hamar!

Mennyit szedsz belőle?És meddig kell?Mennyit írt fel?

2010. jún. 10. 00:38

Sziasztok én mult pénteken kezdtem el szedni. Enyhe hányinger nekem is van. söt második nap reggel egy pillanatra elájultam, de nem vlt komoly. Nagyon levitte a vérnyomásom. Még most is napközben elég alacsony, estére ugyahogy rendezödik. Délelött mindig 100 alatt van. Ja meg amikor beveszem este utána fél ora mulva nagyon elálmosodom. Amugy én olvastam rola siker történeteket. Meg az orvosom is azt mondta hogy ez megoldja a babát is és a menzeszt is beállitja.

Nekem is csak kicsit emelkedett a prolaktin, remélem ez meghozza a babát:)

Nekem a foggátló után 9 honapig nem jött meg. most már volt három 40 napos ciklusom. Ez biztos beállitja rendesre és remélem hamarosan sikerül a babo is. Probálkoztam 3 honapig természetesebb dolgokkal de sajna csak ezeket a 40 napos ciklusokat sikerült produkálnom.

Bocsi ha hosszu voltam.

Zoé ne aggodj biztos sikerül és jót fog tenni:)

23. Zoé00 (válaszként erre: 21. - Bebekriszti)
2010. jún. 8. 19:53
Én napi fél szemmel kezdtem, ész ma már 1 db-t szedek, most fog elfogyni az első doboz...
22. Zoé00
2010. jún. 8. 19:52
É
21. bebekriszti (válaszként erre: 20. - Zoé00)
2010. jún. 6. 23:04
Először negyed,aztán fél,aztán háromnegyed tablettát és ekkor estem teherbe.
20. Zoé00 (válaszként erre: 19. - Bebekriszti)
2010. jún. 1. 20:17

Imádom az ilyen történeteket!

Nekem a magas prolaktin szinten kívül minden eredményem jó lett, már 1 hónapja szedem, reménykedem, hogy már nem fog megjönni!

Nekem azt az orvos, hogy csak nagyon kicsit magas a szintem, remélem így hamar sikerülni fog.

Te mennyit szedtél belőle?

19. bebekriszti (válaszként erre: 1. - Zoé00)
2010. jún. 1. 19:55
}agyon jó gyógyszer,én 8 évig nem estem teherbe amikor kiderült az endokrinológián,hogy magas a prolaktinom.2 HÓNAP szedés után spontán terhes lettem 37 évesen,miután volt 4 sikertelen inszeminációm..... SZEDD,MERT MEGÉRI !!!!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook