Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Brain turbo? Angolul gyorsan, könnyen fórum

Brain turbo? Angolul gyorsan, könnyen (beszélgetős fórum)

2013. máj. 1. 20:42

Sziasztok!

16 órás nyelvtanfolyam átadó.

Vettem 20 alkalom nyelvleckét a klinikák nyelvlabortól, 4et felhasználtam belőle, de egy orvosi műhiba miatt beteg lettem, és a többit eladnám.

Egyeztettem a tulajjal, átadhatom, náluk Pesten lejárható, angol, német, spanyol nyelven is.

A fennmaradt óráknak 57.600.- lenne a teljes ára, én 40.000.- t szeretnék kapni érte.

Akit érdekel, írjon, köszi.

2013. márc. 8. 19:23

sziasztok!!

Esetleg azóta valaki volt már ilyen tanfolyamon? Szeretnék valós véleményket hallani, igazi tapasztalatokat!! Én is rugózom rajta, hogy beiratkozom, de félek is, mert nem olcsó...

Kellene valami garancia.:)

11. h2ildiko (válaszként erre: 10. - Nagyreni)
2009. máj. 13. 12:08
Igen ez pontosan így van. (sajnos)
10. nagyreni (válaszként erre: 9. - H2ildiko)
2009. máj. 12. 11:19
Végülis, ha belegondolsz, és elmész tanfolyamra, ennyi pénzért már eljutsz minimum a középhaladó szintig, biztos tudással. Lényegesen több munka, de talán több a haszna is.
9. h2ildiko (válaszként erre: 8. - Nagyreni)
2009. máj. 12. 08:41

Mivel ez a dolog igen drága, és nekem sajnos nincs kidobandó pénzem, így azt gondolom marad a cetlizés, magolás.


Azért ha valakinek van pozitív élménye ossza meg velünk.

8. nagyreni (válaszként erre: 1. - H2ildiko)
2009. máj. 11. 14:34
Te hogy döntöttél? Benevezel?
2009. máj. 11. 14:33

Én is arra gondoltam, hogy a tanfolyam talán annyiból jobb, hogy ott orrba-szájba beszéltetik az ember, szituációs gyakorlatok vannak, nyelvtan, szókincsgyarapítás, tök komplex az egész. Ezt tényleg nem lehet bevésni. Csak ma gondoltam végig én is ezeket a dolgokat, fel is lelkesültem reggel a topic indulásakor:-), de végül azt hiszem, maradok a tanfolyamnál.

Én gondolkodtam az ELO-n is, de azzal is az a bajom, hogy nincs beszédkontroll. Valószínűleg ennek a módszernek is ez lehet a legnagyobb hiányossága.

6. 1eb84e4bad (válaszként erre: 5. - Khatif)
2009. máj. 11. 13:28

Erre tippeltem. Hatékonyabb leülni a könyv mellé, jól bevésni azokat a nyelvtani szabályokat, aztán a többi megy magától.

De attól, hogy tudja, hogy a 'Have you ever been to L.A.?" azt jelenti amit, nem fogja tudni, hogy mi a Present Perfect...

2009. máj. 11. 09:33

Ismertem egy lányt, aki így tanult meg alapszinten angolul. Igen emlékezett egy két szóra, mondatra és képes volt alapszíntű beszélgetésekre. Hozzáteszem magyarokkal. Egy külföldit nem értett meg, egy igazi angollal nem tudott egy szót sem váltani.


Tovább lépni a nyelvtanulásban nem nagyon tudott, vagy csak nagyon keservesen, mert hiányoztak a nyelvtani alapok, ami azért kell egy szint után. A nyelvet magát nem tudta kezelni, csak a berögzült mondatokat, félmondatokat pakolta össze.

2009. máj. 11. 08:50

Hallottam már erről, csak nem tudtam, hogy ez a neve. Nem tudom... ez túl könnyűnek tűnik, úgy pedig semmit nem adnak.

Én is kíváncsi lennék tapasztalatokra.

2009. máj. 11. 08:41
Írd be a google-be, hogy brain turbo.
2. nagyreni (válaszként erre: 1. - H2ildiko)
2009. máj. 11. 08:35
Engem is érdekelne! Hol lehet utánanézni?
2009. máj. 11. 08:32
Van esetleg valkinek valamilyen tapasztalata a módszerrel kapcsolatban? Most szeretnék jelentkezni rá, de igen drága és előbb szeretném körbe járni a dolgot, hogy valós e amit hirdetnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook