Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) fórum

Boxer kutyások, akik szívesen cserélnének véleményt, történeteket. stbbbb:):) (beszélgetős fórum)


220. Ata06 (válaszként erre: 219. - Vkatka)
2011. jan. 18. 12:12

Hát ,igen én is szeretném a füvet! De én úgy hallottam :-vagy kutya, vagy kert!

Ezért érdeklődtem!

219. vkatka (válaszként erre: 217. - Ata06)
2011. jan. 18. 11:56

Igen ez felmerült már problémaként.

Gyeprács lesz a megoldás. Azt elméletileg nem tudják kikaparni. A fűhöz ragaszkodok, mert nem jó az ha a sárban fetrengenek (bár Pannának ez lételeme).

Erős sportfüvet kell vetni, plusz a rács.

És a virágoskertet el kell zárni kerítéssel mert a kutyuk előszeretettel fekszenek rá a növényekre nyáron. (gondolom azért, mert hűvös)

218. Ata06 (válaszként erre: 213. - Inci-finci)
2011. jan. 18. 11:54

Elfelejtettem válaszolni, hogy szerencsére ő már elég komolyan viselkedik, ha itthon hagyjuk!

Alszik! Jó mélyen! Annyira, hogy mikor megjövünk, csak álmosan néz ránk! Jó kis őrző-védő!:)

217. Ata06 (válaszként erre: 215. - Vkatka)
2011. jan. 18. 11:51

Meg kiásni, meg megmutatni pisilés után, meg persze kakilás után, hogy én vagyok a főnök! Természetesen jó nagyokat kaparva a hátsó lábakkal!:))

Tényleg, hogy ez ellen mit fogtok tenni, azt majd osszátok meg velem, mert nekem is tervbe van véve egy kertes ház!

216. Ata06 (válaszként erre: 213. - Inci-finci)
2011. jan. 18. 11:49

Láttam már én is ezt a kulacsot, de Ata feje nem fér oda! Állati nagy feje van, mert nem tud belőle inni! Van egy ismerős akivel majdnem mindennap együtt sétálunk, nyáron ő itta belőle a vizet, szegény Ata, mint egy nagy mafla meg csak nézte és csurgott a nyála!

El tudod képzelni, milyen értelmesen nézett ki!:D

A szemétládánál én egyszer- kétszer úgy intéztem ,hogy a teteje, ráessen a fejére, azóta hozzá sem nyúl!:)

Óóó, imádják a birkózást, de Te csak most imádod, később már nem fogod!:) Mert azért 40kg.-os kannal nem finom már a játék! Ata a férjemmel és a fiammal szokott, én már nem próbálkozom meg vele!

A játék végén, azért nem lenne rossz megoldás, ha Te lennél felette, mert ez igy az ő szótárában annyi:- Naa, mondtam ,hogy legyőzöm a mamit!:)

215. vkatka (válaszként erre: 212. - Ata06)
2011. jan. 18. 11:48

Lesz ám!

Füvesítünk is nekik előtte, na ott majd lehet hemperegni :)

214. inci-finci (válaszként erre: 211. - Vkatka)
2011. jan. 18. 11:41
XXXDDDD
2011. jan. 18. 11:40

Ata

A kutyád nem iszik csapból meg üvegből?

Nálam igen még a kicsi is , ez jó mert nem gong ha megyünk valahova, ott a kis üveg , vagy az utcai csap, de víz mindig van a kocsiban , és törülköző:)

láttam a Frensnapban olyan kulacsot aminek egy részét lelehet hajtani , és egy kis ivótál féle akkor, mint egy félbe vágott üveg, nagyon jól nézet ki , de nem tudom mennyibe kerül , így nem kel üveg meg tál csak az a kulacs:))

Mit csinálsz a kutyával ha nem vagytok otthon , Nekem jó mert itthon dolgozom így egész nap velem vannak , és engem is meg mozgatnak egy kicsit, ha mást nem az agyamra mennek:) mire észbe kapok kipakolják a kukát, Roxán rájött hogy mancsával rálép az emelőre és szabad a pálya,:):)

A naplómba tettem fel lufis képet:)

Vagy kert, vagy kutya én már tudom a kert most kész csatatér, a párom vasárnap hátul már megemelte a kerítést most még elől kell mert annyi a virágos kertemnek:)

Háta fülnyalás vége , hogy padlóra kerülsz és mind a kettő rajtad ugrál , és ők meg élvezik , és jöhet a játék :))

212. Ata06 (válaszként erre: 211. - Vkatka)
2011. jan. 18. 11:37
Tehát ott is lesz lehetőségük hancúrozni?
211. vkatka (válaszként erre: 208. - Ata06)
2011. jan. 18. 11:31

Nem tudom megmondani, hány négyzetméter :)

Sok. A garázstól a házig lesz. Ezzel baromi sokat mondtam :D

210. Ata06 (válaszként erre: 206. - Inci-finci)
2011. jan. 18. 11:27
Ja, a fül! Nemrég olvastam, hogy az udvarlásnak és az alárendeltség elfogadásának a jele!
209. Ata06
2011. jan. 18. 11:26

Ata csak kajánál nyálas és nyáron! De, nyáááron akkor valami rémes! Ha csak megmozdul, már csobog!

Úgy járunk sétálni, mint egy csecsemővel!:P

Viz üvegben, tányér- az iváshoz ( láttam már olyan kuttyot aki üvegből is tud inni), kis kéztörlő- a szájához, kaka zacskó, játék! Teljes felszerelés és ha megállunk, kotor benne, hogy mit szeretne!:))

Imádom!:D

208. Ata06 (válaszként erre: 207. - Vkatka)
2011. jan. 18. 11:22
Mekkora lesz az elkeritett rész?
207. vkatka (válaszként erre: 206. - Inci-finci)
2011. jan. 18. 11:17
Igen, lesz egy külön elkerített kertrész nekik, de onnan azért legalább napi egyszer kiengedjük őket, hadd szaladják körbe a házat.
2011. jan. 18. 11:14

Sziasztok

A:A üdv nálunk és remélem is hogy maradsz:))

Nálam a csajszi a nyálasabb, pláne ha valami olyat talál az orra , akkor kész vagyok tőle, a kis srác, még nem annyira nyálzik, de nagyon falánk , külön etetem őket de Tyson még Roxán szájából is kiveszi a kaját ha tudja az meg hagyja neki, kivéve ha cubákról van szó, ez ő a kis falánk , mindig mondom , kíváncsi lennék mennyit tudna megenni , hát így egy kész haspók :)::)

Nálunk a puszi az mindig előjön , Tyson imád belebújni a hajba mivel nálunk mindenki hosszú hajú kivéve a párom, gondolhatjátok derékig érő hajt végi csámcsog:)) na hajmosás az is van, a másik meg mind kettő imádja a füleket, én kész vagyok tőle ,mindig a hajat vagy a fület nyaldossák, ölbe másznak fel a mancsokat a válra , és célt is érnek , ja ha össze nem esel alattuk:):)

Katka , ahova mentek ott lesz jó nagy hej a kutyuknak ?,,,,,

205. vkatka (válaszként erre: 201. - _A.A._)
2011. jan. 18. 09:50

Szia!

Én azt vettem észre, hogy a lányok egyáltalán nem nyálasak. Viszont a fiúk... Boxi szája széléről mindig lóg a nyála. És keni bele mindenbe... Nagyon szeret nyálas puszikat adni. Jó nagyokat. A lányok meg inkább pici puszit adnak a nyelvük hegyével.

204. vkatka (válaszként erre: 198. - Ata06)
2011. jan. 18. 09:48
Viszemviszemviszem!!! :D
203. vkatka (válaszként erre: 196. - Inci-finci)
2011. jan. 18. 09:47
Bérelni fogunk egy házat, de fel kell újítani költözés előtt. Kiderült, több munka lesz vele, mint gondoltuk.
202. _A.A._ (válaszként erre: 191. - Ata06)
2011. jan. 17. 23:14
A fürcsi...:DDDD Mi is múlt héten estünk túl rajta.:) A kicsilány nagyon szereti! Persze viszek egy tányér apróra vágott májkrémes kenyeret jutifalatnak....és néha kap egyet-egyet.:) De csak úgy tudom megfürdetni, hogy senki nem jön be a fürdőbe, mert akkor már nem bírok vele. Úgyhogy bevonulunk, ajtó bezár(nehogy a gyerekek szórakozzanak), és zuhany indul.:) Utána egy kicsi hajszárítózást is enged, de azt hamar megunja.XD
201. _A.A._
2011. jan. 17. 23:08

Sziasztok!:)

Nekünk kettő boxink van.:) Egy 4 éves fiúcska, aki az udvaron lakik, és egy 7,5 hónapos kicsilány, aki itt horkol mellettem a kanapén.:) Olvasgattalak Benneteket..... Az evés nálunk most már nyugodtan megy végre. Eleinte ki kellett zárnom a teraszra, amíg evett a család, mert szabályosan felugrott az ölükbe. Csak engem hagyott nyugodtan enni. Ma ez már úgy néz ki, hogy, csak leül elénk, és nézi, ahogy eszünk. A fejét csak az én combokra szokta tenni. És persze, ki bírna ilyenkor ellenállni neki, és kap egy-egy falatot ő is.:)))

Viszont, nem nyálas!:))) Nem úgy, mint a nagyfiú! Na, neki aztán van ami csorogjon a szájából!:DDD Úgyhogy, amikor bejövünk egy játék után.....bizony lehet tusolni, meg átöltözni!:D

2011. jan. 17. 19:55

Roxi is imád lufizni , tudja hogy kipukkan , és akkor megy a másikért:):)

Tudom , hogy irigyek , mert ezek is mindig elveszik egymástól a dolgokat , hiába kettő van belőle:):)

199. Ata06 (válaszként erre: 196. - Inci-finci)
2011. jan. 17. 18:53

Húúú, az biztos nagyon fog nekik tetszeni! Főleg, hogy a lányokat látják rajta, még inkább kell nekik!

Mert nekik mindig az kell, ami a másiknak is!:)

Nem véletlenül mondják, hogy "irigy kutya"!:)

198. Ata06 (válaszként erre: 195. - Vkatka)
2011. jan. 17. 18:51
Viszed a kuttyokat?:)
197. Ata06
2011. jan. 17. 18:51

Ata imád lufizni a párommal!Én nem annyira szeretem, a lufit, mert ahogy kipukkad-nem tudsz olyan gyors lenni- bekapja és lenyeli! Tiszta hülye!:P

Pedig már jó párszor megszidtam! Úgy látszik nem tudja miért! Most akkor van esze vagy nincs?:)

Időnként ránézek és abban az arany pofiban ülő két szemben, iszonyatos sötétséget látok!:))

196. inci-finci (válaszként erre: 195. - Vkatka)
2011. jan. 17. 18:50

Sziasztok

Én kocsi gumit szeretnék ,mert ara a lányok is rátudnak ülni , és van egy jó nagy erős vas hinta állványunk, majd valahogy lánccal megoldom.

Milyen felújítást csináltok :)

195. vkatka
2011. jan. 17. 12:08

Szia!

Hétvégén a férjem itthon volt és olyankor muszáj vele foglalkozni, és most itt van a felújítás is, elveszi az egész napomat.


Nálunk bicikligumi van felkötve a fára, eleinte játszottak vele, de hamar ráuntak. Minden csoda 3 napig tart :D

2011. jan. 17. 11:28

Katka

Te írtad a 200-dik bejegyzést , de alig találkozunk itt , hol vagy ??,,,,,,

Miért jó móka, képzelj el egy kocsikereket felkötve egy fára, mit eltudnának játszani vele ,én most megakarom csinálni, elmegyek egy gumishoz , és kérek egy kereket , lánccal meg felrakom a fára:):)

193. vkatka (válaszként erre: 192. - Inci-finci)
2011. jan. 17. 09:58
De, szoktam olyat is csinálni, csakhogy pillanatok alatt szétszedik darabokra... És azt belenyomják a sárba... Inkább nem részletezem.
2011. jan. 16. 20:40

Te csak azt hiszed , egy kis eső és sár , és kezdődik minden előröl .:):)

Nálam tegnap egy tojástartót lopikáltak , hát nem volt semmi az udvar utána, ma meg egy kocsi mosó szivacs lett az áldozat:) és a sok sár ez borzalmas, napi több felmosás.

Ja Tayson délután ránk feküdt és úgy szunyókált hát van súlya tudni fogom mitől fáj az oldalbordám :):)

Katka: nem szoktál zokni gombocót csinálni nekik azt nálunk élvezik nagyon , vagy maradék anyag , e

egy póló összecsomózva vagy hasonló..én nem igen,nem veszek drága játékokat, csak tenisz labdát , meg ott a nagy foci labda amit szertetnek görgetni az udvaron

Csak ne lenne minden csupa sárÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

:))

191. Ata06
2011. jan. 16. 13:55

Ma "megfürödtünk"-ez itt királyi többes!:) Lányok egész jó tűrte!:) Már csak ketten kellettünk hozzá!

Most szép tiszta és illatos! De meddig?:P

Ágyat is húztam és a szőnyeget is kimostam!

Teljes renoválás volt! De ami utána maradt a fürdőszobában!:((

Na, hát az nem semmi volt! Szerencsére 1 hónapig le van a gond! Hacsak nem jön közbe valami!:P

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook