Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsőde 2024 fórum

Bölcsőde 2024 (beszélgetős fórum)


márc. 27. 21:44
Szia! Ez barátnőmék bölcsijében is így van. Ha egy kisgyerek nem szokott bent elaludni, haza kell vinni ebéd után.
márc. 27. 16:26
Szerintetek jogos az a bölcsi részéről,ha hazavitetik a kisgyereket a szülővel abban az esetben,ha nem alszik el délben,vagy zavarja társait?
márc. 10. 10:45
A férjemnek olyan munkája van,hogy nem tudja otthagyni két perc alatt. Nem szereti jobban. Vagyis, nem tudom, hogy pontosan mit érez.
márc. 8. 22:59
Szeretjük a gyerekünket nagyon,de a férjem nem tudott azonnal ugrani érte.
15. Csillagszem38 (válaszként erre: 14. - Etr4)
márc. 8. 17:17
Persze, megértem, egyértelmű. De, ha beteg a gyerekem mindent eldobok és megyek!!
14. etr4 (válaszként erre: 12. - Csillagszem38)
márc. 8. 16:04
Azért nem minden munka láblógatás a szomszéd utcában, van aki távol dolgozik, nem tud mindent eldobni maga körül és ugrani.
13. tyityu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 14:26

Szia ! Bar en csak ovirol beszelhetek, de ha a gyerek lazas akkor menni kell erte…. Akkor is ha a szulo eppen dolgozik.

Az ovonok, dajka nenik nem azert vannak ott hogy egy beteg gyereket apoljanak, es ha rosszabbodik az allapota akkor nem adhatnak gyogyszert neki. Ezert telefonalnak es menni kell a gyerekert. Szamomra ez logikus. Ja es ez kulfold.

Bar azt is hozza kell tenni, hogy az esetek jelentos reszeben a szulok mar reggel lattak hogy sz.rul van a gyerek de azert csak elvittek mert « hatha kihuzza a napot ».

12. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 8. 14:00
Úgy látszik a munka nálatok előrébb való, mint a gyerek. Sok ilyen főnök volt, igen.
11. Anyagi (válaszként erre: 8. - Atinanita)
márc. 7. 21:16

Nem feltétlenül csak arról van szó, hogy ne fertőzze meg a többi gyereket, hanem arról is, hogy ha bármi van, ők nem tudnak orvoshoz rohanni vele!!!

Ha nem megy a szülő érte, mit tegyenek pl. egy lázgörcsös vagy kruppos gyerekkel?

Hívják a mentőt - a szülő meg megőrül!!!

10. Anyagi (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
márc. 7. 21:13

Ilyen egy igazi anyatigris!!!!

Magamra ismertem! :)

9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 18:54

Nem járt bölcsibe, hanem oviba, de talán elmondhatom :)

Két esetre emlékszem.

Az egyiknél hányt, de megvárták a nap végét, amikor mentem érte. Többiek ágyát elpakolták a délutáni szunyókálásból, enyém maradhatott, egy dajka mellette ült. Egyből átvittem orvoshoz.

Másiknál viszont dél körül felcsengetett valaki, hogy menjek azonnal érte, mert valószínűleg bárányhimlős. 4-5 db kiütés volt a hátán, később sem lett több.

8. Atinanita (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 18:54
Nalunk anno benne volt a megallapodasban amit ala kellett irni a bolcsivel, h a lazas gyereket kb azonnal haza kell vinni. Es a gyerek az oltozoben ulve varta, h menjen erte vki.
7. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
márc. 7. 17:01
Az enyémnek a kórházban erőltették rá a kakaót, így a hányás miatti infúziós kezelésből lett még +2 nap.:(((
6. mmozzaikk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 16:23

nekem úgy rémlik összhangban voltunk a bölcsivel. ha már annyira folyt az orra hogy már éjjel sem úgy aludt én nem kinlódtattam a bölcsivel. így sosem szóltak.

de őszintén szólva masszív több éves orrfolyásos téma lett volna ha nem megyünk arcüreg átmosásra.


ha ennél bármi durvább volt nem vittem. nem a bölcsi miatt. a gyerek miatt. és a munka sem volt fontosabb.

5. libikóka (válaszként erre: 4. - Ghost👻)
márc. 7. 16:19

Uhh. Ez a tukmálás,, a mindent meg kell enni,,undorító.

Értem hogy néha kicsit noszogatni kell őket,,de ez🤦🏻‍♀️

4. Ghost👻 (válaszként erre: 3. - Libikóka)
márc. 7. 16:17

Tolerancia....

Ovis volt a lányom.

A felvèteli papíron rajta volt,hogy utálja a sajtot.

Egyik dèlelőtt telefonáltak,hogyenjek èrte,mert hány.

Futok,mint a hülye. Majd közöltèk,hogy reggeli után lett rosszul.

Medve sajt....

Addig nem állhatott fel,mìg meg nem ette.

Utálja. Persze,hogy hányt.

Orvoshoz sem vittem, pedig kèrtèk az orvosi igazolást.

Leüvöltöttem a fejüket,másnap meg vittem oviba.

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 7. 16:12

Sajnálom,,de miben segítene ha tudnád régebben hogy volt?


Örök téma lesz ez is amiben nehéz középutat találni,,az egészséges gyerekesek nyilván nem akarnak betegséget,,de a váratlanul betegeknek is járna tolerancia.

márc. 7. 16:07

Arra van,hogy vigyázzanak az EGÈSZSÈGES gyerekekre.

Most ha csak köhint már lehet hazavinni.

márc. 7. 15:54

Sziasztok!


Szeretnék olyanoktól kérdezni,akik idősebbek. Mondjuk, negyven-ötven felettiek. Akik emlékeznek,régebben hogy volt. Mindig ekkora "para" volt a beteg gyerek a bölcsiben. Gyerekem belázasodott, lassan kúszott fel a láza,de még aludni is tudott kicsit. Páromat folyamatosan hívogatták a munkahelyén - felelős, fontos munkája van neki is- hogy menjen a gyerekért. ( Én nem voltam itthon, a párom volt a gyerekekkel.) Érthető,hogy nem akarják a fertőzést. Azt is meg kellene érteniük,hogy más sem tudja otthagyni a munkahelyét azonnal. Hiszen arra való (lenne) a bölcsi,hogy a gyermekünkre vigyázzanak. (...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook