Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valóban csak biztonságérzet kell egy nőnek a férfi mellett? fórum

Valóban csak biztonságérzet kell egy nőnek a férfi mellett? (beszélgetős fórum)


25. Myra
ápr. 15. 08:37
Érdekes kérdés. Miért jelentene biztonságot egy nő számára egy férfi? Én mindig függetlenségre vágytam, önállóságra, nem is bírtam a házasságot.
24. jennyvagyok (válaszként erre: 21. - Kannanana)
ápr. 15. 08:25
Az érzelmi biztonság a fontosabb. Erre sztem minden kapcsolatban szükség van.
23. ildi992 (válaszként erre: 22. - Ildi992)
márc. 29. 10:05
Legyen felelős a családjáért, ne egy szélcsapodár. Ez alap.
márc. 29. 10:04
Mi a biztonságérzet?
21. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 29. 09:56
Nem csak ez, de alapvetően fontos része az érzelmi biztonság.
20. srcrss (válaszként erre: 15. - Zakariás napja van)
márc. 24. 09:12
Így van. De szerintem mégis fő a biztonság, akkor is, ha illúzió. Nem kell keresni a bajt. Pl. összekötni az életed egy labilis, dühöngő őrülttel, aki a frászt hozza rád, vagy egy függővel, aki elissza, elkártyázza a pénzt, majd kölcsönkéreget stb.
19. srcrss (válaszként erre: 18. - Kacsahercegno)
márc. 24. 07:51
😄
márc. 24. 07:02
Dehogyis _csak_ biztonságérzet kell, az is fontos, hogy nagy farka legyen. 🤷‍♀️
márc. 24. 01:23
ez furcsa egy kijelentes volt!ez igy nem igaz!
márc. 23. 23:32
Nevetek az ilyen biztonságkereső embereken.
márc. 23. 23:32
Nincs biztonság. A biztonság egy illúzió. Ma-holnap érhet valamilyen baleset, meghalhatsz, stb.
márc. 23. 20:39
Nekem speciel a szerelme kell.
13. timycat (válaszként erre: 12. - Sirga)
márc. 23. 19:40
Csatlakozom, a biztonság, jó élet szerintem sem csak anyagi szempontból vehető figyelembe, amiket felsoroltál azt kiegészítve, hogy azonos a látásmódunk, a prioritások, nyugodtan lehetek önmagam mellette és ami a legfontosabb vállalhatok vele gyereket, mert majd a gyerek is számíthat rá, neki is a gyereke/gyerekünk lesz mindig az első, ha velem bármi történne tudom, hogy nem kell aggódnom a gyerek miatt.
12. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:31

Ha ezt a egy férfi kérdezné, még csak-csak megérteném. De nőként Te is tudhatod, hogy így van-e.

Részemről igen, nagyon fontos a biztonságérzet, de én nem csak anyagi oldalról értem így. Számomra biztonságérzetet ad, hogy tudom: a Párom szeret, fontos vagyok neki, megbízhatok benne, stb. Amellett, hogy ha nem szeretném, nem lennék vele. :)

11. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 19:21
Amennyiben valaki azt írja, igen csak a biztonságérzetért keres egy férfit, egy nő, akkor azt fogod tenni, nem leszel önálló, mert számodra úgy rémlik valaki azt írta, és akkor ez így van?
márc. 23. 18:25

Szerintem egy ember (nő vagy férfi mindegy) előbb álljon a lábára. Éljen független életet, tartsa el magát.

Nem másoktól kell várni azt, hogy anyagi vagy létbiztonságot nyújtson. Ha netán bomlik a kapcsolat, akkor ott áll majd egy szál bugyiban/gatyában.

9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:48
Nem csak, de tény, hogy csupán szerelemből nem lehet megélni.
8. Tai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:25
Na hát nekem biztosan nem kell semmilyen biztonság érzet egy férfitól,önmagam ura vagyok! A kérdést nem értem,milyen dologra gondolsz itt??
márc. 23. 16:10
nem éppen. mindig megálltam a lábamon.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 16:03

A kettő nagyon nem zárja ki egymást.

Ez kb olyan, mintha azt mondom, hogy szeretem a pirosat, amiből te levonod, hogy utálom a sárgát...

5. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 23. 15:49
Kell a biztonság. Nem mindegy, hogy kivel, milyen körülmények között vállalsz gyereket. De ez nem zárja ki a szerelmet.
márc. 23. 15:47
Mi a kérdés? Egyébként hülyeség.
márc. 23. 15:34
Nem biztos
márc. 23. 15:34
Gondolom anyagira is írta csak nem emlékszem.
márc. 23. 15:33
25N Egyszer láttam valahol, hogy egy férfi olyat írt, hogy a nőknek csak a biztonságérzet azaz a, biztonság kell a férfi mellet stb. nem tudom szóról szóra idézni, sajnos nem tudom hol láttam és még miket írt de úgy tűnt, szerinte a nők nem lehetnek szerelmesek és érzelemmentesek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook