Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BGF-es illetve BCE-es turizmus, vendéglátás!! fórum

BGF-es illetve BCE-es turizmus, vendéglátás!! (beszélgetős fórum)


1 2
4. Binky (válaszként erre: 3. - Kék)
2010. jún. 18. 21:32

Igazából nekem otthoniakkal van gond, őket nehéz meggyőzni. Mert lenne pontom Corvinusra, és kijelentették, hogy mekkora hülye vagyok, amiért egy főiskolát választok egyetem helyett.


Jó ezt hallani, én is így gondoltam, hogy a tanárok ott biztosan szakmabeliek, nem csak az elméletet nyomják.


Köszönöm mind a kettőtöknek.

3. Kék
2010. jún. 18. 21:21

Szia Binky!

Nekem a középső fiam jár a BGF turizmus szakára.Nagyon jól érzi magát ott.Jól hallodtad,hogy a Corvinus azonos szaka sokkal gyengébb,ezt a volt osztálytársai aki oda ment rég megbánta.Van aki át is jelentkezett a BGF-re.Nagyon magas a szakmai szinvonal,ezért jó eséllyel tudnak a világ bármely részére elhelyezkedni.ÉRTÉKES HASZNÁLHATÓ DIPLOMÁT ad!!

A tanárok közt van jó indulatú is és igazi szemetek is,de hol nincsenek?Most vizsgaidőszak vége felé jár és Pesten van a fiam,de ha haza jön,szivesen kikérdezgetem,ha felsorolod a kérdéseidet.Mi nagyon jó tapasztalatokkal rendelkezünk,és a testvért is ide orientáljuk.:)

2010. jún. 18. 21:11

Elsőnek a Corvinust jelöld!

A Corvinusra nem fognak felvenni MA-ra ,ha nem ott végezted a BSC -t.

2010. jún. 18. 20:50

Szeretném, ha tudna valaki bennfentes véleményt mondani. Melyik a jobb, mik a különbségek, hova érdemes menni? Milyen a hangulat és a tanárok?


457 pontom van, és szerintem azzal a Corvinusra is felvennének, csakhogy a BGF ezen szakirányáról jobbakat hallottam.

Hozzá tartozik még a dologhoz, hogy ha a BGF-re jelentkezem, masterra majd a Corvinusra szeretnék menni(eredeti terv a külföld lett volna, de állítólag bgf-es alapdiplomával nem vesznek át).


Érdemes -e megváltoztatnom a jelnlegi sorrendet?(BCE elöl, BGF utána.)

Minden segítséget megköszönök.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook