Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bevallom elegem van már az olyan emberekből akik azt... fórum

Bevallom elegem van már az olyan emberekből akik azt... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

nov. 28. 02:38
minden szerelem elmulik egyszer idovel es atalakul szeretette!
15. Hold3
nov. 10. 09:28
A szerelem lángolása idővel lecsendesül és ha szerencsés a kapcsolat átalakul egymás iránti tiszteletté és szeretetté.Nincs olyan hosszú távú kapcsolat ahol nincsenek hullám völgyek és hullám hegyek.Jó estben sikerül kezelni a problémákat.Sok szerencsét mindenkinek a szerelemhez, mert bár rizikós de azért nagyon jó dolog.
14. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 10. 00:35
Rosszabb esetben elmúlik, jobb esetben átszelídül mély szeretetté, legjobb esetben pedig újra fellángol vagy tartós marad.
13. Myra
nov. 9. 20:56
Pedig így van, egyszer minden elmúlik.
nov. 9. 20:20
Ki a bánatot érdekel mit gondol más?! Minden kapcsolat más, és csak azok értik és ismerik akik benne vannak. Engedjük már el ki mit gondol.... 🙄
11. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 19:25

Én meg itt és most bevallom, hogy azokból van elegem, akik egész életükben az igaz szerelemért nyígnak és hülyét hagynak csinálni magukból.

Így 50 felé úgy érzem, túl van dimenzionálva ez az egész.

10. Főnix3 (válaszként erre: 8. - Enissa)
nov. 9. 17:48
Így van! 😊
nov. 9. 17:32

Mivel törölted magad a privát leveledre itt válaszolok kedves Fi! Tud ezt én nem szeretem, megvárhattad volna a válaszom.

Szia! Nyugodj le kicsit! Nem kell senkivel foglalkoznod!

Bizony a szerelem magas lángon ég! Tele vagy oxitocinnal! Idővel csendesül, ha nem csendesülne akkor ártana az egészségednek ! 12 éve vagyok házas, szerelemből házasodtunk! Ez az évek alatt átformálódott szeretetté! Olyan mély szeretetre, ami bennünket függővé tett! Mi együtt vagyunk a nap 24 órájában! Csak a wc- n vagyunk külön , ha sokáig pepecselek a konyhába már jön, mit segíthet, mert nem akar nélkülem lenni a nappaliban. Ha esetleg ő megy nélkülem valamerre én megyek! Mi szimbiózisban élünk! Tehát mély érzések vannak és szoros kapcsolat köztünk, de már nem tudom azt mondani , hogy ez olyan, mint az első hónapokban. Érted?

Tehát nem a fellángolásról írtam! Az én férjem minden mocskos dolgomat ismeri! Minden oldalamat ismeri és kezeli! És így is szeret nagyon! 🤷🏻‍♀️

Más ebben a kapcsolatban megbolondulna! Mi egymásért bolondulunk. 😁

8. Enissa (válaszként erre: 4. - Főnix3)
nov. 9. 16:40
De mégsem szerelem már, mély szeretet, ami időnként fellángolhat, újra szerelemmé is akár.
7. b82579cb31 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 15:26
Egész nyugodtan legyen eleged az ilyen emberekből, aztán majdcsak beállsz idővel te is a sorba. A hozzászólókból hidd el a tapasztalat beszél és nem a hülyeség.
nov. 9. 14:45
A szerelem mindenki saját ügye. Nem számít, hogy mit mondanak róla mások. Ha a tiéd nem múlik, örülj neki, és ne törődj semmi mással.
nov. 9. 14:41
Két fórumban fogod ugyanazt olvasni:) Nincs is hozzátennivalóm.
nov. 9. 14:39
Nem kell foglalkozni azzal , hogy mit mondanak, nézd meg ki mondja! A szerelem lángolása csillapszik. Ez tény. Viszont ha valaki a lelki társát megtalálja, az a szerelem nagyon mély szeretetté alakul!
3. simple (válaszként erre: 2. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 9. 14:26
Azt, hogy igazuk van.
nov. 9. 14:04
Mit gondoltok erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook