Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beteg a hullámos papagájom! Segítsetek! fórum

Beteg a hullámos papagájom! Segítsetek! (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. vikcsoka (válaszként erre: 12. - Ce8b002a07)
2008. okt. 12. 21:37
Az oldal bejön,de nem nyit meg semmit :(
2008. okt. 12. 21:34

[link]


alul ott vannak az ok, tünet, kezelés.

11. vikcsoka (válaszként erre: 10. - Kicsikezseni)
2008. okt. 12. 21:32

Szerintem nem kéne!

Most irtam be a gogle keresöbe "Hullámos p."csomó infót kiadott!

És benne van a madár 10 leggyakoribb betegsége!Nézd meg érdekes!!!

2008. okt. 12. 21:29
Köszi! meg még 1 kérdés. Szerintetek ártok vele ha holnap reggel megmosom az orrát kamillateával? Fültisztítót átitatom vele, és megtörölgetem
9. vikcsoka (válaszként erre: 8. - Kicsikezseni)
2008. okt. 12. 21:26
lehet almát karalábét répát,minden zöldség félét!De nézd meg a neten sok infot kapsz róluk !
2008. okt. 12. 21:23
huhh, jól belémhoztátok a frászt:((( nem hiszem én h ennyire komoly volna:((( tetűt nem kaphatott el sehol, a másik 2 papagáj majd kicsattan, mással meg nem érintkezett. De holnap mindenképpen felhívom az orvost. Amugy almát lehet adni nekik? Most tettem be, de hát nem érdekli őket, alszanak:)
2008. okt. 12. 21:17

Szia!


Itt gyógyítanak egzotikus és kedvtelésből tartott állatokat:


Szent István Egyetem, Állatorvos-tudományi kar


[link]


A második sorban vannak az egzotikus állatokhoz tartozó orvosok telefonszámai.


Még egy dolog: terjeszthet emberre is veszélyes kórokozókat, pl.: tüdőgyulladást, így ne aludj vele egy légtérben, moss kezet, ha tisztítod a kalickáját, stb.


Jobbulást, Üdv.

6. vikcsoka (válaszként erre: 1. - Kicsikezseni)
2008. okt. 12. 21:15

Vidd el doki bácsihoz!!!

És nem az utolsó pillanatban ,

kell neki a vitamin!!!Ezeket rendszeressen kell neki adni és plusz répát ,tojást,salátát.Ez lehet valami tetü,vagy élösködö amitöl a tolla hullik.Vigyázni kell nehogy valami allergiát elkapjatok!

Ne haragudj,hogy rémizgetlek,de volt madaram és csak jó tanácsként irom le! Sajnos nekem el kellett ajándékozni öket :(.De jó helyre kerültek :)

2008. okt. 12. 21:14
írtam neki, remélem mihamarabb válaszol
4. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Kicsikezseni)
2008. okt. 12. 21:08
Kérdezd Jessytaylort, Neki vannak ilyen típusú papagájai.
2008. okt. 12. 21:08
hát holnap mindenképpen felhívom. Amúgy szted mennyibe kerülhet egy papagáj megvizsgálása?
2008. okt. 12. 21:05
Szerintem legjobb ,ha elviszed állatorvoshoz.Minél előbbi jobbulást kívánok a papagájodnak!
2008. okt. 12. 21:03

Sziasztok!

Nekem olyan nagy problémám van, hogy nem tudom mit csináljak a madárkámmal, mert néhány hete olyan mintha taknyos lenne. Néha buborék van az orrán, és amikor alszik olyan "fütyülő" hangot ad, mint aki megfázott, és nehezen kap levegőt:( Erre most 2 napja az orra körül kihullott a toll, látszik a rózsaszín kis bőre:( A kedve még elég jó, eszik, iszik, játszik, de mégis aggaszt. Jah és a csőre olyan mintha a felső réteg hámlana, és eléggé vakarja meg az orrát is:( 1 hete kap a vizébe vitamincseppet meg vitamint keverek a maghoz, de úgy nézem egyre inkább romlik:( Örömmel fogadnék tanácsokat!!! Köszönöm előre is!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook