Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Betaloc Zoktól viszkethetek? fórum

A Betaloc Zoktól viszkethetek? (tudásbázis kérdés)


2022. júl. 26. 05:32
Nem epepangás volt,sima allergiás reakció a gyógyszerre.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Globus)
2022. márc. 13. 13:55

Igen-igen, epepangás is lehet a háttérben. Pont most esedékes az utolsó vérvétel, úgyhogy nézetek májfunkcióra is vérképet.

Csak érdekes, hogy amikor beveszem a gyógyszert, utána kezdődik az erős viszketés. 😐 Most pihentetem, de szólok a nőgyógyásznak.

6. c9155193c4 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 11:33
A legtöbb gyógyszer kivált allergiás reakciót, ha bizonyos betegéged van. Spontán káros hatású gyógyszereket nem forgalmaztatnak. El kell olvasni a tájékoztatót, hogy kiknek nem ajánlott szedni. Lexikonok nem vagyunk, utánanézhetsz az interneten is, de legjobb megkérdezni az orvosodat, egyetértek, akivel remélem kommunikatív vagy akár baráti viszonyban vagy.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 11:24
Okvetlenül említsd meg a nőgyógyásznak, mert terhesség alatti bőrviszketésnek komolyabb oka is lehet. Figyeld addig a vizeleted színét, erre rákérdezhet.
2022. márc. 13. 10:52
Anno, mikor elkezdtem szedni, allergiás lettem a napfényre és nagyon viszkettem tőle. De aztán pár hét alatt megszokta a szervezetem és elmúlt. Valószínű nálad is így lesz.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 13. 09:08

Szedtem, nem viszkettem, de másnál akár okozhat viszketést is, mint allergiás reakció.


Ha nem veszed be mondjuk 2-3 napig,és nem viszketsz ettől van,ha továbbra is u.olyan intenzitással viszketsz, talán más áll a háttérben.


Jobbulást!

2022. márc. 13. 09:07

Itt a tájékoztató róla:

[link]


Régen szedtem, de nem emlékszem, hogy bármilyen mellékhatása lett volna rám nézve.

2022. márc. 13. 07:56

Olyanokhoz szólna a kérdésem, akik szedték ezt a gyógyszert. Nektek nem váltott ki allergiás reakciót, viszketést?

Terhességi magas pulzusra kaptam. Természetesen dokimat is felkeresem, mert ez nem játék, más is lehet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook