Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
586. keszani (válaszként erre: 585. - Ubi904)
2011. dec. 9. 18:32

az isoprinosint olvastam többbször,h kiirták, párom is azt kapta.

immunerősitőnek nagyon jo a grapefruit csepp. de ugyanugy fontos sztem a bélflora épsége ezért pre- és probiotikum is kell, vitaminok. a kasvirágrol is hallottam, de nem tudom,h milyen lehet. egyél sok zöldséget, gyümölcsöt e is ontos főleg ebben az időszakban.

én enynit tudok segiteni, még amatőr vagyok e téren

585. ubi904
2011. dec. 9. 15:43

Természetes immunerősítő alatt mit értenek a T. hölgyek? (igen, pasas vagyok, úgy látom, illetve érzékelem, hogy ez az egész HPV témakör 99,999%-ban a hölgyekre hegyeződik ki, és a figyelem terén mi férfiak a "futottak még" kategória alatt is úgy 5 nagyságrenddel - vagy se - vagyunk). Végigugliztam a fél netet, amit leszűrtem, hogy kasvirág (az mi a fene?), bodza, hárs, ginseng kapszula, grapefruit mag kivonat, zöld tea az jó. De pl. zöldségfélék közt valami? Amit ki lehetne centrifugálni és léként meginni?


Igazából még nem tudom, mi a problémám, csak ma leszedtek egy valamit .... nemsztk helyen egy vélhetően akár HPV, akár rossz indulatúbb kinövésű valamit egy intimebb testtáj környékéről, és még mielőtt megjön vmi szövettani vizsgálat eredménye, már előre tuningolnám az egészségemet, mert egyrészt semmi jót nem írnak sehol se erről a HPV-ről, másrészt a dokinak se tetszett amit leszedett (három hónapon át előtte sztk-s, jónak dícsért vezető bőrgyógyász fagyasztgatta, de sikertelenül), mert hogy ez már bevérzett és ezért bármi lehet ... úgy hogy ki lett szedve, és le/ki lett égetve high-tech a környezete.


De azért izgulás van rendesen és egy kis immun-erősítés gondolom belefér, nem mint élnék-halnék az ilyen gizgazok ízéért, de az ügy érdekében ... Mit javasolnak a hölgyek??? Hol kezdjem az egész izé leküzdését???

584. keszani (válaszként erre: 583. - Veronika27)
2011. nov. 30. 20:58
érdekes írás
583. Veronika27 (válaszként erre: 582. - Keszani)
2011. nov. 30. 13:48

Hát ez az!



[link]


Azért én nem a te dokidnak hinnék...

582. keszani (válaszként erre: 581. - Veronika27)
2011. nov. 30. 08:24
:S ahány orvos annyi variácio S és tudd kinek higyj
581. Veronika27 (válaszként erre: 580. - Keszani)
2011. nov. 29. 21:32

Érdekes dolgok ezek, de nem csak nyálkahártyán terjed, hanem pl. ott, ahol megvágtad magad, vagy van egy sebed. Én így kaptam el, kimondottan emlékszem is, hogy ott vágtam meg magam a borotvával, ahol később kijöttek.

A végbélnyílás tudtommal nem nyálkahártya és az egyik ismerősömnek ott volt, aki művelte az anális szexet. Gondolom nem véletlenül.

A szervezet valóban képes legyőzni, ha erős. De mondjuk ha valaki nem megfelelően táplálkozik (pl. én nem igazán rajongok zöldségért, gyümölcsért), akkor kell kezelés belsőleg is, azért írják az Isot.


Szájon át is terjedhet, hpv centrumon is írták, az is nyálkahártya, ráadásul konzultáltam onnan egy orvossal és ő is megerősítette, hogy kijöhet a szájban is orális szex esetén. Sőt, megtámadhatja a garatot is, ugyanúgy kinövéseket okozhat, meg még durvább dolgokat is.

580. keszani
2011. nov. 29. 20:28

a párom is volt bőrgyógyásznál... amiket mondott:

a női orvos és bőrorvos sokszor nem értenek egyet a fertőzés terén. de csak nyálkahártya sérülésen keresztül terjed, ami általában szexuális úton jön létre. a HPV virust nem muszáj kezelni a szervezet képes legyőzni, csak a szemölcsöket kell eltüntetni ha van. és ez maitt az oltás is szinte csak ablakon kidobott pénz, mivel aki hajamos rá, az ugyis elkapja, aki meg nem, az beoltás után csak esélyes lesz rá.

és a szájon át valo terjedése nem igaz, mivel ott más támadná meg.

jah és ennek a dokinak a kollégája Európában vezeti a HPV kutatsokat, szoval nem hinném,h ezeknek az állitásoknak nem lenne alapja.

579. keszani (válaszként erre: 578. - Veronika27)
2011. nov. 29. 17:27

amiket olvastam...és elhiheted,h rengeteget, ott is sok helyen olvastam, hogy a szervezet képes legyőzni akr teljesen. sneki nem tudhatja, h nem esett-e át már rajta, ha esetleg nagyon aprok és nem evszi észre. az enyém sima tükörrel alig láthato, csak nagyitossal lehetett kivenni teljesen.

még nem szedem az isoprinosint..igazábol tartok tőle, mert nálam az leső napok után erős nátha lett az eredménye...és ha ugy reagál majd rá a szervezetem,h elkezdenek rohamosan szaporodni?


nagyon jo dokim van, és mondta,h voltak sokkal durvábbak is nálam (mondta, az enyém nagyon a kezdetén van és szaporodást nem észlelt) akik meggyogyultak belőle...

minden évben járok rákszűrésre, következő január elején lesz, és azokkal nem volt gond. megcsináltattam a hpv tesztet, 50 eurot ott hagytam rá, mivel a biztosito nem tériti (gondolom mert a rákszűréseken nem volt gond), a éten annak eredménye nem lesz, leghamarabb csak jövő 7en.

ő kapcsolatba van egy bőrorvossal és együtt szokták az iylet kezelni. felhivta őt is telefonon, ő is mondta,h ha nagyon picik nem muszáj kezelni, de ha gondolom kiirhatja a wartecet...hát kértem...mondta,h kenjem 3 napig napi 2x, majd 4 nap szünet és ig ytovább, mig el nem mulik...de véleménye szerint az első 4 nap elég lesz. hozzátette,h csak oda kenem, ahol van, mert a falat is lekaparom a fájdalomtol ha máshova is ju belőle...


sztem jogod van kérni egy hpv tesztet...ez sztem ugy hozzátartozik az iylennél, mint a fogamzásgátlo szedésénél az éves vérvizsgálat.

578. Veronika27 (válaszként erre: 577. - Keszani)
2011. nov. 29. 16:31

Hát nem tudom... Nem értem, mitől gondolják, hogy elmúlik magától? Vagy azért mondták, mert mellé szeded az Isoprinosine-t?

Ezek vírusos elváltozások... Én biztos nem bírnám megvárni, míg magától visszahúzódik (de nem is hallottam még ilyet, meg azt se, hogy nem kezelik), egyrészt mert addigis fertőz, másik meg hogy csak várjál, kezelés nélkül, addigis no szex?

Egyébként neked sem nézték meg, hogy van-e más hpv-d is?

Mert nekem nem...azt mondta a doki, hogy a szemölcsökből egyértelmű, melyik van, de hát nem tudom, ezek jönnek többen is egyszerre... Bár rákszűrésem jó lett.

577. keszani (válaszként erre: 576. - Veronika27)
2011. nov. 29. 14:58

ma megjártam a noi dokim. mondta,h nagyon picik és kezdo fázisban vagyok (ha van ilyen). abszolult nem terjed szerinte, és o véleménye szerint ez magátol elmulna, de irt fel Wartec-ot, de elotte megkérdezte a bőrorvost,h ő mit írna fel, és ő is azt mondta,h ha nagyon picik nem érdemes, de ezt ajánlotta.

Dokinőm mondta,h szerinte elmulik majd egyhamar, ennél sokkal elterjedtebbeket látott és nagyobbakat, akiknél pár honap alatt eltunt, azota se jott elo....legyen igaza...kiváltani nem tudtam a receptet, addigis kenem ezust koloiddal.

576. Veronika27 (válaszként erre: 575. - Keszani)
2011. nov. 29. 13:07
Nem vérzik, de képes rendesen lerántani a bőrt, mármint az a nagyon erős sav...De azt csak doki csinálhatja...
575. keszani (válaszként erre: 574. - Veronika27)
2011. nov. 29. 08:41
és az ilyen kezelések után ugye nem vérzik?
574. Veronika27 (válaszként erre: 573. - Keszani)
2011. nov. 28. 22:53

Én is Isoprinosine-t szedtem be, két dobozzal.

Szedjed te is, ha van, hpv centrumosok is ezt ajánlják.

Mellette jártam nőgyógyászhoz savas ecsetelésre, amit otthon folytattam Condyline oldattal. Ez utóbbi amúgy csak időlegesen használt, a nődokim olyan erős savval kezelt, hogy azt hittem, odaszülök a kezelőágyra... De az tett helyre végül.


Férjemnek nem adtak semmi gyógyszert, itt ahol élünk, nem szokás... Őt fagyasztották, elmúlt neki, majd rá egy évre megint kijött, mondjuk nem csodálom, mert hiába mondtam neki az immunerősítést, nem szedett semmit, pedig kint dolgozik fagyban és hőségben is. Most kolosztrumot szedetek vele és itthon kezeli magát Wartnerrel.

573. keszani (válaszként erre: 571. - Veronika27)
2011. nov. 28. 21:40
és Te hogy győzted le? v tetted alvó üzemmódba?
572. keszani (válaszként erre: 571. - Veronika27)
2011. nov. 28. 21:35

holnap megyek nőiez ismét, kíváncsi, h terjed-e, sztem igen, mert a más helyen is észrevettem és tök ciki :S


anno szedtem isoprinosint, amit mindenhol olvasok, mert nekem alapbol ygenge az immunrendszerem, de az első 3-4 nap után náthás lettem és abbahagytam. most van itthon 4 dobozzal kezdjem el szedni? soká tudok elmenni ismét immonologushoz (febr.21.-re van időpontom), addi mi lesz velem ha ezek beindulnak???

571. Veronika27 (válaszként erre: 570. - Keszani)
2011. nov. 28. 21:18

Szerintem a teafaolaj kevés, pláne öblítőhöz adva.

Az ecet mindent visz, lerakódásokat és vízkövet is, tehát elég erős szer.

Igen, 2,5 éve sajnos nekem is volt, férjem még mindig küzd vele, de ő nagyon félvállról veszi...


Erősítsd az immunrendszered, az most a legfontosabb és legyél kitartó, sajnos kell egy fél év, mire teljesen elmúlik.

Azt mondják, 2 év alatt megy ki a vírus teljesen, de lehet több is, ha a partnerrel adogatjátok.

570. keszani (válaszként erre: 569. - Veronika27)
2011. nov. 28. 14:36

ok, akkor 2 torcsit használok majd. és ha teafa olajat cseppentenék az oblitohoz az nem lenne jo? tudtommal jo fertotlenito hatásu.

Te is átestél rajta?

koszonom a segitséged, nagyon jol esik

569. Veronika27 (válaszként erre: 568. - Keszani)
2011. nov. 28. 14:28

Szerintem moshatod a többivel is, 90 fokon ecetes mosással nem hinném, hogy megmaradna akármi is benne...


Használj másik törölközőt a fertőzött részre, mint amit a testedre használsz. Nem kell cserélni, önmagad már nem tudod visszafertőzni, a hpv ott jön elő, ahol bement.

568. keszani (válaszként erre: 567. - Veronika27)
2011. nov. 28. 12:34

akkor az általam használt torolkozot, fehérnemut kulon mossam v a tobbiel is lehet?

vmint most minden mosakodás után uj torolkozot vegyek elo?

567. Veronika27 (válaszként erre: 566. - Keszani)
2011. nov. 28. 12:10

Sajnálom, hogy te is elkaptad :(

Könnyen lehet, hogy valójában a férjed volt a hordozó és tőle kaptad, ezt nyilván valamilyen vizsgálattal ki tudják deríteni. A férfiak több, mint 60%-a hordozó és anélkül élnek vele, hogy tudnák, vagy bármilyen panaszuk előjönne.

Szexuális életet élni óvszerrel lehet, bár az sem véd meg teljesen, tekintve, hogy bőrről bőrre terjed!

Szerintem 3 hónapig minumum ne, vagy ameddig kezelnek.

A kezelések bizony fájdalmasak, mert akárhogy nézed, a bőrt vagy égetik, vagy fagyasszák, mivel teljesen a bőrkinövés gyökeréig kell elérnie a kezelésnek...

Törölközőket 90 fokon mosd! Öblíteni pedig ecetet használj, 1dl 10%-osat.

WC-n szerintem nem lehet elkapni, mert "az" a részed nem érintkezik vele... De ha ez megnyugtat, akkor rakj a deszkára papírt, vagy ne ülj rá.

A hpv centrum honlapján sok kérdésedre találsz választ.

566. keszani
2011. nov. 27. 19:01

Sziasztok!

Sajnos uj vagyk itt és az egész HPV témában. annyit tudok, mait neten olvasgattam, de a tapasztalatokrol eddig nem igen. elkezdtem visszaolvasni a forumot, de még nagyon elkeseredett állapotban vagyok és nincs erőm. de amint összesezdem magam olvasni fogom, igérem.

addigis leírnám az én panaszom.

tegnap voltam nőinél, ekkor ette észre, h szerinte condylomáim vannak. vett is rá kenet mintát, ami elég borsos árban volt, de fő az egészség. mivel én nem is vettem észre, nem éreztem semmit eddig, ezért nem is tudtam rola. kedden megyek vissza hozzá, megnézi, h terjed-e. mondta, h majd ajánl egy bőrgyogyászt is, gondolom ő fog majd kezelni.

mondta a doktornő, h gondolkozzak el az oltásrol is. szerecsére a párom nagyon támogat, az együttléteket kerljük mig kell, és kedden ő is megy bőrorvoshoz megnézetni magát. v férfiaknál hogy lehet ezt kivizsgálni? meddig nem lehet szexuális életet élni? ez az égetés és hasonlo kezelésk fájdalmasak, v inkább kellemetlenek?

tisztálkodásnál mire figyeljek? törölközőről visszajöhet rám? v azon a részen használjak másik törölközőt? otthoni WC használat? a többiek el tudják kapni ha utánam mennek el wc-re? fontosabb infokra lenne szükségem ezekről, v ami eszetekbe jut. azért kedd még 2 nap és addig is jo lenne tenni a terjedése ellen.

köszönöm előre is a választ

565. Veronika27 (válaszként erre: 564. - Mandarin 85)
2011. nov. 22. 20:22

Bár bosszantóak a szemölcsök, de szerintem nem az lenne a lényeg, hanem a magas rizikójúak.

Én nem tudom, megérné-e. Tényleg jó alaposan utána kellene nézni, meg leginkább hpv centrumos orvosoktól kellene megkérdezni, ők speciálisan ezzel foglalkoznak.

564. Mandarin 85 (válaszként erre: 563. - Brigike2010)
2011. nov. 22. 19:33
Szerintem mindenképp adasd be !!! legalább ijen szemölcsös nyavajáktól mentes leszel .nem ugy mint én!!
2011. nov. 19. 18:24

Sziasztok!

20 éves lány vagyok és adódott egy lehetőség hogy beadathatnám magamnak a hpv elleni védőoltást. De nem igazán tudom eldönteni, hogy beadassam vagy ne. Utána olvastam neten, és hát olvastam jót is és nagyon rosszat is róla, így mégjobban elbizonytalanodtam. Tudnátok segíteni? :S Ti ajánljátok a védőoltást vagy nem?

2011. nov. 18. 20:12
Hpv vírusom van 6-11 es a szemölcsös!! ebböl ki lehet gyógyulni???van rá esély ??mert ha igen akkor beadatnám az oltást!!! légyszi írjon valaki valamit aki esetleg már túl esett ezen 26 éves vagyok nem akarok életem végéig minden héten szemölcsöt ecseteltetni!!
561. ecsina (válaszként erre: 559. - Mókusmaki)
2011. okt. 26. 14:42
Nem is tudom, az oltáson kívül lehet-e valahogyan védekezni a HPV ellen....nagyon alattomos dolog. A kisfiamnak 16 hónaposan jövő héten lesz a 6. műtétje...
560. Veronika27 (válaszként erre: 559. - Mókusmaki)
2011. okt. 25. 22:53
Az óvszer valamennyire véd... Azt a részt, amit fed! Persze a többit nem, de jobb, mint a semmi.
2011. okt. 25. 18:25
Ecsina: Köszönöm szépen, kedves vagy hogy őt ajánlod, de sajnos a honlapon a kérdésemre nincs fenn a válasz...:S Lehet h ezt még az orvosok sem tudják? :S Amúgy annyit viszont találtam ott, hogy az óvszer sem véd a fertőzéstől, szóval abban legalább nem követtem el hibát, hogy elégnek tartottam a fogamzásgátlót.
558. ecsina (válaszként erre: 556. - Mókusmaki)
2011. okt. 25. 11:25
Budapesten a Körúti orvoscentrumban dr. Tisza Tímea nagyon jó szakember, és a honlapjukon is rengeteg infó van. Kitartás neked és mielőbbi gyógyulást!
557. Veronika27 (válaszként erre: 556. - Mókusmaki)
2011. okt. 24. 23:10

Szerintem óvszerrel kellett volna védekeznetek.

A helyedben kivizsgáltatnám őt is...

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook