Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgetnék valami kötetlen, nem mindig nőcis dologról fórum

Beszélgetnék valami kötetlen, nem mindig nőcis dologról (beszélgetős fórum)


1 2
2013. jún. 4. 16:49
Nekem nehanyszor mar elofordult, hogy aludtam, es felebredtem az ejszaka kozepen, de nem tudtam, hogy alszom vagy ebren vagyok, csak nagyon valosagos volt az elmeny, es olyan mintha nem lettem volna egyedul, de nem tudtam mozdulni, csak feltem. Aztan amugy egyszer olvastam errol, alvasi paralizisnek hivjak azt hiszem. De lehet, tenyleg szellemek voltak.
56. eliza02 (válaszként erre: 55. - Bnoi7525)
2013. jún. 4. 16:11

gondolom akkor is találkozunk velük, ha nem szeretnénk. Lehet hogy az ágyunk mellett ülnek, mikor alszunk, mi meg mit sem sejtve forgolódunk:-)

Jó, ez nem vicces, de lehet, hogy mégis így van.


UFOk vannak!Ez biztos, ne legyünk már olyan önteltek, hogy az univerzumban csak mi gondolkodunk.

55. bnoi7525 (válaszként erre: 54. - Eliza02)
2013. jún. 4. 15:32
Azt hiszem igen... bar nem szeretnek talalkozni eggyel sem, de azt hiszem hiszek, miert ne hinnek? Az ufokban is hiszek....
2013. jún. 4. 10:07

nem népszerű téma a nem nőcis téma egy nőcis portálon.

hm.

érdekes.

Pedig annyi érdekes dolog lenne, amin el szoktam mélázni.

Hisztek a szellemekben?

53. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 52. - Bnoi7525)
2013. máj. 27. 16:29

..ez jó..:DDDD

azt a, erre nem is gondoltam..:))

52. bnoi7525 (válaszként erre: 50. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 27. 16:17
Hat ha foldkoruli palyara allsz az elgazositott szkafanderben, akkor te is azonositatlan repulo targy leszel, szoval ufo-kerdes az... :-))
51. bnoi7525 (válaszként erre: 45. - Eliza02)
2013. máj. 27. 16:14

En a magam reszerol hiszek benne, hogy a halal nem a veg. Tul egyszeru lenne. Biztosan van valami utana is. Ami nekem leginkabb hiheto, es amit magamenak tudtam erezni, az Walsh Beszelgetesek Istennel c. konyveben van leirva. Mert amikor olvastam azt a konyvet sok eve, aha-elmenyem volt. Szoval en hiszek benne ,hogy a lelek hallhatatlan.


Egyszer sok eve jartam reiki tanfolyamra. Egy nyugdijas holgy tartotta, aki sok eve ezzel foglalkozik, es ott ereztem olyan dolgokat, amiket korabban soha, szoval azota tulleptem a materialista szemleleten es hiszek dolgokban.

50. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 42. - Bnoi7525)
2013. máj. 27. 16:03
..ez már, nem ufo kérdés..:))
49. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 48. - Eliza02)
2013. máj. 27. 16:02

..humm remény.. nem is annyira, mind hit..


értelek..:)

48. eliza02 (válaszként erre: 47. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 27. 15:46

igen, az agyunk kifejezés nem helyes ebben az esetben.

Szóval akkor van remény.

47. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 43. - Eliza02)
2013. máj. 27. 15:03

..az agyunkkal, már nem, de az a szellem, ami bennünk él, az mindenképpen visszaszáll a nagy közösbe..


érzékelni ebböl., csak azok fognak valamit, akik a köztestérben maradtak.. és entitásként léteznek tovább, addig a pontig, mig át nem segiti öket valaki a..... másik..... felsöbb világba..

46. ittmost (válaszként erre: 45. - Eliza02)
2013. máj. 27. 14:30

Ez az,amiben egyenlőre nem tudok hinni biztosan,hogy célja van annak,hogy így vagy úgy alakulnak a dolgok.Pedig ez igazán csodás lenne,ha tudhatnánk,hogy van cél:akkor könnyebb lenne elviselni a nehéz időket,meg a szomorú eseményeket is.

hm:) érdekes ötlet ez a telefonvonal,valóban pénzszagú,viszont azt nagyjából biztosnak gondolom,hogy aki még utoljára kimondja,amit akart(utánaszól az elhunytnak),az jobban fogja magát érezni.

45. eliza02 (válaszként erre: 44. - Ittmost)
2013. máj. 27. 14:26

igen, logikus és megnyugtató a meglátásod:-)


Nem igazán szeretnék egy következő életet, hanem megtudni az olyan régóta feltett kérdésekre a választ, hogy mi miért alakult úgy ahogy alakult, és esetleg ebben az egészen más, halál utáni közegben olyan számunkra fontos emberekkel megbeszélni dolgokat, akikkel ezt nem tudtuk megtenni.

Állítólag vásárolható valahol külföldön egy olyan temetkezési szolgáltatás, hogy egy telefonvonalat adnak, amit ha felhívsz, felvesznek, de a kutya nem szól bele, csak a néma csend, és így "elmondhatod" az elhunytnak, amit akartál még.

Na most ez elég szélsőséges szerintem, és erősen pénzszagú az üzenete, de lehet, hogy valakinek meg segít a lelki trauma feldolgozásában...

hát nem tudom, érdekes ez, akár a szellemvilág.

44. ittmost (válaszként erre: 43. - Eliza02)
2013. máj. 27. 13:59

Én el tudom képzelni,hogy van ilyen,de nem mondhatnám,hogy arra bazírozok,hogy mi lesz majd a következő életemben,vagy hogy az előző élet(ei)mben keresném a magyarázatot mostani dolgokra.

Főleg azért gondolom,hogy tán lehet valami tovább,mert különben teljesen felesleges volna ilyen bonyolult agyműködésűnek lenni az embernek,felesleges volna ez a nagy gondolkodási képesség..meg az ambíció,ami sok emberben benne van,hogy meg akarjon érteni dolgokat,vagy hogy ki akarjon találni kvázi új dolgokat,vagy hogy alkosson.Ha nem lenne további létforma,akkor szerintem praktikusabb volna egy jóval csököttebb agy,vagyis az evolúció nem ebbe az irányba vitt volna minket,hogy egyre bonyolultabb dolgokat találjunk ki,és akarjunk megérteni.

2013. máj. 27. 13:07

látom nagyon fontos ez az anyagcsere kérdés:-)

Persze jogos a felvetés, mert tényleg nem mindegy, hogy mi hova távozik:-)

Azt hiszem megnyugodhatok, mert tényleg távolodunk a nőcis témáktól.


Ti hisztek abban, hogy a halál után van még valami olyan élet vagy létforma, amiben az agyunkkal fel tudjuk fogni, hogy már nem élünk, és választ kapunk egy csomó mindenre?

Vagy ezt csak én remélem?

42. bnoi7525 (válaszként erre: 41. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 27. 10:48

Na most kepzeld, ha belepukiznal a szkafanderbe.....


Azt en nem hiszem el, hogy egy masik bolygon sincsen elet a Foldon kivul.... az mas kerdes, hogy vannak-e UFO-k, nem banom, ha eggyel sem kell talalkoznom. :-)

41. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 40. - 1fbc7619c9)
2013. máj. 26. 21:38
..akkor már megis nyugodtam.. nem lesz szükségem szkafanderre..:)
40. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 39. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 26. 17:10
Sokkal simábban,nyugodj meg!:)
39. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 38. - Eliza02)
2013. máj. 26. 16:57

..lakatlan szigetekról hallottam.. de sztem a csillangrendszer 99,9999999% lakatlan, ha nem tévedek..:))


bár, azért az elgondolkodtató, hogy a szúlytalanságban, hogyis müködik a bélrendszer..(?!)


csak, hogy megnyugodjak, ha már ott vagyok.. hogy minden simán fog menni...:))

2013. máj. 26. 16:06
vajon mennyi lakott bolygón élnek ebben a pillanatban?
2013. máj. 26. 07:23

Tessék beszélgetni itt

[link]

36. ittmost (válaszként erre: 34. - Eliza02)
2013. máj. 26. 07:14
Szép terv,nyilván ezt volna érdemes csinálni,ha oda kijutnánk:)valószínű én sem érnék rá a gondolataim lassúságával foglalkozni,ha már ott vagyok:D
35. eliza02 (válaszként erre: 27. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 25. 11:37

hát ha te erről szeretnél hosszabban beszélgetni, akkor tégy így nyugodtan, csak attól tartok ezt bővebben kifejteni nem nagyon lehet:-)

Illetve lehet, engem spec. nem zavar, nem tartozom azon nők táborába, akik sikítva és szemforgatások közepette rohannak el a témától.

2013. máj. 25. 11:34

hát hogy nem borsót pucolni indulnék a Marsra az biztos:-)

Keményen dolgoznék addig az 5 hónapig, építeném a jövőbeli bolygólakóknak (utódainknak?) a marsi házakat, meg az első növénytermesztésre alkalmas épületeket. Szerintem lelassult idő ide vagy oda, de hamar elmenne így az a pár hónap. Meg szerintem egyedül csak rám nem lehetne bízni, jönne még jó pár vállalkozó szellemű egyén.

33. ittmost (válaszként erre: 32. - Bnoi7525)
2013. máj. 24. 18:03

Én Úgy tudtam,hogy kinn lassul az idő..de majd utánanézek.

A borsókkal viszont valóban fennál ez a veszély,ha még a Föld gravitációs terében kezdem pucolni:) kinn meg azt hiszem,csak lebegnek.


Hm.Na ez az..én mitől lassulnék le?vagyis MI lassítja le az embert?pontosabban a gondolatait..mert a testműködéseket nyilván a gravitációs erő tarja mozgásban,és egy adott sebességű működésben,úgymond...


:D :D lehet,hogy ez a téma már nagyon nem nőcis:D

32. bnoi7525 (válaszként erre: 24. - Ittmost)
2013. máj. 24. 11:55

Hat de ha lassabban megy az ido, akkor te is lelassulsz, nem? A borsok meg fold koruli palyara allnak kozben...


Amugy nem ugy van, hogy az urhajosok gyorsabban oregszenek az urben?

31. bnoi7525 (válaszként erre: 27. - °°°Bibie°°°)
2013. máj. 24. 11:53
Tudomanyos teny, hogy a nok nem finganak es nem maszturbalnak....
30. ittmost (válaszként erre: 28. - Dankon)
2013. máj. 23. 18:52
:D ezt sem fogom kipróbálni..
29. ittmost (válaszként erre: 26. - De Luca)
2013. máj. 23. 18:50

jajj,ne is mondd..tizenéveim végén egyszer berúgtam,mentalikőrtől.Szerencsére egy barátnál volt kisebb buli,6-8 an voltunk.Leheveredtem a kanapéra,és attól kezdve nem tudtam megmozdulni!

és aludni sem.Végig egész éjszaka tök éber voltam,és tudtam,h bakker,nem tudok mozdulni.Félelmetes volt,azóta nem merek inni,csak minimálisat..

28. dankon (válaszként erre: 25. - Ittmost)
2013. máj. 23. 17:10

Szerintem olyan lehet,egy haverom mesélte hogy:


Elszivótt egy cigit és egész este éjjel hajnalig

ért át a Margithidon!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook