Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszélgessünk a piercingekről! fórum

Beszélgessünk a piercingekről! (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. KisMárta (válaszként erre: 5. - Timmy0520)
2012. máj. 22. 13:25
A szádban vagy a nyelvedben?
2012. máj. 22. 13:24
Nekem a számban van, de én is úgy jártam, hogy egyszer beforrt, aztán újra szúrattam. Szerintem szúrasd te is.
2012. máj. 22. 13:24

Nekem volt elég sok piercingem,a szám fölött oldalt,az orromban,nyelvemben,köldökömben,a fülemben felül most is van a porban.

Mind kivettem,kinőttem belőle:)

Viszont nekem egyik sem fájt,de az orromat nekem is lőtték amit nagyon megbántam.Nem szabad..sosem gyógyult be,állandóan be volt gyulladva.Lehet,hogy drágább a szuratás,de ilyenen nem szabad spórolni.

A köld9kpiercing sem fáj,kis brt szúrnak ott át,én nekem fagyasztották,semmit nem éreztem csak utána volt kellemetlen:)

2012. máj. 22. 13:23
Orromba volt,lővettem,de már nincs meg.Uganakkor csináltattam a köldököm,vagy 10 éve.Volt a nyelvemben is ,de kivettem és most akarom újra átszúratni. A micro nekem is nagyon bejön :)
2012. máj. 22. 13:22
Én úgy hallottam, hogy a szúrás nem roncsol úgy, mint a belövés, és hamarabb is gyógyul.
2012. máj. 22. 13:18

Sziasztok!

Régen volt orrpiercingem kozmetikus csinálta lyukasztóval nem szúrták aztán 1x kivettem egy éjszaka már nemtudom mért és benőtt most ott van egy kisebb lyuk és szeretném újra csináltatni ugyan oda.szerintetek lövessem megint v inkább szúrassam?van valakinek tapasztalata?és még nagyon mozgat a köldök piercing már v 10 éve csak nem mertem bevállalni,Most viszont megtetszett a microdermal piercing is.Van valakinek?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook