Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a Best Workról (OKJ képzés)? fórum

Mi a véleményetek a Best Workról (OKJ képzés)? (tudásbázis kérdés)


15. Lydianne (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 29. 20:14

Általában így. Én többet voltam bent, önként. Gyakorlati helyet is időben kell keresni. Nem tudom merre laksz,.felénk lehetetlen elhelyezkedni

A közmunkások dolgoznak bent. Az az ember is kb 60 ezret kap, akinek meg van a szakmája. Kevés aki állandós, ott csak kihalásos alapon cserélődnek az emberek. Legyen szerencséd

2022. aug. 29. 15:12
Egy nap 8 óra gyakorlat, egy hét így kell értelmezni ezt a 40 órás gyakorlatot?
2022. aug. 29. 15:08
Igen a dajka képzésre gondolok.
12. Lydianne (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 29. 12:21
Dajkánál? Vagy te most mire szeretnél menni? Ovi függő , nem nehéz de csinálni kell mindent amire megkérnek. Meg van adva, mennyi órát kell letölteni
2022. aug. 29. 09:52
Felkeresem az oktatásszervezőt feltétlenül addig nem jelentkezem. Gyakorlat nehéz? A konyhai,udvari feladatok megvan adva hány órát kell?
10. Lydianne (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 28. 04:11
Ott nem volt vizsga. Adnak egy papírt róla. Van hozzá tananyag. A jelentkezési idő is véges, meg a tandíj fizetés is határidős. Mielőbb keresd fel őket ha belevágnál
2022. aug. 27. 23:43
Igen szeptemberben kezdődik. Az ajándék tanúsítvány hogy értik? Abból is vizsgázni kell.
8. Lydianne (válaszként erre: 7. - Lydianne)
2022. aug. 27. 12:40
Vagyis, bocsi. Nem pontos. A modulzáró online kellett bekülde időre, egy hosszabb tesztet. Majd az írásbeli és a szóbeli vizsga volt.a.2.alkalmas utazás messzire
7. Lydianne (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 27. 12:38
Kovid elött voltam ovis gyakszin. Előírják mennyi igazolt óra kell. Popó törlés, kajáltatás. Dajkaként ugye. Aztán, a pedes képzésnél a családsegítő igazolt le, az is megfelel. A modulzáróm Kecskeméten volt. Kb 10 városban voltak vizsgák mert ez orzságos képzés. Aki tőlem 15 km re lakott csoporttártsam Debrecenbe vizsgázott. Ő 80 km utazott írásbelire , szóbelire oda vissza. Nekem 100 km felett volt. Van mondig az adott képzéshez oktatásszervező , keresd őket bátran a kérdéseiddel mielőtt belevágsz. Gondolom szeptember környékén kezdődne?
2022. aug. 25. 11:21
Mert nekem Budapest messzire van.
2022. aug. 25. 11:21
A modulzáró és a vizsga Budapesten van? Óvodában töltött gyakorlat, hogy zajlik? Ne haragudj, hogy ennyit kérdezek csak még nem tudom, hogy jelentkezzek-e mert nincs elég információm a képzésről.
4. Lydianne (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 24. 19:29
Pedagógiai asszisztens. Ez folyt online. A dajka élőben régebben. A vizsga nem nehéz. Azt kérdezik, amit megveszel tananyagot
2022. aug. 22. 23:03
És ez milyen OKJ képzés volt? A vizsga nehéz volt?
2022. aug. 22. 20:01
Harmatgyenge volt, elindítottam a zoomot-aludtam tovább. Ha lejárt a napi felolvasás, kiléptem. A tanárunk a drágán megvett könyvet olvasta fel a kamerába. Ez volt az online oktatás. Kaptunk régi diák által kidolgozott tételsort. A vizsgára kb 100 km kellett utazni 2x oda vissza. A közelemben nem volt más helyszín. Megbántam. Elhelyezkedni úgyse lehet vele. 2. Best workos papírom
2022. aug. 21. 22:07
Mi a véleményetek a Best Workról? Hogy zajlik az online oktatás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook