Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Béres Gravida fórum

Béres Gravida (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
105. Ritkó (válaszként erre: 104. - Suzanne7)
2009. jún. 5. 21:23

Hát azért annyira nem gyönyörű hely :) van az Alföldnél azért szebb hely is :) de én itt szeretek lakni, el nem költöznék :)


Én meg tavaszi születésű vagyok, meg a kicsi fiam is, én ápr.25-ei, a fiam meg ápr. 27-ei :)

104. suzanne7 (válaszként erre: 103. - Ritkó)
2009. jún. 5. 20:23

köszönöm aranyos vagy:))!!!

Hát bizony akkor nagyon messze lakunk egymástól!De milyen gyönyörű helyen lakhatsz, egyszer szeretnék eljutni az Alföldre:).Tényleg nagyon gyorsan telnek a napok, az ember azt veszi észre, hogy már június van aztán nem rég még januári hideg volt...A nyár az tarhatna hosszú idejig:)).Imádom a nyarat!Biztos azért, mert akkor születtem:)

103. Ritkó (válaszként erre: 102. - Suzanne7)
2009. jún. 5. 20:14

Dehogy terhelsz a gondjaiddal, rendben lesz minden majd meglátod :)

Celldömölkön laksz? Jó messze vagyunk akkor egymástól, mert én meg az ország másik felében lakok az Alföldön :)

Jól telt a napunk mint mindig, olyan gyorsan telnek a napok, hogy már azt látom, hogy megint este van, fürdés, vacsi, aztán fekvés :)

102. suzanne7 (válaszként erre: 101. - Ritkó)
2009. jún. 5. 19:39

Az nem az nem fájt:), csikis vagyok úgyhogy majd nem sikerült elnevetnem magam mikor a doki csinálta:D.Eredmény negatív lett uh-on, nem találtak semmit:)Yuppi:)!!!A tükrözés szövettani eredménye pedig kb másfél két hét, arra még várni kell.De mlg vár még egy vérvétel,lisztérzékenységet is néznek és itt ahol én lakom Celldömölkön nem tudják ezt vizsgálni, így mennem kell Szombathelyre még emiatt.Ez is kb 2 hét:S.Még egy hónap mire visszamehetek az összes eredménnyel a háziorvosomhoz szerintem!Hosszú tortúra:(.

De ami nagyon jó hír azt mondták, hogy emiatt lehet babám:), csak ha esetleg gyógyszer kell figyelembe kell venni milyet szedhetek!Hogy telt a napod?Ne haragudj, hogy a gondjaimmal terhellek,de köszi az érdeklődésed!Aranyos Tőled:).

101. Ritkó (válaszként erre: 100. - Suzanne7)
2009. jún. 5. 19:26

Szia!

És mikor lesz eredmény? Vagy már van?

Na a hasi uh. meg biztos nem fáj :)

100. suzanne7 (válaszként erre: 99. - Ritkó)
2009. jún. 5. 19:22

Szia!

Tegnap pihiztem egy nagyot, de ma folytatódott a vizsgálatok sora...Először vérvétel aztán a hasi ultrahang.Fájni nem fájt a tükrözés, de nagyon kellemetlen volt, de túléltem:).

99. Ritkó (válaszként erre: 98. - Suzanne7)
2009. jún. 4. 19:57

JÓl telt a napunk, nem volt az a dög meleg :) én már ennek tudok örülni :)

Na akkor túl vagy rajta, és milyen volt? Fájt?

Pihenjél akkor egy jót :)

98. suzanne7 (válaszként erre: 97. - Ritkó)
2009. jún. 4. 19:16

Szia!

Túl vagyok rajta,de még hátra a vérvétel és a hasi ultrahang.Pocsékul érzem magam,fáradt vagyok!Remélem Neked jól telt a napod:)!

97. Ritkó (válaszként erre: 96. - Suzanne7)
2009. jún. 3. 12:06

Szia!

Meg kell nézni belülről a gyomrodat, nehogy valami baj legyen. Kitartás. Anyukám barátnőjének mindig is gond volt a gyomrával, és nagyon sokszor ment tükrözésre. Nekem még nem volt, de biztos nem egy kellemes dolog. De legalább túl leszel rajta, és megtudják mondani, hogy mi is a baj, már ha egyáltalán van baj.

96. suzanne7 (válaszként erre: 95. - Ritkó)
2009. jún. 3. 11:53

Szia!

Képzeld gyomortükrözésre kell mennem holnap:(.Kicsit most levagyok törve, de remélem nem lesz nagy baj!

95. Ritkó (válaszként erre: 94. - Suzanne7)
2009. jún. 2. 12:26
Biztos jó hatással lesz Rátok :)
94. suzanne7 (válaszként erre: 93. - Ritkó)
2009. jún. 1. 22:07
Jól tettétek:).Ma elkezdtem a vitamint:).Remélem jó hatással lesz rám, és nem sokára kettőnkre:)!
93. Ritkó (válaszként erre: 92. - Suzanne7)
2009. jún. 1. 19:45

Nem mentünk ki a gyereknapra, amit nálunk tartottak, olyan sokan voltak, nem akartam abba a tömegbe vinni Bencét.

Vízparton voltunk az unokatesóméknál, Bencus is jól érezte magát, soká is értünk haza :)

92. suzanne7 (válaszként erre: 91. - Ritkó)
2009. máj. 31. 19:44
Nóra szép csak van a családba:).Nekem még a Dorka tetszik nagyon, csak a párom főnökének a gyerekét is így hívják:D...Lesz még időnk filózni rajta:D.Hogy telt a Gyerek nap nálatok?
91. Ritkó
2009. máj. 30. 21:59

Nekem is tetszett a Bence név, úgyhogy nem kifogásoltam :) ha nem tetszett volna, akkor valami alternatívát kitaláltunk volna :)

Lánynév közül nekem a Nóra tetszik :)

A Balázs is szép :)

90. suzanne7 (válaszként erre: 89. - Ritkó)
2009. máj. 30. 21:38
Ez jó:).Egyik ismerősünknél is így volt, ő is azt mondta neki a kisfia csakis Bence lehet és az is lett, de nekik a második gyerkőcnél:)!Nekem is tetszik a Bence, a másik a Balázs mást nem is nagyon néztünk még:),ha kislány akkor Lili, nekem tetszik a Jázmin is de páromnak nem annyira:).Majd megállapodunk:).
89. Ritkó (válaszként erre: 88. - Suzanne7)
2009. máj. 30. 21:28

Értem :)

A párom már régen is mondta, hogy ha fia születik, akkor csakis Bence lehet :) Így lett a kisfiúnk Bence :)

Lánynév nem is volt :) ott a szülőszobán kérdezték, hogy mi lesz a neve ha lány lesz, mondtam nekik, hogy fogalmam sincs, de ha megszületik, akkor gyorsan kitaláljuk amit meglátjuk a picit :)

88. suzanne7 (válaszként erre: 87. - Ritkó)
2009. máj. 30. 20:20
Igazából ezzel a kérdésre azt a választ tudom adni amit Te is írtál:)!Mindegy csak egészséges legyen, ha lény ha fiú lesz örülni fogok:).Párom nagyon kisfuú párti, ő nem akar lányt mert szerinte sok gond van velük:D, ő fiús apuka akar lenni:D(és szerintem ezért lesz lányunk:)).Jó lenne befolyásolni mert mi két gyerkőcöt szeretnénk, hogy egyik kisfiú másik pedig kislány legyen:).De majd a sors eldönti:).Tényleg Ti, hogy választottatok nevet?:)
87. Ritkó
2009. máj. 30. 19:33

Akkor egy megszokott kérdés :) Kisfiút vagy kislányt szeretnétek először? :)

Tőlem is megkérdezték egy páran, én mindig azt mondtam, hogy teljesen mindegy, csak egészséges legyen :)

Ha másodjára megkérdeznék, akkor is ezt mondanám :) nem baj az se ha két fiam lesz, de ha meg lányom lesz, akkor meglesz az egyenlőség a családban :)

86. suzanne7 (válaszként erre: 85. - Ritkó)
2009. máj. 30. 19:26
Pontosan:)
85. Ritkó
2009. máj. 30. 19:23

Értem.

Először akkor rendbe kell tenni ott bent a dolgokat, aztán jöhet a babóca :)

84. suzanne7 (válaszként erre: 83. - Ritkó)
2009. máj. 30. 17:54
Igen a beleimmel, nem minden tud megemészteni rendesen, és ezért gyakran megpuffadok, hasmenésem van vagy szorulásom...Ez váltakozik,de majd kapok rá gyógyszert és rendbe jövök remélhetőleg...:)De hétfőtől elszeretném kezdeni:).
83. Ritkó (válaszként erre: 82. - Suzanne7)
2009. máj. 30. 14:03

De írtad, hogy a beleiddel van gond, szokott fájni sokat a hasad?

Mondjuk a vitaminoktól tényleg vagyis remélhetőleg nem lehet semmi gond :)

82. suzanne7 (válaszként erre: 81. - Ritkó)
2009. máj. 30. 13:42

Szia:)!

Hétfőn megyek dokihoz vagyis kedden hétfőn pünkösd, de az anyósom azt mondta szerintem elkezdhetem szedni (egészségügyis) úgyhogy hétfőn elkezdtem teljes héttel indítok:)!

81. Ritkó (válaszként erre: 80. - Suzanne7)
2009. máj. 30. 13:27

Szia! :)

Dehogy tűntem el, csak máshova írtam, ide meg elfelejtettem :)

Voltál dokinál, szedheted a vitamint? Vagy majd a jövőhéten mész?

80. suzanne7 (válaszként erre: 78. - Ritkó)
2009. máj. 30. 06:54

Szia!

Eltűntél!Remélem azért valamelyik fórumon még összefutunk!

Szia!

79. suzanne7 (válaszként erre: 78. - Ritkó)
2009. máj. 28. 16:26

Szia!

Bocsi, hogy eltértünk a témától...

Megvettem a vitamint igen, de mennem kell a házidokimhoz így még nem kezdtem el szedni,mert vannak gondok a beleimmel.Remélem következő hónapba sikerül:).

78. Ritkó (válaszként erre: 77. - Suzanne7)
2009. máj. 28. 14:04

Szia! :)


Gyereknap hétközben? Nálunk vasárnap lesz, meg mindig is hétvégén volt.

Na nálunk most esik az eső, végre :)

Pont figyeltem, hogy eltértünk megint a témától, de nem baj :)

Megvetted már a vitamint?:)

Negatív lett, majd talán a köv. hónapban akkor igaz? Kitartás, ne izgulj, össze fog jönni biztos hamarosan :)

77. suzanne7 (válaszként erre: 76. - Ritkó)
2009. máj. 28. 11:43

Ma nálunk se esik, még szerencse mert a hülye város mára tette a gyerek napot!Komolyan nem értem őket, miért nem hétvégén lesz?:O Érdekes...

Jó, hogy el van más gyerekekkel a kisfiad:) és szeretni fogja majd az ovit!

Tegnap csináltam egy tesztet, mert nem jött meg rendesen csak barnázgatok, semmi görcs, de negatív lett...Nagyon megviccel a természet!

76. Ritkó (válaszként erre: 75. - Suzanne7)
2009. máj. 27. 20:15

Na nálunk még mindig nem esik az eső.

A kisfiam nagyon szereti a gyerekeket, minden héten összejárunk a barátnőkkel, hogy had játszanak a gyerkőcök.

A héten bent voltunk az oviba, tetszett a kisfiamnak, ott kellet másfél óráig maradni, mert játszott a többi gyerekkel az udvaron, mire észbe kaptam már a homokozóban volt, alig tudtam hazavinni, még hisztizett is, nem akart jönni, de mondtam neki, hogy jöhetünk még nagyon sokszor oviba :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook