Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Béres Gravida fórum

Béres Gravida (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
165. suzanne7 (válaszként erre: 164. - Ritkó)
2009. jún. 23. 12:25
Megérte, mert szeretek táncolni:).Csak ha terhes leszek(remélem már vagyok)akkor nem tudom meddig csinálhatom, nem nagyon akarom a mozgást emiatt kiiktatni az életemből, mert úgy gondolom akkor is kell egy kis mozgás:)!Nagyon álmos vagyok, nem bírom a hülye idő teszi biztos.Azt hiszem nem sokára érik egy cappuchino, nem mintha felébrednék tőle, de hátha:).Szerinted még korai a teszteltelés igaz?Jajj olyan nehéz megállni, hogy az ember ne gondoljon rá:(.
164. Ritkó (válaszként erre: 163. - Suzanne7)
2009. jún. 23. 11:10

Hát az tényleg fárasztó lehet 5 órától majdnem 9 óráig, de ha szeretsz táncolni, akkor megéri a fáradtságot nem igaz? :)

Én nem tévéztem az este, fél 10-kor lefeküdtem aludni :)

163. suzanne7 (válaszként erre: 162. - Ritkó)
2009. jún. 22. 22:43
Itt is esett egész délután.5 órától táncon(néptáncolok lassan 9 éve) voltam este 3/4 9-ig hulla vagyok.Most épp a szökést nézzük, szünetbe vacsizok aztán fürcsi... és jöhetnek az édes álmok:).
162. Ritkó (válaszként erre: 161. - Suzanne7)
2009. jún. 22. 18:55

Szép név a Bence, csak elég gyakori :)

Na nálunk egész délután esett az eső, el kellett ugranom pár helyre, jól megáztam persze, még jó hogy Bencus nem volt velem, anyukám volt nálunk, és játszottak addig, míg én a dolgaimat intéztem :)

161. suzanne7 (válaszként erre: 160. - Ritkó)
2009. jún. 22. 14:45
Azt hiszem ha majd a Bébibogyómmal kell bicóznom akkor megedződöm:)).Én is csak netezgetek, mára végeztem:).Egyre jobban tetszik a Bence név:), eddig is tetszett, de ez a Bencus becézés olyan tündér, meg a kisfiad is tündér és én csak tündérien aranyos Bencéket ismerek:).
160. Ritkó (válaszként erre: 159. - Suzanne7)
2009. jún. 22. 14:37

Na majd ha a kisfiaddal vagy kislányoddal fogsz biciklizni :)) akkor aztán hajtani kell :) nekem volt olyan hogy le kellett szállnom a bicóról, mert nem tudtam hajtani :)

Igen nekem sincs kedvem semmihez, nem is csinálok semmit se, netezek, Bencus meg alszik :)

159. suzanne7 (válaszként erre: 158. - Ritkó)
2009. jún. 22. 14:23
Itt is esik, pont mikor a bicajoztam akkor kezdett el esni úgyhogy megáztam kicsit, meg majdnem lefújt a szél a biciklimről, de ellenálltam:)! Olyan semmilyen ez a nap nem?Semmihez nincs kedvem...
158. Ritkó (válaszként erre: 157. - Suzanne7)
2009. jún. 22. 11:30

Nálunk is hideg van, gyors esőben kellett a bolba elszaladnunk :(

Hát jobb a meleg tényleg, de azt se szeretem, mikor nagyon meleg van.

157. suzanne7 (válaszként erre: 156. - Ritkó)
2009. jún. 22. 10:31
Én ma is nagyon álmos vagyok,tegnapi ágyba kerülésem az éjfél után volt ismét...Itt nagyon fúj a szél, hideg van brrr.Én inkább a meleget szeretem, lehetne jobb időő:(
156. Ritkó (válaszként erre: 155. - Suzanne7)
2009. jún. 22. 08:43

Húú de álmos voltam már én is délután fele :)

Tegnap 6 óra után nem volt internetünk, úgyhogy nem tudtam jönni, mentem is korábban alukálni :)


Éjszaka esett az eső, meg tegnap is egész nap, de legalább nincs meleg :)

155. suzanne7 (válaszként erre: 154. - Ritkó)
2009. jún. 21. 22:47
Szerintem én is kb fél 2 körül aludhattam el.:)Ma az egész napunk lustálkodós volt,így ma kicsit korábban kéne feküdnöm,most nézek rá az órára hát 22:46 megyek is fürdeni, fogzuhany és alszom is:).
154. Ritkó (válaszként erre: 153. - Suzanne7)
2009. jún. 21. 12:05

Ó hát cseresznyével is finom, én is csináltam már úgy :)

Nekem is fáj a hasam a cseresznyétől, úgyhogy pár szemet szabad csak ennem :)

Nos mikor tudtál elaludni? Én sokáig fent voltam, mert tévéztem, fél 2 körül aludhattam el :)

153. suzanne7 (válaszként erre: 152. - Ritkó)
2009. jún. 21. 00:30
Én is imádom a meggyes sütiket, de csak cseresznye volt, mert lusta voltam le menni anyuékhoz a meggyért:P.Aztán végül kakaós piskótát sütöttem karamellás pudinggal pedig megtöltöttem.:)Eredetileg Rigó Jancsinak készült, de a tejszín nem verődött fel, így főztem hozzá két csomag pudlingot és így is fincsi lett:).Ma úgy megpuffadtam délután ettem egy csomó cseresznyét és most meg minden bajom van tőle.Nem rég értünk haza kint voltunk a háznál, de nem tudom mikor tudunk elaludni, mert buli van a "Ligeti" kocsmánál és nagyon ide hallatszik a zene:S.
152. Ritkó (válaszként erre: 150. - Suzanne7)
2009. jún. 20. 22:19

Ja :) most vettem észre, hogy Te még délután írtál, na én meg este adok Neked tanácsot, hogy milyen sütit süssél :))

Végül is akkor sütöttél valamit? :)

151. Ritkó (válaszként erre: 150. - Suzanne7)
2009. jún. 20. 21:25

Nálunk nem esett az eső, de estére már hűvösebb lett, meg fújt a szél. Küldheted az esőt, eshetne éjszaka :)

Délután sütöttem meggyes piskótát, imádom :) Bencus is bevágott egy pár darabot :)

IMádom a meggyes sütiket :)

150. suzanne7 (válaszként erre: 149. - Ritkó)
2009. jún. 20. 13:50

Megzabálom:).

Itt szakad az eső és kb 15°C van, de már reggel óta borús volt meg szemerkélt, de most eléggé beindul és a szél is felerősödött.Küldöm felétek a felhőket, hogy arra fele essen:).Sütit kellene sütnöm nincs ötleted?:)

149. Ritkó (válaszként erre: 148. - Suzanne7)
2009. jún. 20. 13:44

Bence is egyre többet beszél már, szinte be nem áll a szája, sőt most már egyre hosszabb mondatokat is mond :) valamelyik nap a szomszéd bácsi mondta, hogy lehet hogy hétvégén vihar lesz :) azóta Bence mindig emlegeti: Pista bácsi azt mondta hogy vihar lesz :))drágák nagyon :)


Bence is felszokta venni az én napszemüvegemet és úgy járkál :)


Délelőtt füvet nyírtam, de olyan melegem volt :) pedig nem sütött mindig a nap, meg fújt a szél, de kifáradtam :)

Az előbb meg kb. 5 percig esett az eső, na mondom remélem azért ennél több fog esni :)

148. suzanne7 (válaszként erre: 147. - Ritkó)
2009. jún. 20. 12:42
Mázlista vagy éjszakai alvás szempontjából:).Napközbeni alváshoz majd az oviba megint hozzászokik:).De tündér lehet mikor azt mondja "már nem vagyok álmos":)).Annyira édesek a kisgyerekek, az egyik barátunk kislánya a minap tüdéri volt felvette a napszemcsijét(ő így mondja)és a nyári strand klumpáját felült a székre keresztbe tette a lábát kinézett a szemüveg alól és azt mondta nekem:"játod zuska olyan vagyok mint a nagyok":).Mondtam neki igen Bora teljesen mint a nagyok:D!Haláli a kiscsaj, most lesz 3 éves de nagyon nagy dumája van:).
147. Ritkó (válaszként erre: 146. - Suzanne7)
2009. jún. 19. 12:50

10 hós korától átalussza az éjszakákat :)

De előtte nagyon sokszor felkelt, kétóránként, óránként.

A napközbeni alvással most már gond van, mert nem akar aludni, a héten is még csak szerdán aludt délután, a többi napokon nem. Ahogy nő, úgy nem igényli most már a délutáni alvást. Pedig az oviban is kell aludni, azért nem akarom hogy elhagyja a délutáni alvást. De nem tudok mit csinálni neki, ha nem akar aludni. Lefektetem az ágyába, de van hogy másfél óráig is elbeszélget magában, visz magával egy kisautót, azzal játszik, és utána másfél óra múlva kijön szobából és mondja nekem, hogy: anyuci kicsit pihentem, nem vagyok már álmos :)

Hát meg tudnám zabálni :)

Most hogy beteg, most se aludt, a gyógyszert nem hogy elálmosította volna, még felrázta inkább.

146. suzanne7 (válaszként erre: 145. - Ritkó)
2009. jún. 19. 10:32
Azt elhiszem:).Jó alvó akkor a kisfiad szerencsés vagy:)!!!Az éjszakát is végig alusszátok?Napközbe mennyit alszik?
145. Ritkó (válaszként erre: 143. - Suzanne7)
2009. jún. 19. 10:08

Igen igaz :)

Mióta én itthon vagyok Bencével, nekem mindegy, hogy hétvége vagy hétköznap van :)) egyforma napok :) reggel 8 óráig alszunk, vagy fél 9-ig, olyan jóó :)

144. sinkoneeszter (válaszként erre: 143. - Suzanne7)
2009. jún. 19. 09:19
Sziasztok! Jól tudod 2-3 napig életképesek, én is babázni szeretnék, hátha összejön a fiam után(2éves)egy lányzó!Tényleg nem szabad görcsösködni, annál rosszabb, mondom én is pedig én is rágörcsöltem!!
143. suzanne7 (válaszként erre: 142. - Ritkó)
2009. jún. 19. 08:29
De jó:)az ilyen olyan ritka!Az tényleg igaz, hogy a kis "katonák" 3 napig életképesek a hüvelyben?:)Ezt valahol olvastam, nem tudom mennyire lehet igaz:).Végre péntek és holnap pihenés:).
142. Ritkó (válaszként erre: 141. - Suzanne7)
2009. jún. 18. 14:15

Nálunk rögtön sikerült :)


De tudom, hogy nehéz, de ne görcsölj rá, mert annál jobban nem jön össze. A barátnőm is annyira akarta már a másodikat, és csak hónapok múlva jött össze neki.

141. suzanne7 (válaszként erre: 140. - Ritkó)
2009. jún. 18. 14:11
Jajj úgy irigyellek:), annyira de annyira szeretnék már én is egy kisbabát:).Reménykedem, hogy ebbe a hónapba sikerült összehoznunk:))).Nehéz nem erre gondolni.Nálatok hány hónap próbálkozás után sikerült a kis Bence?:)
140. Ritkó (válaszként erre: 139. - Suzanne7)
2009. jún. 17. 23:12

Örülök, hogy jó a vitamin :)


Igen még a felnőtteknek se szabad kimenni 11 órától 3 óráig, de ha valamit meg el kell intézni, akkor muszály kimozdulni.

Igen a kis drágámnak csupa piros volt a kis arca, mikor valamelyik nap kint voltunk, mentünk valahova. De aztán nem ellenkezett, mikor hazaértünk és mondtam neki, hogy menjünk be a hűvös lakásba :) egyből jött :)

139. suzanne7 (válaszként erre: 138. - Ritkó)
2009. jún. 17. 22:31
Szegény ebbe a nagy melegbe betegeskedik.:(Én mondjuk szeretem a nyarat, inkább meleg legyen mint hideg:).De egy kis gyerekkel nem szabad nagy melegbe kimenni gondolom, nehogy napszúrást kapjon.Egyébként teljes elégedettségem van a vitaminnal kapcsolatban:).
138. Ritkó (válaszként erre: 136. - Suzanne7)
2009. jún. 17. 21:32

Még folyik az orra, meg köhög egy kicsit, de nem lázas.

Jaj ne is mondd, 5 óra körül szoktunk kimenni levegőzni és kint vagyunk estig. MOst is 8 óra után jöttünk be :)

2009. jún. 17. 21:23
sziasztok én dani fiamal a maternát szedtem 11 évvel ezelőt hát hagy ne mongyam danikám 2500 g mal szuletet 40 hétre zsófimnál már az elevitet szedtem és most benőnél pedig femibional inditotam valahogy nagyom rossz volt a közérzetem utána szedtem vagyis ittam a hipp natált azt szeretem de 16 hétől már nem elég a babának ezért elkeztem a gravidát hát attol még nagypocakal is nagyon hánytam úgyjöttem rá hogy amikor nem szedtem be jol voltam szerintem a lejobb vitamin az elevit
136. suzanne7 (válaszként erre: 135. - Ritkó)
2009. jún. 17. 21:01
Remélem már meggyógyultatok:).Holnap csütörtök úgy örülök neki!!!:)Hogy bírjátok ezt a nagy meleget?
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook