Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Útifű maghéjas kúrával lehetséges olyan eredményt elérni, mint a colon hidroterápiával? fórum

Útifű maghéjas kúrával lehetséges olyan eredményt elérni, mint a colon hidroterápiával? (tudásbázis kérdés)


2020. júl. 10. 19:06
nem
13. globus (válaszként erre: 12. - Bless the child)
2020. júl. 10. 18:00
Még nem volt a Clean inside béltisztító program és Colonix sem. Részleteket kérünk, több aspektusból vizsgálni a bélsár maradványokat.
12. Bless the child (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. júl. 10. 17:56
Megis mi van lerakódva a beleidben? Az nem egy csaptelep, hogy elvízkövesedik. Már rég elmehettél volna bélmosatásra. Kerdezel, de semmire nem reagálsz. Nagyon izgi veled a kommunikáció
11. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. júl. 10. 17:22
Jó dolog, de tuti nem olyan hatásos, mint a vízzel átmosás, csak gondolj bele.
10. Guruljka (válaszként erre: 7. - Globus)
2020. júl. 10. 11:17

És még írják is, hogy mellette sok folyadékot kell inni.

A szorulásos betegeknek is eleve ajánlott a folyadékbevitel növelése. Van, akin már magában a folyadékivás is segít.

9. Lávli* (válaszként erre: 7. - Globus)
2020. júl. 10. 11:13
Igen :)
8. Guruljka (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2020. júl. 10. 11:11

Tudom, de ugyanő piszkálgatja a bélmosást is, és itt is azt kérdezi, egyenrtékű- e az útifűmaghéj a régebben "magas beöntés"-nek is nevezett eljárással.

Inkább az egészséges táplálkozás mellett kellene kikötnie, és nem kúraszerű bél"tisztítás"-oknál.

7. globus (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. júl. 10. 11:06
Így van. Pont annyit ér, mint a sima korpa- kb. annak négyszereséért 🙂
6. Lávli* (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2020. júl. 10. 11:05

Én tudom, hogy az útifűmaghéj rost 😂 de nincs köze a colon hidroterápiához.

Ezért írtam: egyen sok rostot és becsülje meg azt, amije van (colon hidroterápia nélkül), azaz: egészséges bélbolyhokat, egészséges immunrendszerrel.

5. michelle.r (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2020. júl. 10. 11:00
Ez nem fosatókúra.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Lávli*)
2020. júl. 10. 11:00
Az utifűmaghéj rost. És igen, jó arra, hogy a beleket tisztítsa, mert általában nem eszünk elég rostot. Ha valaki nem kaksizik naponta legalább egyszer - de jobb lenne kétszer - és nem "csusszan ki" egyszerűen, akkor nem árt rásegíteni. Pont azért, hogy az immunrendszernormálisan működjön. De ha valaki nem iszik legalább kétszer annyit, mint utifűmaghéj nélkül, akkor még nagyobb lesz a baj. Úgyhogy tényleg óvatosan.
3. Lávli* (válaszként erre: 1. - Qwert1234)
2020. júl. 10. 06:46

A beleidben van az immunrendszered 70%a. Ne tedd tönkre, védd, becsüld meg, mert téged szolgál.

Egyél sok rostot és ne akarj a természet törvényeibe beavatkozni, élj okosan. 🍀

2020. júl. 10. 05:08
Miért akarsz mindenáron f@sató kúrát?
2020. júl. 9. 20:20
Otthon útifű maghéjhéjas kúrával lehetséges olyan eredményt elérni mint a colon hidroterápiával? Amennyiben igen, meddig és hogy kell tartani a kúrát? Honnan tudom megállapítani hogy van-e lerakódás a beleimben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook