Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bélösszenövés ellen mit lehet tenni? fórum

Bélösszenövés ellen mit lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


9. libikóka (válaszként erre: 1. - Főnix01)
márc. 7. 08:28
Kriston intim torna módszernek néznék utána,,talán segíthet.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Főnix01)
márc. 7. 08:25
Szerintem biztosan van erre valamilyen speciális, kímélő torna. Ha helyrehozni nem is biztos, hogy lehet, az újabb összenövéseket meg lehet előzni. A műtéttel az a baj, hogy minden műtét utáni gyógyulás újabb összenövéseket okoz. Tehát én torna, masszázs irányban tájékozódnék.
7. Enissa (válaszként erre: 6. - Főnix01)
márc. 6. 17:47

Ausztriában, megbíznék az orvosokban. Ha azt mondjál nem kell tenni vele semmit nyugodj bele.

Jó egészséget!

márc. 6. 17:10
Nem, Ausztriában élek.
5. Enissa (válaszként erre: 4. - Főnix01)
márc. 6. 17:03
Angliában voltál?
márc. 6. 16:20
A méhemmel össze van tapadva és pl nagyon nehezen tudok elmenni wc-re. Mondta is a doki, hogy szedjek magnéziumot, mert az egy kicsit meg tud hajtani. A vizsgálat alatt is fájt. Szóval nem tudom, mi legyen. Kérek majd másodvéleményt is, de az is még idő.
3. pötibaba (válaszként erre: 1. - Főnix01)
márc. 6. 16:05

Nálam hasi műtétnél okozott csak gondot, de akkor és ott megoldották, amennyire kellett. Előtte nem tudtam róla, hogy vannak összenövéseim, mert semmi jele nem volt.


Te terhes vagy, vagy mivel kapcsolatban baj? Vannak tüneteid?

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Főnix01)
márc. 6. 15:25
De mit mondott az orvos?
márc. 6. 15:11
Ma voltam dokinál, aki közölte velem, hogy a méhemre rá van tapadva a beleim bal oldali szakasza :/ a műtétet nem javasol. Akinke volt ilyen, mit lehet ezzel tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook