Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bele fogok őrülni!!!! fórum

Bele fogok őrülni!!!! (beszélgetős fórum)


2023. febr. 12. 15:07
Hogy nem vetted észre?!
27. f7f780f355 (válaszként erre: 23. - Ágio8405)
2023. febr. 12. 13:14

Tovabbi jo mesedelutant

Erdekes h itt mindenkit szombaton hagynak el, csalnak meg, raknak teherbe a hazas ferfiak es az eroszak is akkor tortenik. Ja meg vasarnap. 🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♂️🕵🏻‍♂️

2023. febr. 12. 11:11
Köszönöm a hozzászólásokat! 13 éves volt a lányom, ez a szemétláda pedig 33. Nem volt semmilyen beleegyezés a lányom részéről hanem erőszak volt! Falun élünk itt mindenki ismer mindenkit, ez a férfi akkor költözött a falunkba azért nem ismertem elég jól. A lányom már elköltözött egy közeli kisvárosba és megtudná találni, ebből a szempontból én is megértem hogy nem akarja a rendőrségi ügyet és a megbélyegzést amit utána kapna. De azt sem akarom, hogy büntetlenül megússza ez a gazember! Köszönöm még egyszer az építő hozzászólásokat!
25. Channa* (válaszként erre: 20. - Kristo_f)
2023. febr. 12. 08:44

Ezért is írtam, hogy nem ismerem a pontos számokat.

Nem vagyok sem jogász, sem bíró, sem jogalkotó, és szerencsére ilyen helyzetben sem voltam.


De abban biztos vagyok, hogy egy 13 éves gyerek azt sem tudja, hogy miben van benne, ha bele is egyezik, egy nála több évvel idősebb, itt ebben a történetben, kb. 20 évvel is, szerintem számíthatna erőszak elkövetőnek + pedofilnek is. Én sokkal súlyosabban büntetném az ilyet.


Gerjedni egy gyerekre? Az ilyen egy igazi bűnöző! Jó sokat kellene ülnie, hogy a börtönbe megkapja, amit érdemel. Remélem, ha ül, akkor elkapják egy páran...

24. Channa* (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 12. 08:38

Természetesen értem az okokat, csak az odaköltöztetést nem.

Ha egyedül lettél volna az is OKÉ lett volna, de volt már gyereked.


Igen, tudom, hogy nehéz, és azt is, hogy nem mindenkin látszik, hogy milyen, de gyerekkel már úgy gondolom, hogy másképp gondolkodunk.


Fogalmam sincs, hogy mit tennék a helyedben, mert manapság az emberek egy része borzalmas, a legtöbben bosszúállók (nem jó értelemben), és valahol a lányoddal is tudok azonosulni, aki tart a feljelentés utáni megtorlástól.


A pedofilia nem évül el, de azt nem tudom, hogy ez annak számít e, és ugye azt is látjuk, hogy van aki könnyen megússza, sőt! olyan is van mostanában, hogy azt a férfit jelentették fel, aki többször megkereste azt, aki molesztálta gyerekként (szerencsére nem büntették meg érte).

Nem tudom mi alapján döntenek a bíróságon, mert ugye nem függetlenek vagy mik, így van aki megússza pénzbüntetéssel és van aki 15 évet kap.


Történt hasonló a családomban, de ott azonnal lépett az anya és azt a férfit, ha jól emlékszem 10 évre ítélték el. Miután kiszabadult, nem kereste meg azokat, akik miatt ült, de van aki arra is képes. Mondjuk ez a férfi konkrétan pedofil volt, akik ugye jellemzően nem erőszakosak.

A ti esetetekben viszont erőszak történt, és mint írod, amúgy is egy erőszakos ember, így nem tudhatjuk, hogy mit tenne...

23. Ágio8405 (válaszként erre: 21. - F7f780f355)
2023. febr. 12. 05:16
De volt jele írta. Csak akkoriban sok gondja volt meg azt hitte csak sima tini kori dili az oka.
22. f7f780f355 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. febr. 12. 00:21
Ja igen 14. De am az asszem nem is eroszak hanem valami mas buncselekmeny. Mindegy. 14 alattival valami sulyosabb bunti van, meg 16nal is van valami hatar
21. f7f780f355 (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 12. 00:20

Mert van, aki mar ennyi idosen akarja.

Am az aldozathubaztatas messze all tolem, az egesz sztoriban nem tudom h abszolut kene hinnem vagy sem.

Csak fura h nem volt semmi jelenannak h egy 13 eves lanyt allitolag molesztalt egy felnott ferfi. Viselkedes megvaltozasa stb. De ne felejtsuk el h szombat van, ilyenkor erdekes sztorik keletkeznek Hoxan. Erre gondoltam inkabb.

20. kristo_f (válaszként erre: 14. - Channa*)
2023. febr. 12. 00:18

Nemmigy van

12éves gíyermekkorú, akár belegyezésasel is büntetetndő az elkövető

14 éves koruval a szexuális kapcsolat büntetése függ z elkövető életkorától is. Ebben az estben szexuális visszaélés az ügy neve

19. Főnix3 (válaszként erre: 18. - 9b10f3d7ff)
2023. febr. 12. 00:05

Igen, magukat hibáztatják az áldozatok. :(

Nem is tudom,de lehet ha ez kiderülne a lányomról, eltüntetném a szarházit!

Nem tudom mit mondhatnék, két lányom van. :(

18. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 4. - F7f780f355)
2023. febr. 11. 22:51

Butaságot beszélsz. Mi az, hogy a gyerek is akarta? Az ilyen állatok, annyira befenyítik a gyereket, hogy nem mer beszélni róla.

Sőt lehet önmagát is hibáztatta, hogy vele van a gond, nem lenne egyedi eset.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. febr. 11. 22:49
Nem mentség tudom, 33 éves voltam és nem akartam egyedül leélni az életem. Ma már biztos sokkal megfontoltabb lennék.
16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Channa*)
2023. febr. 11. 22:24

Ha nem együtt nő fel velünk a szomszédban a srác, akkor mindenki vadidegennek számít.

Ha elválik, megözvegyül valaki, ilyen alapon örökre egyedül maradhatna, hiszen, mi van ha? .....

Az biztos, nagyon résen kell lenni egy anyának.

2023. febr. 11. 21:38

És minden hibáztatás nélkül...

Nem értek sok nőt, hogy miért gondolja azt, hogy a gyerekeihez kell költöztetni egy vad idegen férfit.

Miért gondolják, hogy csak másokkal történhet meg ilyen?

14. Channa* (válaszként erre: 4. - F7f780f355)
2023. febr. 11. 21:36
Nem ismerem a pontos számokat, de x kor alatt akkor is erőszak, ha a lány benne van. Csak tippelem a 14 éves kort, azaz ha a lány 13 éves volt a férfi pedig 18 év feletti, akkor erőszaknak számít.
2023. febr. 11. 19:37

Nem vagyok biztos benne, hogy a lánynak kell feljelentést tennie.

Abban az időben az anyja volt a gondviselője.

Szerintem az anyának kötelessége akárhány év telt el, megtenni a jogi intézkedéseket.

Nincs olyan, hogy a lány beleegyezésével történt.

Nem volt önálló jogi személy.

Az nem lehet,hogy bűnösök élnek köztünk büntetlenül.

Undorító történet.

Csudába.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2023. febr. 11. 19:34

Igen, lehet engem hibáztatni, saját magammal is ezt teszem, de sajnos ezzel nem tudom megváltoztatni a múltat.

És hogy mit tudtam róla, mielőtt a közelünkbe engedtem? Azt hogy nagyon sokan ismerik, humoros, intelligens ember. Ingyenesen tartott küzdősport edzéseket felnőtteknek és gyerekeknek egyaránt. Tehát annyit tudtam róla, amennyit ő akart, hogy bárki is tudjon róla. Sajnos igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember.

11. Amaunet (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 18:31

" Amikor összejöttem ezzel az "emberrel" még nem tudtam, hogy börtönviselt."

Mégis mit tudtál róla mielőtt a gyermekeid közelébe engedted? Szerintem a lányod joggal dühös rád.

10. smile72 (válaszként erre: 9. - F7f780f355)
2023. febr. 11. 17:54

A pedofíliának nincs elévülési ideje. Valószínűleg egy pszichológus könnyen ki tudná deríteni, hogy ki mond igazat. Vagy szembesítés során is kiderülne az igazság.


Én azt javaslom kedves fórumnyitó, hogy próbáld meggyőzni a lányodat és elmenni a rendőrségre, hogy másokkal ne tudjon ilyet tenni ez a mocsok!

2023. febr. 11. 17:48
Amm 10 ev elteltevel megis hogyan lehetne ilyet bizonyitani a rendorsegen? Mar ha igaz a sztori. Annak mar testi nyoma nincs es ha szemtanuk suncsenek....
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - F7f780f355)
2023. febr. 11. 17:38

Most sem önszántából mondta el. Elkezdett alternatív indulatkezelési terápiára járni, ahol legelső lépésként készíttettek vele egy rajzot. A rajzelemzéskor derült rá fény, hogy leginkább rám dühös, mert amikor szüksége lett volna rám én nem álltam mellette.

Hogy kerekebb legyen a történet: Amikor összejöttem ezzel az "emberrel" még nem tudtam, hogy börtönviselt. Csak akkor derült ki amikor már együtt éltünk és egyre durvább dolgokat művelt velem is és másokkal is. Folyamatos terrorban voltunk tartva, időnként bezárt, elvette a telefonomat, fenyegetett, zsarolt stb. Tudtam olyan dolgairól amik nem hagytak kétséget bennem, hogy nem a levegőbe fenyegetőzik. Együtt éltünk tehát a lányom is tudott ezekről a dolgokról ezért nem mert beszélni róla senkinek. Most a terápia kapcsán faggattam, hogy mégis miben nem álltam mellette amikor szüksége lett volna rám akkor mondta el a történteket. Mai napig retteg tőle és attól is hogyha kiderül bosszút fog állni rajta az "ember"

2023. febr. 11. 17:16
Biztos, hogy igaz. Nagyon rossz körülmények között éltünk akkoriban és mindenféle problémák voltak a lányommal. Sosem volt könnyen kezelhető és a tinikor rovására írtam, hogy egyre több vele a probléma.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 17:04
Elkapni a frakkját és kivallatni. Szart is kiverném a férfiből, ha igaz.
5. tien (válaszként erre: 4. - F7f780f355)
2023. febr. 11. 16:27

Ja,ez nem kerek történet.


Anyu azt észrevette rajtam ,ha megbántott valaki.

Másképp beszéltem ,befordultam stb..

4. f7f780f355 (válaszként erre: 3. - Tien)
2023. febr. 11. 16:22

Szamomra is. Maximum ha a kislany is akarta valamilyen oknal fogva... de akkor az mar nem is eroszak.

Csak undoritonak mindenkepp undorito.

3. tien (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 16:21

Nem voltak jelek?

Hihetetlen számomra.

2. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 11. 16:17
Es csak most mondta el?
2023. febr. 11. 16:16
Fogalmam sincs mit kéne tennem. Most derült ki, hogy a lányomat 10 évvel ezelőtt megerőszakolta az akkori párom. A lányom akkor még csak 13 éves volt. Miután most elmondta azonnal indulni akartam a rendőrségre de ő nem engedi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook