Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Becsaptak már benzinkútom? fórum

Becsaptak már benzinkútom? (beszélgetős fórum)

1 2 3
22. Annó (válaszként erre: 20. - Cukilany)
2007. jún. 26. 16:01

Megértelek és tudom, hogy rohadt dühös ilyenkor az ember. Én csak azt szeretném ha nem általánosítanának az emberek. Vagy ha valaki becsületes akkor ne dolgozzon benzinkúton? A barátomnak sem ez az álmai netovábbja, de most ez van.

Ha máshol tankolok én is inkább magamnak csinálom, de lehet azt normálisan is közölni a segítségemre siető kutassal.

2007. jún. 26. 15:59

Engem is már vertek át, de nem minden kútnál "lop" a személyzet.

A védelmükre el kell meséljek valamit. Egyik ismerősöm 3 évig dolgozott kúton. Minimális fizetést kaptak és a kút tulajdonosától utasításként azt kapták, hogy naponta 50.000 Ft-ot le kell adjanak, ha azon felül sikerül "lopniuk", akkor az a fizetéskiegészítésük. Mivel az ismerősöm nappal suliba járt, este dolgozott a kúton és két gyereke is volt, nem nagyon engedhette meg magának azt, hogy mást keressen és napokig ne legyen bevétele, így kénytelen volt belemenni. Természetesen én sem helyeslem a dolgot, ráadásul sokszor euró váltásból esett le egy csomó, mert a külföldieket állandóan átverték.

20. cukilany (válaszként erre: 18. - Annó)
2007. jún. 26. 15:39
Na igen, csak amikor 10-ből 9szer átvernek, akkor igenis ki vagy élezve ezekre. Én sem hagyom, hogy megtankoljanak legtöbbször, mert tudom (nem tévéből, kúton dolgozott ismerőseimtől) hogyan szokták átverni. Volt már olyanom is, és az igenis nagyon vicces volt, hogy 10 percen belül 2szer ugyanazon a benzinkúton teletankoltam a kocsit, az elsőt tankoltattam, a másikat már én tankoltam. Az ilyen mit hisz? Hogy nem veszem észre, hogy mégis üres a tankom?
19. Annó (válaszként erre: 16. - Virgilius)
2007. jún. 26. 15:34

De a lopásról jut eszembe: mi van akkor, ha "véletlen" nincs pénz valakinél? (persze csak 10.000ft alatt, hiszen addig nem bűncselekmény)

A kutakon elég nagy forgalom szokott lenni, így a fotocellás ajtót nem tudják az orra előtt bezárni, de két perc és itt a pénzzel... hát persze.. És nincs biztonsági őr, hogy ne engedje el, vagy rendőrt hívjon, vagy akárkit. És kiknek kell a hiányt kifizetni? A dolgozóknak. És amennyit keresnek egy ilyen nap után mínuszban vannak :(

18. Annó (válaszként erre: 16. - Virgilius)
2007. jún. 26. 15:22
Nem konkrétan a lopásra gondoltam. Hanem az olyan esetekre amikor kiszáll valaki a kocsiból és mint egy kutyával, elkezd ordibálni, hogy majd ő megtankol, már csak az hiányzik neki, hogy átvágják... Szerintem ez minden becsületes és tisztességes embernek rosszul esne. A másik eset, amikor kiszállnak az autóból, a kutas megtankol neki, lemossa a szélvédőjét és emberünk köszönés nélkül egyetlen köszönöm szó nélkül elmegy. És hangsúlyozom, nem a borravaló hiánya fáj ilyenkor...
17. 4c35511f0b (válaszként erre: 15. - Annó)
2007. jún. 26. 15:10

Persze.

Nekem fix helyem van, mindig ott tankolok (30perce is:) ez is csökkenti esélyét.

16. virgilius (válaszként erre: 15. - Annó)
2007. jún. 26. 15:10
Milyen másik oldala van vajon ennek az éremnek? Nem értem, mire gondolsz. Mi nem szoktunk lopkodni se a benzinkúton, se máshol. Sztem az a minimum, hogy elvárom, tőlem se lopjanak.
15. Annó
2007. jún. 26. 15:08

Sziasztok!

Szomorúan olvaslak Benneteket! A Párom benzinkúton dolgozik és amikor egy-egy műsorban rejtettkamerás lebuktatásokat mutattnak be utána érezhetően megnő a " na majd én megmutatom nekik, engem próbáljanak meg átverni" tipusú emberek száma. Ami nem is lenne baj, de a benzinkutas is emberből van és nem kellene általánosítani. A párom szerint az lenne a korrekt, ha ilyen esetekben elárulnák az "átverős" helyeket. És azt sem szabad elfelejteni, hogy az éremnek mindig van egy másik oldala is....

14. 4c35511f0b (válaszként erre: 13. - Teráz)
2007. jún. 26. 14:54

videó látja azt is...


..de értelek.

13. Teráz (válaszként erre: 8. - 4c35511f0b)
2007. jún. 26. 14:52
Egész napom Pesten töltöttem,élőhalott voltam mire Miskolcra értem,nem volt energiám.Amúgy tuti kivette a kasszából ! Tanultam belőle....
12. rika
2007. jún. 26. 13:12
Sajnos nagyon oda kell figyelni, de nem csak a benzinkutaknál, hanem mindenhol. Én ezért is kértem a banktól az sms szolgáltatást. Ha véletlenül ott azonnal nem venném észre tudom bizonyítani, hogy mennyit vettek le, de mindig megnézem mielőtt aláírom a papírt. Amióta tudtam tankolni a 40literes tanka 46liter benzint azóta óvatos vagyok. Ezt különben elvileg lehet elmagyarázták a márkaszervízbe, de kérdezték is azonnal, hogy auto rendesen működik-e, mert nem szerencsés dolog ha így tele tankolják. Van valami pöcök és ha azt benyomva tartjuk akkor több fér bele, mert a csőbe is meg, viszont az azért van, hogy tágulni tudjon a benzin.
2007. jún. 26. 12:07
Mi nem tudtunk visszamenni (pláne azonnal), mert Pesten lakunk. Csak átutaztunk Kecskeméten. :(((
2007. jún. 26. 12:04

Engem is átvertek már. Egyszer egy kúton hagytam a tárcám fizetés után, másnap vettem észre, visszamentem taxival, mert irataim is benne voltak meg kb 10 eFt. Már más lány volt a pultban, de a fiú ua, a lány nem tudott semmit viszont nagyon segítőkész volt és felhívta az éjszakás kolléganőjét, kiderült, hogy igen megvan a tárca az újságos hozta be, kint találta. Közel lakott a kúthoz, elmentem a tárcámért, ami addigra már egy borítékban volt felcímezve feladó nélkül. Megkérdeztem h minden benne van-e, azonnali válasz: persze, minden, csak a pénz nem. Na ott gurultam be! Honnan tudja minden megvan-e? Elméletileg fogalma sincs arról mi volt benne. Vissza a kút! Ott elkezdtem balhézni, hogy hívom a rendőrséget, emlékszem, hogy hol hagytam a tárcám és ott fölötte a kamera, megnézzük együtt. Kiderült, hogy a pultban lévő lány tulaj barátnője volt, aki történet hallatán nagyon ideges lett, felhívta a tulajt, aki megkérdezte mennyi pénz hiányzik és mennyibe került a taxi. Kaptam 20 eFt-t és megkérték, hogy ne hívjak senkit, majd ők elintézik.

Azóta nem láttam ott sem az éjszakás lányt, sem fiút...

Vissza kell menni azonnal, én megkérdeztem és azoknak a kameráknak a minősége nagyon jó, vissza tudják nézni, de ha negyon nem megy akkor a vásárlók könyvét kell kérni, attól nagyon félnek a nagy cégek...

2007. jún. 26. 11:50
Engem is becsaptak 1-2 ezer közötti összeggel tavaly Kecskeméten. Elég szemét dolog.
8. 4c35511f0b (válaszként erre: 7. - Teráz)
2007. jún. 26. 11:48

Miért nem mentél vissza?

Természetesen nem adja vissza "bemondásra", de videó is üzemel 90%-ban kúton + zárásnál elszámolnak s kiderül.

2007. jún. 26. 11:44
Nagyon fáradtan értem a kúthoz (M3 autópályán),ami szemmel látható volt.Emlékszem hogy egy 20000.- ossal fizettem,mivel még a lakásunkhoz közeli zöldségesnél vásárolni akartam,akinek mindig gond a visszaadás.Miután végeztem ,a visszajárót betettem a pénztárcámba.A zöldségesnél vettem észre hogy csak 10000.-ig adott vissza.Nagyon bosszantott,a következő héten a férjem ugyanott tankolt,vele is megpróbálta a kutas amit velem tett,a férjem úgy szólt rá,hogy még egy 10-es hiányzik:jaj tényleg -mondta ,és visszaadta.Szerintem sokunkkal eljátszák ezt ...
2007. jún. 26. 11:06
Én egyszer mikor bankkártyával fizettem, miután aláírtam vettem észre csak, hogy több, mint 2000 Ft-tal többet vettek le a számlámról és aláírtam. Na visszamentem ( az autóba beülvén vettem észre ), és kiderült, hogy a kutas haverja épp sört vett és az enyémhez ütötte hozzá. Persze a haver nem fizetett érte. Nagyon kiakadtam. Kértem a panaszkönyvet, de a srác végül "meggyőzött", hogy ne írjak bele. Visszaadta a lóvét. Azóta elkerülöm a kutat, sőt mindig megnézem, hogy azt az összeget veszik-e le a kártyámról, amiért ténylegesen kell fizetnem.
2007. jún. 26. 10:17

Sajna midenkit becsapnak-egyfolytában,csak nem veszik észre.Mi sajna sokszor tapasztaljuk.

Van hogy amikor tankolunk,utánna nem indul el az autó,vagy elkezd rázni,és rángat,és úgy áll le.

Elvittük szervízbe,és azt mondta a szerelő,hogy valószínű rossz helyen tankoltunk.Hát lássatok csodát,mióta nem ott tankolunk,az autó repül,mint a golyó.Semmi rángatás,semmi leállás.A zöldkártyásnál is leakartak rántani.És a szervizeseket sem kell sajnálni.Elvittük egy nagy szervízbe,és kilopták a vadi új márkás(legdrágább)

4-pólusú gyertyánkat.Sorolhatnám még....

2007. jún. 26. 09:43
egyszer sikerült nekik. ott hagytam a kutast, azota se fért bele annyi. magam tankolok, sőt az ablak tisztitást is elutasítom.
2007. jún. 26. 09:04
Hát úgy néz ki hogy csak engem vágtak át! De jó nektek...
2007. jún. 23. 23:51
igen ott is, és hol nem???????????????
2007. jún. 23. 23:35
Hali. A fűnyíróhoz vettünk benzint és az 5literes kannába amit mellesleg kúton vettünk(nem tágul, nem alakul) 5,9lityi fért! Gondolj bele, teletankolod a vasat...Ezt nem veszen be víz nélkül!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook