Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Becsaptak már benzinkútom? fórum

Becsaptak már benzinkútom? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2008. jan. 4. 00:58
Rendszeresen megropaltak.
2008. jan. 4. 00:04
Nem tudom.Céges autóm,kártyám van,igazából ezt sosem figyeltem.Hanna
50. fe20557d00 (válaszként erre: 49. - Fe20557d00)
2007. dec. 25. 21:28
Ennek már 4 éve,de azóta annál a márka névnél nem tankoltam soha!
2007. dec. 25. 21:25

Nagyon durván!!:-( elég szar emlék....és visszamentem és dierekt úgy állt a csaj,hogy a kamera egyáltalán nem rögzítette a pénzt...-(

20ezer bánta:-(((

2007. dec. 25. 21:21
Így is úgy is megteszik. Teljesen felesleges a kezedet bepiszkítani. A liter/Ft-ban van a csalás. Benzinkutastól tudom.
47. hdsb
2007. okt. 22. 18:15

igen, a k...ök

de visszamentem :-)

2007. okt. 21. 08:58
próbáltak
45. Donyta
2007. okt. 21. 08:43
Nem, de nem mindegy hol tankolunk, ill: vásárolunk. Nekem még segítettek is. Ciki, de lejárt a kártyám és még nem jött meg az új. Mégsem volt belőle semmi, másnap rendeztem... Bizalom, az idegenekkel szemben is! Ja, és nem fogadtak el semmit sem cserébe, mégis megbíztak bennem. Nagyon jólesett, és sosem volt ilyen szituban részem... Köszönet érte az ott dolgozó fiúknak!!!!
2007. okt. 20. 18:50
Saját magamnak tankolok.
43. puli1 (válaszként erre: 23. - Akkor van)
2007. szept. 25. 08:13

Igen a dragabbol tenyleg el kell adni egy bizonyos szazalekot minden honapban!!Ha nincs meg a szazalek,akkor a kutasok berebol vonjak le!Legalabb is nalunk ez igy mukodott.Az pedig eleg durva lenne ha a HITELES mero,el lenne allitva.

A cegnek is megvan az ellenorzo szerve,pont ezek ellen,hogy ne legyen csalas!!Ha tudtunk volna csalni,mikor kutas voltam es tobbet keresni,akkor en sem jottem volna Amerikaba dolgozni.

42. puli1
2007. szept. 25. 08:06
A kassza szamolas minden muszak kezdetekor meg van csinalva,az pedig az eladott uzmanyag utan tortenik!!!!Ott nem lehet varialni!!Ha valaki nem fizetett es elment,nagyon egyszeruen felhivtuk a rendoreget aki behoztak az illetot,aztan visszaneztuk kamerat,hogy mit csinalt aztan ennyi...
41. puli1
2007. szept. 25. 08:03

Szia!En kutas voltam 3 evig.Ha akartunk volna.se tudtunk volna atvagni senkit!!!!Minden szamitogepen van.Nem tdudom hogy pontosan mire gondolsz??!Amikor tankoljak az uzemanyagot az autodba,es figyeled az arat,meg a litert,utana mikor bemesz fizetni ua fogod latni a szamladon.Volt nalunk egy okos vasarlo aki folyamaosan ezen cirkuzolt,hogy mi atvagjuk ot...

Biztos lehesz benne,hogy a liternel nem lehet varialni,mert minden honapbn jonnek ellenorizni az uzemanyag minosegetol kezdve mindent amit csak el tudsz kepzelni.En mar csak tudom.

Ha esetleg rosszul adtak vissza,az azrt van mert nem csinalnak mast csak orakon keresztul szamolnak,persze en is nagyon sokszor hibaztam visszaadaskor.De hat aki penzzel dolgozik...

Ugy hogy szerintem csak maradj vegig a tankolasnal az autodnal,es figyeld a litert meg az arat.Es ennyi!Ha mi tudtunk volna csalni,biztos vagyok benne,hogy csinaltuk volna,de ez eppen ezert ilyen ez a szamitgepes rendszer,hogy senki ne kapjon verszemet!!!!!

40. kuzso
2007. szept. 22. 14:45
még nem
2007. szept. 15. 08:37
Még nem.
2007. szept. 3. 19:55
Engem még nem, legalábbis azt hiszem...
2007. aug. 16. 10:22
észre sem veszi az ember és már át is vágnak
2007. aug. 16. 09:29
Még nem vettem észre,bár figyelek és magam tankolok vagy ha megteszik helyettem ott maradok a tankolás végéig.
35. zsuzso100 (válaszként erre: 19. - Annó)
2007. aug. 14. 13:08
Ehhez még annyit, hogy előforudl, hogy valakinek semmi rossz szándéka nincs, és nem akarjuk elengedni fizetés nélkül, akkor még neki áll feljebb, hogy miért nem mehet el úgy, hogy nem fizet, hiszen ő biztos visszajön! Tehát ezt nem értem! Ha nem tudok fizetni, akkor még be kellene húznom fülem-farkam, mert ugye ciki, de nem! Mai világban teljesen normális dolog már, hogy nem tudok fizetni, és akkor majd jövök rendezni????
2007. júl. 15. 18:50

Még nem. Remélem nem is fognak.

Igaz most nincs autóm, de amikor volt, mindig nagyon segitőkészek és becsületesek voltak a benzinkutasok.

2007. júl. 7. 14:29
Még nem vettem észre.
2007. júl. 7. 12:18
nem,mert nincs is kocsim
31. LoLiNa
2007. júl. 7. 06:55
nem, nix is autóm :D
30. Annó
2007. jún. 28. 13:00

Persze, hogy nem "kifogás arra, ha lopnak". Nem azért írtam, hogy "ha lopás történik a kúton akkor mínuszban vannak", hogy ezért csapják be az embereket. Lehet, hogy félreérthető voltam, de ez megse fordult a fejemben.

Na de nem is rontom a levegőt itt tovább, hisz ez nem a "siessünk a becsületes kutasok mentségére" topic. :) Sziasztok!

29. cukilany (válaszként erre: 27. - Annó)
2007. jún. 28. 10:47

Ne haragudj! De tényleg azzal érvelni, hogy a kutas mínuszban van, mert vaki nem fizetett, ezért megoldja, ahogy tudja, tényleg nevetséges... Én megértem, hogy miről beszélsz, nekem is volt olyan barátom, aki kúton dolgozik, tudom mennyit keresnek és mit kapnak cserébe, de ez nem kifogás arra, ha lopnak...

Avval egyetértek, hogy a visszajárót meg kell nézni mert véletlenül is előfordulhat h rosszul adja vissza, nekem van boltom, és volt, hogy vki az ajtóból fordult vissza, mondván ő 10 ezressel fizetett én meg 5-ből adtam vissza, még szerencse, hogy nem volt 10 ezres a kasszába és meg tudtam mutatni az illetőnek, pedig 5 ezres volt...

28. Teráz
2007. jún. 27. 11:37
Egyszer egy Érdhez közeli kútnál tankoltam,és amikor számlát kértem,nem voltak hajlandóak a gázolajról,hanem tájékoztattak,esetleg motorolajról kaphatok.Miután kértem a panaszkönyvet,valahogy csak sikerült nekik megoldani a problémám.
27. Annó (válaszként erre: 25. - Virgilius)
2007. jún. 27. 11:34

Én úgy érzem, nem voltam cinikus EDDIG! És a lopástól teljes mértékben elvonatkoztattam, mert azt én is elítélem bármelyik részről történjék is. De ha már itt tartunk: akit visszajárónál csapnak be az nagydarabon meg is érdemli! Hát nem tud számolni??? (Általános iskola alsó tagozat!)

Nem vitatkozni "jöttem" ebbe a topicba csak megosztani a gondolataimat, hogy nem minden benzinkút dolgozói verik át az ügyfeleket. De, hogy ilyen indulattal meg hévvel nevezd nevetségesnek az érvelésemet elég primitívnek tartom Részedről.

2007. jún. 27. 10:29
Egyébként ahova szoktunk járni, ott semmi negatívat nem tapasztaltam soha - ez is az objektivitáshoz tartozik. Amit írtam, az átutazóban történt egy idegen kútnál. Többet se megyünk oda.
25. virgilius (válaszként erre: 19. - Annó)
2007. jún. 27. 10:27
Ja értem, nehogy már ők fizessék zsebből a hiányt, inkább lelopják tőlem. Benne van a pakliban. Bocsi, erre nem gondoltam, azt hittem, csak a saját benzinemet kell kifizetnem, de tényleg, most hogy mondod, nyilván ez volt a szolidaritási alap a szegény kutasoknak. :(((
24. virgilius (válaszként erre: 18. - Annó)
2007. jún. 27. 10:24

Nos, ezt nem is veszem magamra, mert nem ingem, csak kérdem, mi közöm ehhez? Azért, mert vannak ilyen emberek (biztos vannak), azért még miért kell engem meglopni? Ne haragudj, de ez elég nevetséges érvelés volt.

Arról nem beszélve, hogy az ilyen kuncsaftot sem szabad meglopni.

Na erről ennyit.

2007. jún. 27. 10:22

Hali. Látom szaporodunk. A párom dolgozott a kutak mosóiban(szervizelte régen) és sajnos onnan tudjuk hogy maga a kút van elcsavargatva. Meg hogy a drágábból mennyit kell eladniuk egy nap.

De minden kútnak lennie kell "hitelesített" mérőedénynek ha biztosak akarunk lenni, igaz nem néznek majd jó szemmel ránk az tuti!

Tisztelet a kivételnek!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook