Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok nélkül fórum

Barátok nélkül (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Barátok nélkül

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
84. 25117645d2 (válaszként erre: 83. - Tücke)
2010. jún. 17. 15:25

Na erről beszélek:((

A férjem is szokta mondani, menjek moziba, jó-jó, de kivel, valakinek a gyerekkel is kell maradni. Néha egyedül elsétálok a boltba, ez a kikapcsolódás.


Azért nem panaszkodom.

83. Tücke (válaszként erre: 82. - 25117645d2)
2010. jún. 17. 15:20
én nem voltam 3éve:S
2010. jún. 17. 15:06
Sziasztok, úgy látszik sok itt a Pest környéki, én is...éltem 17 évet a fővárosban , nagyon utáltam, szerencsére a szerelem miatt költözhettem ide. A férjemet mindenki ismeri(kis város), úgy hogy 1-2 évig mint az idióta közlekedtem itt, de most már sok ismerőst szedtem össze. Pl. a kínai üzletben egy kedves eladót, akivel ha összefutunk tök jól elbeszélgetünk, de amúgy minden ismerős olyan "utcai". A párom ismeretségi köre is felbomlott, mert mindenki házasodott, gyerekek lettek, de azért van akikkel összejáruk, mégse pótolja az igazi barátnőt. Ha belegondolok, mikor voltam utoljára női programon pasi nélkül, hát nem sikerült kitalálnom. Sebaj, majd csak akad...
81. Tücke (válaszként erre: 76. - Tücke)
2010. jún. 17. 14:23
Nekem az árpádhíd pl 40km:D a nyugati meg 1óra:DDDDDD
80. bobe2 (válaszként erre: 74. - Tücke)
2010. jún. 17. 14:09
En erdökertesen lakom lassan 2 éve.
79. bobe2 (válaszként erre: 73. - 26f998f9d0)
2010. jún. 17. 14:07
Végül is bicajoztunk,csak az a gond hogy nincs kiépitve bicikli ut a járda meg néhol borzalmas,ráadásul fele az utnak emelkedö,lehet csak én nem vagyok még hozzászokva jol kifáradtam ,de jol esett.ha buszal mennék oda visza 310 ft lenne az ut és 120 egy kilo kenyér.na jo nem nyavajgok vidéki lettem és kész.
78. vvicus (válaszként erre: 36. - FairyJ)
2010. jún. 17. 13:47

Szióka, beköszönök mára én is. :-D

Bizony kicsit én is félek a személyes ismerettségtől, pedig jó lenne néhány emberrel személyesen is megismerkedni innen a hoxáról.


Nekem meg még pluszba az is igény lenne, hogy a férfiak is megértsék egymást. A mostani baráti körben házaspárok vagyunk, de az egyik pár hamarosan húz ki Kanadába, a másik pedig nem szeretne gyereket, így velük szerintem ki fog kopni a barátság, ahogy megérkezik a baba, úgyhogy nem marad senki. :-(

77. FairyJ (válaszként erre: 76. - Tücke)
2010. jún. 17. 12:31
Baccus:D
76. Tücke (válaszként erre: 75. - FairyJ)
2010. jún. 17. 12:26
úgy néz ki:DDDD
75. FairyJ (válaszként erre: 68. - Mágnes74)
2010. jún. 17. 12:19

Én sem kapom vissza szinte sosem,amit adok, de nem tudok kevesebbet adni...


Itt mindenki pesti,vagy környéki?:D

74. Tücke (válaszként erre: 62. - 26f998f9d0)
2010. jún. 17. 11:09
én vác mellett lakom most de Bp-inek tartom magam ott éltem 24 éves koromig:D
2010. jún. 17. 10:43
bringával pikk-pakk megjárod:)
72. bobe2
2010. jún. 17. 10:26
Most megyek boltba ,mivel 3 km re van töllünk igy egyben a napi tornát is elvégzem ,még hozzá kell szoknom .További szép napot mindenkinek.
71. bobe2 (válaszként erre: 70. - 26f998f9d0)
2010. jún. 17. 10:24
Mi is töprengtünk egy ideig hogy mit kezdjünk a pénzel amit öszekuporgattunk ,panelt venni mert Pesten csak arra lett volna elég vagy telket venni épitkezni ,és mikor látom hogy még mi mindent kell az udvaron csinálni hogy szép legyen,mindig mondom .menyivel jobb annak aki panelba él nincs ilyen gondja,de nem költöznék visza panelba semmi pénzér ,de ha jol belegondolok van az a pénz amiért megtenném.
70. 26f998f9d0 (válaszként erre: 63. - Bobe2)
2010. jún. 17. 10:11

hát nem:) annak ellenére, hogy 22 éve élek pesten, nem tartom pestinek magam, csak mint aki átmenetileg van itt. Gyűlölöm bp-et, nagyon. De amikor elhatároztuk, hogy ideje venni a banknak egy lakást, a párom munkahelye miatt maradtunk itt:S én távmunkában dolgoztam akkor is, most is, nekem tökmindegy, hol vagyunk. Persze, ha tudjuk hogy jön ez a válságizé, és az Ő m.helye meg fog szűnni, akkor lehet, más települést választottunk volna. Most meg már idebetonozódtunk 25 évre. De legalább nem panelban lakunk :)

Írta valaki pl. a táncot, mint remek hely barátszerzésre. Elmentem hastáncra, azért hagytam abba, mert idióta volt, aki tartotta (és igénytelen), de ott, a többi nő totál más volt, mint én. Legtöbbje 45-50+ (én 33 vagyok), a maradék meg huszaska "kislány". Kissé csalódott voltam, mert nem csak a tánc miatt mentem oda :(

69. Huldra
2010. jún. 17. 09:51

Sajnos "barátokat szerezni" minden életkorban nehéz, gyerekektől, lakhelyváltástól függetlenül. Nekem a magam 22 évével kell nélkülöznöm azokat a barátnőket, akiket a hozzászólásaitokban említettetek, akiket fel lehet hívni éjszaka közepén, ha gondok vannak az aktuális férfival, vagy egyszerűen csak becsüccseni valahova beszélgetni, egy kávé mellett.

Baráti társaságom java része férfiakból áll, akikkek természetesen el lehet beszélgetni komoly dolgokról, akikkel kitartunk egymás mellett, mégis nélkülköznöm kell a klasszikus női társaságot. Aktuális barátnőik jönnek-mennek, felületesen ismerkedem meg velük, s ők is furcsán tekintenek rám, mint egy szem lányra a sok pasi közt.

Ott voltak főiskolán a kollégista szobatársaim, három évig pár négyzetméteren, mégis soha nem jutottunk el a "lelkizésig".

Jó olvasni, hogy sokan járnak hasonló cipőben, de olykor tényleg felmerül bennem a kérdés, hogy csakugyan nem velem van-e a baj.

2010. jún. 17. 09:49

Ismerős a sztori, én is pánikos vagyok, de itt nem ez a fő baj.

Mindig mindenkit meghallgattam, segítettem, de viszonzást hiába vártam. Ha nem volt gondjuk, ritkán kerestek.

Most nincs barátnőm, de a családom és a párom pótolják.

Azt mondta nekem valaki:

Csak annyit adj, amennyit biztosan visszakapsz!

Durván hangzik, de igaza van.

67. bobe2
2010. jún. 17. 09:43
Amugy mi is pesttöl 27 km re lakunk ,pestre jártam dolgozni meg a gyerekeim is oda járnak suliba.
66. MIldi_76 (válaszként erre: 62. - 26f998f9d0)
2010. jún. 17. 09:39
Mi Érden lakunk. :) Igaz nem Bp, de azért nincs messze. :)
65. Niki1 (válaszként erre: 62. - 26f998f9d0)
2010. jún. 17. 09:37
Mi Pest mellett lakunk.
64. bobe2
2010. jún. 17. 09:24
Én az egyetlen barátnömmel tavaly augusztusban találkoztam utolyára,egy öszejövetel kapcsán,mikor elköszöntünk egymástol azt mondta ....HOLNAP BEUGRUNK HOZZÁTOK SZEDD ÖSSZE A GYEREKEK KINÖTT RUHÁIT NEKEM......hát mit ne mondjak elált a lélegzetem, tudtam hogy egy kicsit szemtelen de enyire.....hát mondam neki hogy eladtam a ruhákat ,és megsértödött ,azota nem beszéltünk .de azt is hozzáteszem hogy 85 km re lakunk egymástol.
63. bobe2
2010. jún. 17. 09:19
Én pesten éltem i8 évet 2 éve épitkeztünk és költöztünk vidékre, nem szégyen az ha valaki pesti ,rám meg mindig azt mondták a munkatársaim hogy vidéki,amiota kiköltöztünk ide ,mindenki ott lakik ahol jol érzi magát (vagy nem).
2010. jún. 17. 09:14
itt senki sem bp-i rajtam kívül? kezdem szégyellni magam :D
61. Niki1
2010. jún. 17. 08:55
Én is hasonló cipőben járok. Pár éve elköltöztem korábbi lakhelyemről és az ottani barátságaim megszüntek. Vagyis jó ha évente egyszer beszélünk. Itt még nem sikerült igazi barátnőt találnom akire mindig számíthatnák. Vagy elmehetnék kicsit kikapcsolódni. A hoxán vannak barátnőim akikkel írkálunk a fórumon, de ez csak itt van. Akivel találkozni is lehetne és felhívni ha bármi bánatom van olyan sajnos még nincs. Pedig anyuka vagyok gyeden vagyok. De nem jön a barátság.
2010. jún. 17. 08:39

Sziasztok,

Elolvastam a cikket és a hozzászólásokat.

Szomorúan és egyben megnyugodva látom mennyien vannak hasonló helyzetben mint én. :(

Nekem sem sikerül évek óta egy igazi barátságot sem kialakítani. A régi (iskolai) barátnőim, mind "elkoptak". Messze költöztek, családjuk lett stb.

Az utolsó barátnőm, akiről azt hittem igaz barátnőm, akkor "hagyott el", mikor összejöttem a férjemmel, akivel azóta már külön vagyunk. :(

Nekem van ugyan egy 5 éves kisfiam, de a játszótéren barátnőt találni nekem nem jött össze. :( Persze járunk játszótérre, és néha az ember beszélget az ott lévő anyukákkal, de az nem barátság. Ugyanez a helyzet az óvodai anyukákkal is. Természetesen pár szót mindig beszélget velük az ember (míg a gyerekek öltöznek), de ezek a felületes beszélgetésen nem mutatnak túl.

Már sokszor gondoltam velem van a baj. Talán nem vagyok elég rámenős, vagy ilyesmi. De én nem tudok ráakaszkodni vkire. Pedig úgy gondolom nyitott lennék az emberi kapcsolatok irányában. :))

Köszönöm, hogy itt lehetek veletek. :) szép napot,

59. rozsa13 (válaszként erre: 58. - Tücke)
2010. jún. 17. 08:02

Tökéletesen látod a dolgokat!!

De hidd el nem vagy egyedül ezzel a meglátással!

De sajnos amíg így állnak az emberek egymáshoz , addig hiába szeretné az ember , hogy sokan maguknál tovább lássanak!!!

Legyen csodás napod!

58. Tücke
2010. jún. 17. 07:54
igen sajnos... :( és ez annyira szomorú hogy az érdekek erősebbek az emberi érzelmeknél léleknél.... és a legszőrnyűbb hogy nagyon sok családnál is látom ezeket a dolgokat:(
57. rozsa13 (válaszként erre: 56. - Tücke)
2010. jún. 17. 07:36

Tücke! Ezért írtam 85% -ot!

Természetesen vannak akik tudak örülni mások örömének, de sajnos ritka mint a fehér holló!

Sajnos ez van! Nehezen találni olyanokat akiket igaz barátnak lehet mondani!!!

Nem véletlen hogy annyian tapasztalják az igaz barátság hiányát!

56. Tücke (válaszként erre: 54. - Rozsa13)
2010. jún. 17. 07:04

én nem vagyok féltékeny én imádom ha valaki boldog körülöttem.... csak nincs kivel örülnöm:( én még annak is képes vagyok örülni ha valakinek fia egy nehéz anyagrészből 3as dogát ír és a szülők örülnek:) sőt még annak is ha valaki előszőr süt vmit életében és sikerül neki:D


ha visszafordíthatnám az időt soha nem ,mennék bele a mostani kapcsoaltomba ....

55. Tücke (válaszként erre: 13. - Giga455)
2010. jún. 17. 06:58

Mellőlem azóta párolgott el minden barát amióta 3 éve belekezdtem a kapcsoaltba de amióta 2éve a férjem is minden barátom eltünk nem keres egyikse :S 10-14 éves barátságokról van szó még csak nem iy olyan 1-2 évesekről .. a kismamák anyukák hát elég nehéz egy eleve meglévő klörbe bekerülni ....


Én nagyon szívesen dumcsizom bárkivel aki kapható rá:D rólam mindsig azt mondták akivel én nem tudok dumcsizni avval az emberrel valami baj van:D szóval állok elébe minden dumcsipartnernek akár itt akár sky...on :) akár mailben:DDDDD

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook