Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Balek ducik fórum

Balek ducik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Balek ducik

59. b73e24f31f (válaszként erre: 47. - Bd55e3f068)
2011. ápr. 22. 18:55
Jóóóóó!!! :)))))
58. d96c93fb52 (válaszként erre: 56. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 18:51
:D:D:D
57. b73e24f31f (válaszként erre: 54. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 18:49
Hihi igen :)
2011. ápr. 22. 18:47
Milyen érdekes,hogy aki a cikket írta 2 napja ide sem néz:-))
55. Kira88
2011. ápr. 22. 18:46

Ezek a cégek termékeket és szolgáltatásokat árulnak piaci körülmények között, nyereségért. Semmi törvénytelent nem tesznek. Nem ők a hülyék,hanem azok,akik megveszik a szemetüket...


Ha valaki kövér,arról nem egy ilyen cég tehet!(arról sem,hogy nincs pénze)

Ha nem tudsz úszni,nem a víz a hülye!:)

54. c45a97b7cb (válaszként erre: 53. - B73e24f31f)
2011. ápr. 22. 18:46
Nah,látom ideértél te is:-))))))))))
2011. ápr. 22. 18:44
Hááát nem tudom. Végül is igazad van, hogy a média nagyon sulykolja belénk, hogy legyél szép meg csinos meg minden, de azt nem gondolom, hogy a csontsoványság lenne a divat, vagy ez tetszene bárkinek is. És nem kell majmolni olyan dolgokat, amik ráadásul ártanak az egészségnek is, de attól még nem tartom rossznak az egészséges életmódot, a sportot a mozgást, az aerobicot. Én jártam sokáig aerobicra és tök jól esett mozogni, jól éreztem magam tőle és nem azért csináltam, hogy divatmodell legyek, hanem hogy magamhoz képest formáljam a testem. De való igaz, hogy sokaknak testképzavara van és képes átesni a ló túloldalára.
52. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 23. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 18:39
Tényleg bomba csaj vagy :-)
51. 9c1b9b7ead (válaszként erre: 50. - Rózsaszív)
2011. ápr. 22. 18:34
Én Veled értek egyet!
2011. ápr. 22. 18:30

"Mert ezeknek a gumiagy emberkéknek a cérnavékonyságuk mellett az élet rendjét az aerobik, a műköröm,a műszempilla, a szolárium, az ajakfeltöltés, a ráncfelvarrás és a mellplasztika jelenti.. "


EZZEL NEM ÉRTEK EGYET!

Nem tudom miért kell általánosságban butának és felszínesnek kikiáltani azokat akik odafigyelnek magukra.

Lefogytam 12 kg. Keveset ettem tornáztam 4 hónap alatt lement. Szeretek sminkelni, de nem vagyok mű. Nincs pénzem kondira, műkörömre szerencsére nincs szükségem.

Inkább mindenki a saját életét rendezze és ne másokat fikázzon csak azért, mert önmaga úgy néz ki ahogy. Tegyen ellene és ne csak sírjon.

2011. ápr. 22. 18:23

Olvastam, valaki írta, kinek mi a fontos. Nekem a külsőség is fontos, ezért okosan étkezem (minden MÉRTÉKKEL), de nem dőlök be a fogyasztói társadalom elvárásainak és csábításainak. érdekel a divat, de turiból öltözöm, leleményesen, ezt engedhetem meg magamnak. Szóval, ez a középút szerintem. Isten őrizz, hogy cérnavékony legyek, de feszes akarok lenni. és nem kell hozzá konditerem, elég a futócipőm meg a pálya, és a kismillió dvd, meg a személyi edző- a Férjem .:-)

Úgy kell annak, aki a csodaszerekben hisz! Nincsenek...És egy napon majd a szilikon-, műhaj- máköröm- és plasztikaőrület is lecseng, vagy legalább normális kereteket ölt. Remélem :-)

48. kubin (válaszként erre: 47. - Bd55e3f068)
2011. ápr. 22. 17:45
:DDD kábé ugyanezek a dolgok fogalmazódtak meg bennem, mikor én olvastam :)
47. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Édenfan)
2011. ápr. 22. 17:41

"Mióta felkapott sztárokká avanzsálódtak a cérnabelű modellek, úgy a női eszménykép is az ilyen hajszálér vastagságú, domborzatilag pedig a kopár síksághoz hasonló nők köré csoportosult."

Nem kell cérnabelűnek lenni, az is jó, ha playmate vagy :) Amúgy már messze nem olyanok a modellek, mint mondjuk 10 éve.



"Csupán 20.000 Ft és akkor ajándékba kapsz egy masszázs fésűt.." és ehhez hasonló baromságok."

Egy ilyen ajánlatnál estleg el kellene gondolkodni, hogy enyhén szólva gyanús.



"Nem ehetsz ezt, nem ehetsz azt, és pont azokat nem eheted, amiket szűkös anyagi helyzetedhez mérten megengedhetnél magadnak."

Talán kiveri valaki a kezedből otthon a kaját? A 400 Ft/kg-os "alapélelmiszert"?



"Nap végén legyen lelkiismeret furdalásod, csak mert lemertél huppanni a fotelbe és megengedted magadnak azt a luxust, hogy a nehéz nap után finomat vacsoráztál és netán még egy pofa sörrel is leöblítetted azt."

Nem kell, hogy legyen lelkiismeret furdalásod, csak nem árt ha tudod (általános iskolai tananyag), hogy a mozgás nem csak a súlykarbantartáshoz kell, hanem amúgy is jót tesz az egészségednek. A megfelelő kalóriamennyiséget (és vegyük a súly megtartásához szükséges adagot) tartalmazó étel is finom. Ha valaki sz@rul főz, akkor szarul főz, és nem menüvel van a baj, hanem az elkészítés módjával. A zsalonnás kenyérrel sincs probléma, csak esetleg a mennyiséggel, ha felugranak a kilók.



"Hiszen: Nem oda Buda! Sportoljál, hiszen ép testben ép lélek."

Pontosan mi is a ciki? Az agyi vagy a fizikai karbantartás? Vagy mindkettő? Legyen az új trend az ostoba és puhány?


"Ha nem tudod megengedni magadnak a személyi edzőt és a méregdrága kondibérletet, hát így jártál."

Nem kell személyiedző, csak túl sok reklámot néztél, és bemesélték Neked, hogy az KELL.


"Mert ezeknek a gumiagy emberkéknek a cérnavékonyságuk mellett az élet rendjét az aerobik, a műköröm,a műszempilla, a szolárium, az ajakfeltöltés, a ráncfelvarrás és a mellplasztika jelenti.."

Azért remélem feltételezhetjük, hogy nem csak felszínes gumiagy sportos emberek vannak.


"Engem irritálnak ezek az izomagyú buta szépségek nőben is férfiban is."

Ne foglalkozz velük!


"Ja és egy kérdés, honnan a sok pénz, amiből így néznek ki?"

Sokan pl. dolgoznak érte.


"Ma már kifejezetten felháborít, ha valamilyen fogyással kapcsolatos újabb "szenzáció"-ról olvasok."

Akkor ne olvasd"


"Nem csak anyagilag húznak le ezek a palivadászok, hanem lelkileg is, mert csalódnom kell újra meg újra.. "

Arra nem gondoltál, hogy ha mindig bebuksz, esetleg Benned van a hiba?


"Mégis vagyok olyan balek, hogy újult reményekkel dőlök be a haszonleső, "érted vagyok" csalóknak. Aztán ki tudja, lehet, hogy egy nap, majd én fogom hirdetni az igét..! :)"

Csak egyszer álljak fel a kanapéból a sör után...

2011. ápr. 22. 17:37
Szóval, ha a fórumindító kérdéshez visszatérek, én inkább irigységet és keserűséget hallok ki a sorokból. Pedig ha az írója máshogy nézne önmagára, és még tenne is azért, hogy fogyjon, akkor boldogabb lehetne. Mert ez sugározna róla, és mások is észre vennék. Pedig lehet, hogy csak pár kilóval lenne kevesebb, ami nem is látszódna akár, csak a lelkéről hullana le:)
45. d96c93fb52 (válaszként erre: 43. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 17:35
Nálam is zsákbamacska volt. De én szerencsésen elmondhatom, hogy valóban jobban tetszem neki így. Szerinte dögösebb és vonzóbb így a testem. De persze nem tudhatom, hogy reagálna, ha elkezdenék fogyni. Lehet, hogy még inkább felcsillanna a szeme.
44. missanonim (válaszként erre: 43. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 17:35
Az én párom ducirajongó...ő fordított világban él. Neki én ,és a hozzám hasonlók a szépek, a soványak nem tetszenek neki. Ilyen is van;-)
43. c45a97b7cb (válaszként erre: 40. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:33

De mégis minden férfi rajongásig odalesz ha a párja elkezd fogyni. Tapogatja,nézegeti...büszke rá.


Persze a szeretet elfogadóvá teszi az embereket,de tapasztalat,hogy a férjem tök büszke a fogyásomra. Mert ő megszokott vékonynak anno,és zsákbamacskát vett:-)))))

Imádott,imád,de van különbség a rajongásban.

42. c45a97b7cb (válaszként erre: 38. - 679f54a054)
2011. ápr. 22. 17:30
Ez így van. Én ezt tudom. Voltam én is mind a 2 oldalon.
41. 679f54a054 (válaszként erre: 40. - Missanonim)
2011. ápr. 22. 17:30
Egyetértek:)
40. missanonim (válaszként erre: 34. - 679f54a054)
2011. ápr. 22. 17:29
Ehhez kell olyan férfi is. A Sorsnak hála, hogy aki mellettem van, épp olyannak imád, amilyen vagyok és ennek hangot is ad minden alkalommal.
39. 679f54a054 (válaszként erre: 38. - 679f54a054)
2011. ápr. 22. 17:28
Mármint hogy lepellel is és lepel nélkül is :)
38. 679f54a054 (válaszként erre: 36. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 17:26

Nem pont a strandra gondoltam, hanem inkább az emberre önmagára, önmaga előtt. Amikor felveszi a klassz, slankító ruhát, bezsebeli az utcán az elismerő pillantásokat, azt mondja, jól érzi magát a bőrében, és otthon mikor levetkőzik, akkor bebújik a lepel alá, önmaga elől is, a párja elől is ... Így sosem lesz igazán felszabadult, önmagát elfogadó, boldog ember.

Mindkét érzést átéltem ... :)

37. d96c93fb52 (válaszként erre: 35. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 17:24
Na, szóval, szerintem én a saját magam régi 50 kilójához képest most az vagyok. Ezt gondolom, viszont nem érzem magam annak.
36. c45a97b7cb (válaszként erre: 34. - 679f54a054)
2011. ápr. 22. 17:23

Igen ebben is van valami.


Amikor valaki fesztelenül végig tud vonulni a strandon,mindenféle álcázó lepel.és kendő nélkül akkor tényleg jól érzi magát.


De a soványak is bebújnak a kendők alá:-)

35. c45a97b7cb (válaszként erre: 32. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:21

Na most tényleg képzavar van bennem. A másik fórumon meg pont azt írod magadról hogy nem vagy kövér.


Most akkor hogy van ez?

34. 679f54a054 (válaszként erre: 32. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:21
Kiegészítenélek, bocsi érte: egy "kövér" nő is lehet szép és csinos RUHA NÉLKÜL IS, sőt, akkor élhetne teljes életet, ha ez így lenne, ha ezt érezné.
33. krisztinucika (válaszként erre: 32. - D96c93fb52)
2011. ápr. 22. 17:20
Te nagyon jól nézel ki, mint ahogy mindenki jól néz ki, aki saját magának tetszik. A gond inkább az, hogy ha nem tetszel magadnak és ahelyett, hogy saját magadon akarnál változtatni, jobban szeretnéd, ha más hasonlítana hozzád.
32. d96c93fb52 (válaszként erre: 27. - C45a97b7cb)
2011. ápr. 22. 17:18
Hát attól függ ki honnan számítja a kövért. Én magamhoz képest az vagyok. De szerintem egy kövér ember is lehet szép és csinos, ha a megfelelő ruhákat választja magának. De itt viszont tényleg közbeszól a pénz...
2011. ápr. 22. 17:16
Ja és bocsi,nem a fórumozásba akartam belekontárkodni,csak a cikkre írtam,de elolvastam a beszélgetésetek és tetszett!Tunka te igazi bombázó vagy:)
2011. ápr. 22. 17:16

Sziasztok,

Nem nagyon értek egyet ezzel a cikkel. Miért feltétlen izomagyú az, aki konditerembe jár? Én felsőfokú végzettséggel nem tartom magam izomagyúnak, de azért szívesen jártam. Most azért nem járok, mert találtam egy kosárlabda csapatot és hetente kétszer kosarazok. A mozgást pedig nem úgy fogom fel, hogy miközben izzadok elmegy mellettem az élet, hanem egy örömforrásként.

Ja, és nem költök többet a sokféle diétára, egyszerűen csak nem zabálok be este pizzából.

Ettől függetlenül aki ducin érzi jól magát, az maradjon is úgy! Aki meg vékony szeret lenni, az legyen vékony, és ne keressen olyan kifogásokat, hogy az sokba kerül, mert az nem igaz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook