Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bakancslista... Neked van Bakancslistád? fórum

Bakancslista... Neked van Bakancslistád? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
80. Bojgli 1. (válaszként erre: 72. - Lyrian)
2010. nov. 10. 17:24

Ennyit, és még sokkal többet.Már ezzel is több vagyok,mert tudom,hogy más is azt reméli,amit én :-)

Köszönöm,hogy Te ki tudtad irni betükkel, lázító és megnyugtató szavakkal.

2010. nov. 10. 17:17
Szeretnék végig gyalogolni az El Caminon egészen a tengerig; megtanulni és lejátszani a Bach d-moll toccátáját; eljutni valamelyik tengerhez, amikor a leghidegebb van; legalább két hetet eltölteni Izraelben; megérni a dédunokámat és csendesen elaludni örökre.
2010. nov. 10. 17:13
Nincs listám:Míg édesapám élt feltétlen elakakartam neki mondani ,hogy szeretem....Tudtam,hogy nincs sok időm,de ehhez azért kellett egy megfelelő alkalom.Az utolsó karácsonyt együtt töltöttük és elhangzott a bűvös szó...,januárban meghalt.A gyerekeim már úgy nőttek fel,hogy szinte naponta mondtam,mondták mondtuk egymásnak,és ez a szó a legfontosabb az életemben.Ki kell tudni mondani!
2010. nov. 10. 17:06

1.ejtőernyőzés

2.eljutni Afrikába és a Szentföldre

3.kiadni egy verseskötetet


Mindezek mellett persze szeretnék egy hosszú és boldog házasságot gyerekekkel, sikert a munkámban, biztonságos megélhetést és minden olyasmit, amit bárki. 

2010. nov. 10. 17:02
Sulawesi szigetére szeretnék eljutni, egy hete ott tölteni...
2010. nov. 10. 16:54

Én már láttam tengert,eljutottam a szívemben dédelgetett helyre is,Egyiptomba.

Most született meg nemrég a várva várt első gyermekünk.

Hogy mit szeretnék,míg meghalok?

Boldogságot,szeretet,megértést,biztos megélhetést,ami nem luxusszintű..és végül sok-sok mosolyt az emberektől,nem a világ közönyét....én ezeket szeretném megélni.

74. Lyrian (válaszként erre: 69. - Pistiisti52)
2010. nov. 10. 16:51
úgy legyen... s váljék valóra...
73. pistiisti52 (válaszként erre: 70. - F1fee9d062)
2010. nov. 10. 16:45

És lőn igazságod!

Hát valahogy én is így gondolám.

72. Lyrian
2010. nov. 10. 16:42

Ha volna még időm...

Vegyél egy üres papírlapot! Rajzold le magad! De ne a külsődet, hisz a külső minden percben változik. Rajzold le, mi él benned! Aztán tedd el a papírt biztos helyre!... Most már nyugodt lehetsz... ha mondjuk 200.000 év múlva találnak néhány millió üres papírlapot, a Tiéd is köztük lesz.



Körülöttem egy halom üres papírlap. Minden lapra írok valamit. Eldöntöttem. Valamit, amit még szeretnék. Amit még nem csináltam. Aztán majd összesítem. Nem akarok üres papírlap lenni!


Annyi mindent szeretnék.


Utazni, sokfelé, 'lelketmegtölteni' szépségekkel. Végigsétálni éjszaka a hatalmas fáraószobrok között, rátenni tenyerem a hűvös kőre, és érezni lüktetését, hallgatni a szfinx dalát a szélben... felmászni 'hegylakók' vihartépázta sziklaoromjaira, romos váraik folyosóin bolyongó szellemeket lesni, ház küszöbére kenyeret-tejet tenni, s gyermekként várni, hogy felbukkannak-e a csintalan koboldok... megízlelni a kecskesajtot, savanykás bort inni hozzá, hogy a fejembe szálljon és önfeledten táncoljak Zorba dalára... megcsodálni a 'festő' képeit, közelről, igazándiból, szemembe fogadni ecsetvonásait, a színeket, a varázst, amit árasztanak magukból, és sírni a rámszakadó szépségtől könnytelenül... és... szeretném látni a tengert... tudni, hallani, csobban-e a nap, amikor lemenőben a vízbe esik, hogy elfog-e az extázis, amikor a hullámokat nézem, belemerülve tágranyílt szemmel csodálni halak játékát, majd szeretkezni a meleg homokban...


Szeretnék találkozni újra az öreg feketelábú indián sámánnal, hallgatni kántáló hangját, ahogy ősei szellemeit hívja, pókhálóráncos arcán a 'nekemsohanemvolt' hittel, majd átsétálni megint a parázsszőnyegen, éghetetlennek-sebezhetetlennek hinni magam... lóra pattanni, száguldani önfeledten, minden patadobbanást a testemben érezni, együtt szívdobogni vele... tüzet gyújtani és ellentüzet, s nevetve kiszaladni a lángok közül... viharban állni, esőben szétázni, belekortyolni a tenyeremben összegyűjtött cseppekbe... meztelenül imát sóhajtani a Holdhoz, úgy, ahogy megszülettem, pőrén, tisztán, kérni, vigyázzon rám, s azokra, akiket szeretek...


Szeretném újra és újra belemeríteni ujjaimat a hajadba, szétzilálni fürtjeid, hagyni, hogy betakarjanak, melegítsenek... fázni takarótlanul, izzadságcseppektől síkosan... melletted feküdni, s elégedett testtel dorombolni... nézni kisimult arcod, amikor a tündék földjén jársz... néha megrezzenő szádra óvatosan rálehelni varázscsókot, hogy álmod szép legyen...


Szeretném látni az unokáimat. Ha mást nem, csak megszületni. Újra átérezni a csodát... máshogy... más dimenzióban... Látni bennük is önmagam, ahogy a gyermekeimben is... újraszületni... másban...


Állj meg!... Kezd az elején!... Nagyon elkalandoztál!... Hol is az első papír?... És hol az eleje?... Akkor kezdem... első papírlap...


...Szeretnék átmenni egy hídon... egyedül... és a végén vársz rám... megigérted....


Lyrian ©

2010. nov. 10. 16:39
Szeretnék egészséges lenni hosszú ideig, mielőtt meghalok, és szeretném, ha lenne valaki, akit igazán és egészen el tudok fogadni, úgy, ahogy van, és ő is viszont, és boldogok vagyunk egymás közelségétől minden nap...
70. f1fee9d062 (válaszként erre: 69. - Pistiisti52)
2010. nov. 10. 16:36
Kicsit módosíthatnál a megfogalmazáson, vagy ha nem, hát én kiegészítem: akkor is tovább élsz, mikor kapsz egy új vesét! Ez fontos!!!!!!!!!!!
2010. nov. 10. 16:19

Én addig nem halok meg,míg nem kapok egy új vesét,

Csak azért is!!

2010. nov. 10. 16:17
Én addig nem szeretnék meghalni, míg nem látok egy igazi tengert, uram bocsá' esetleg az óceánt! ;)
67. wiki76
2010. nov. 10. 16:15
Jah és a legfontosabb felnevelni becsülettel a két porontyomat
66. wiki76
2010. nov. 10. 16:12
Búvárkodni a Nagy-korallzátonynál.Motorral lemenni a csizmán Sziciliába.Felmászni a Kilimandzsáróra.
2010. nov. 10. 16:06
Kuba, hegymászás, gyerekszülés, többszörös orgazmus :P, megjelent cikk, kiadott regény, boldogság, anyagi jólét, ...
2010. nov. 10. 16:06

Szeretném úgy élni a hátrelévő életemet, hogy ne legyenek anyagi gondjaim.

A legfőbb álmom, hogy a lányom mindent megkapjon az életben ami csak kell a boldoguláshoz.

2010. nov. 10. 16:00
Szeretnék elmenni a családommal Romániába egy pár napra, és még egyszer beszélgetni egy bizonyos személlyel.
2010. nov. 10. 15:58
Venni egy mustángot!!!
61. winny (válaszként erre: 46. - Linzerke)
2010. nov. 10. 15:58
Szívből kívánom neked!A földön jársz.Megérdemled!
2010. nov. 10. 15:55
Neked is sok sikert!:) Tudod a remény hal meg utoljára!;)
59. Frenszy (válaszként erre: 56. - Betticicus)
2010. nov. 10. 15:54
Akkor sok sikert neked! Remélem megcsináljuk. :)
2010. nov. 10. 15:53
66-ost én is vállalnám a veterán hajómmal(AUDI)Vagy a gyönyörű trabimmal.
57. globus
2010. nov. 10. 15:53
Nincs ilyen :)
56. Betticicus (válaszként erre: 54. - Frenszy)
2010. nov. 10. 15:53

Hmmmm...ez nekem is egy nagy álom. :)

Egy Harley Davidsonnal végigrobogni a 66 úton!:) De szép is lenne!:)

55. Titánia83 (válaszként erre: 49. - Dolores007)
2010. nov. 10. 15:52
Na ez az én egyik álmom, szó szerint én is ezt írtam volna!
2010. nov. 10. 15:49
Egyszer végigvezetni a 66-os úton, Amerikában, egyedül.
2010. nov. 10. 15:49
Én mielőtt feldobom a bakancsot,szeretnék eljutni Puerto Rico-ba,és egész éjjel tombolni a latin zene császáraival!Istenem,de boldog lennék! :)
52. Dolores007 (válaszként erre: 50. - Kukorica Jancsi)
2010. nov. 10. 15:48
Egyszer mindenki meghal akkor is.
51. Anuk76
2010. nov. 10. 15:47

Szeretném megélni, hogy a lányomból lesz valaki :) Művésznő, táncosnő mit tudom én...de annyira muzikális :)

A második a listán, hogy egyszer vissza szeretnék menni Egyiptomba a kiccsaládommal, megmutatni mindent az országban, amit én láttam anno már vagy 6 éve.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook