Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bakancslista... Neked van Bakancslistád? fórum

Bakancslista... Neked van Bakancslistád? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
110. b7086b1501 (válaszként erre: 109. - 23a2bf5860)
2010. dec. 28. 14:36

Majd fogsz.Nincs még veszve semmi.

No igaz én se mostanában kaptam,még valamikor 16 évesen.3-4 személytől is.Mostmár én se kapok ilyesmit.:(

109. 23a2bf5860 (válaszként erre: 108. - B7086b1501)
2010. dec. 28. 14:31

most komolyan.. soha nem kaptam még....

az én életemből mi minden kimaradt..(((

108. b7086b1501 (válaszként erre: 107. - 23a2bf5860)
2010. dec. 28. 14:17

:)))Írjak neked egyet?:DDDDDDD

Jó érzés.Én már kaptam,nem is egyet.

107. 23a2bf5860 (válaszként erre: 92. - 5faeea2860)
2010. dec. 28. 13:04

eszembe jutott még valami...


szeretnék mielőtt meghalok egyszer a kezemben tartani egy szerelmes levelet!!!!ami nekem szól..)

még életemben nem kaptam szerelmeslevelet..kézzel írottat..meg semmilyent.vajon milyen érzés lehet???

106. eRicBekhard (válaszként erre: 19. - 53b2c7c315)
2010. dec. 26. 21:51
Az eredeti jelentés "kick the bucket" talán arra utalhat, hogy aki felakasztja magát, az leügyeskedi magát a vödörről, amin áll, de ez csak egy tipp, és a lényege ugyanaz, mint a magyar címnek. Amúgy nem rossz film, de nézzetek inkább The Buried Life-ot, ami egy dokufilm sorozat 4 kanadai fiatalról, akik valóban meg is csinálják a listájukat. Pl: kosárlabdáztak együtt Barack Obama-val.
2010. dec. 26. 21:32

[link]

Ez az enyém. Rövid összefoglaló:

6 hónapja megírtam a listát,

3 hónapja eladtam a lakásom, és beutaztam Európát. Most jön a nincstelen vándorlás rész, hogy segítsek másokat álmaik valóra váltásában.


Mindenki vegye nagyon komolyan az életét, és azt, hogy mit akar vele kezdeni, mert senki nem tarthat vissza, ha tenni akarsz, de ha nem akarsz, senki nem változtathatja meg a dolgokat varázsütésre.

2010. dec. 26. 10:11

két-három éve a régi blogomra írtam egyet, csupa baromsággal. néhányat megvalósítottam belőlük (tengerparton naplemente a szerelmemmel, új hajszín), de a többi már nem is tűnik fontosnak, pl. nem akarok a villamos hangosbeszélőjébe beszélni, nem vagyok kíváncsi az ovis nagy szerelmeimre, estébé.

de ha kiderülne, szerintem kisebb gondom nagyobb lenne a villamos hangosbeszélőjénél, és nem is élvezném igazán.

2010. dec. 26. 01:41

Ha tudnám,hogy hamarosan meghalok,már nem készítenék listát..amiket én szeretnék elérni,ahhoz egy teljes élet kellene..pár hónap alatt nem megvalósítható..

viszont amit mindig is szerettem volna,amióta az eszemet tudom,megmenteni egy emberi életet..


de vigyázat,mit kívánunk..

bármit nem kérhetünk(és akár az életünk árán sem)..mert,ha beteljesült,akkor lehet az lesz a végzetünk..

102. Huldra
2010. nov. 21. 17:20

Első helyen a szép nagy család áll. Békében, szeretetben és boldogságban leélni egy életet kedvesemmel, még meg nem született gyermekeimet, unokáimat felcseperedni látni. Egy hosszú élet végén elégedetten, büszkén visszatekinteni.


Szeretném látni az északi fényt, egyedül, a tél mérhetetlen csendjében, arab földön vízipipázni, sivatagban homokvárat építeni, a wolini fesztiválra kijutni.

Szeretnék vajat köpülni és kitanulni a szűcsmesterséget, sárkányfejes hajón utazni és búzasört főzni.

101. Shila
2010. nov. 21. 17:02
Az en bakancs listam,h elkeszitsem a bakancs listam :P
100. Shila (válaszként erre: 69. - Pistiisti52)
2010. nov. 21. 17:01

Kivanom,h teljesuljon!

Szivbol!


Lattad a Seven pounds cimu filmet? Gozm sincs,mi a cime magyarul es azt sem tudom,milyen regi film. Will Smith jatszik benne...

A te kivansagodrol ez a film jutott eszembe...

2010. nov. 16. 20:24

Szeretnék találkozni a szeretettel.

Olyannal amelyik nem tépi ki a szívemet.

Vagy Nekem nem kell kitépnem a szívem,hogy mellette maradhassak.

98. zéti
2010. nov. 12. 12:30
Szerelmeskedés közben beletúrni a férfi a hajába. (A párom kopasz, tehát erre nem sok esélyem van. :D )
97. Lhara
2010. nov. 12. 10:50

1. elválok

2. saját, igazi otthont teremtek

3. megcsinálom a "túrám", megjárom El Camino-t

4. ugrok egy jó ejtőernyőset

5. kiadóba küldöm néhány könyvem anyagát

6.

7.

...

?. összeszedem a maradék szellemi képességem és írok még néhány pontot


Jaaaaaaaaa! és a sorrend változtatásának jogát fenntartom és az utolsó leheletemig azon leszek, hogy minden meglegyen végül a listámon.

96. 5faeea2860 (válaszként erre: 95. - B7086b1501)
2010. nov. 11. 22:20
hmmm...))
95. b7086b1501 (válaszként erre: 94. - 5faeea2860)
2010. nov. 11. 22:18

Köszönöm,bár én már erre nem sok reményt látok:((Na de hátha...


De jut eszembe csak hogy megnyugodj az indiá pasira nem tartok igényt:DDAz a tied lehet:))))

94. 5faeea2860 (válaszként erre: 93. - B7086b1501)
2010. nov. 11. 22:14

hát ha ezen része teljesülne ,akkor már boldog embernek tudhatnám én is magam..


kívánom Neked is ,hogy teljesüljön!!!!!!!!!

93. b7086b1501 (válaszként erre: 92. - 5faeea2860)
2010. nov. 11. 22:10

szeretnék kapni mielőtt meghalok egy hatalmas csokor virágot csak úgy selyempapírba becsomagolva. . . szeretnék kapni életemben egyszer csak egyszer szerenádot, szeretnék arra ébredni május elsején, hogy egy májusfa áll az ablakom alatt. . . szeretnék úgy ébredni egy gyönyörű napos reggelen , hogy a kisfiam és a kislányom kacagva ébreszt, szeretném csupán egyszer megtapasztalni milyen az, ha valaki csakis engem szeret és senki mást, akinek én vagyok a legfontosabb, szeretnék a férjemmel 100évesen egy tornácban kézen fogva üldögélni. . . szeretnék úgy nyugovóra térni, hogy azt érezzem nem éltem hiába. . . .



Nekem elég lenne ez a rész is:)Többet nem is kérnék a sorstól!Ebben nekem meglenne mindenem:)

2010. nov. 11. 22:05

Leírom én is a bakancslistám...ezek a legfontosabbak és talán sikerül megélnem ezeket a dolgokat..de ha már a család iránti vágyam teljesül mielőtt meghalok..akkor már boldog ember leszek...


szeretnék egy vízesés háta mögött elsétálni,a grand canyonban kiáltani egy hatalmasat..megnézni a nagy-tavakat..szeretném látni ahogy egy csésze víz jéggé fagyva leesik Kanadában,jó lenne egy jurtában tenni a tűzre...,hajtanék egy kutyaszánt,kicsikét utaznék egy rénszarvas szánon..szeretnék megsimogatni egy bébyfókát..)a bozótvágókésemmel utat törnék egy őserdőben,szeretnék egy éjszakát eltölteni egy gyönyörű indián férfival...)))Hollandiában szedegetnék egy csokor tulipánt festett fapapucsban...,a sajtpiacon segítenék sajtot gurítgatni..,szeretném látni ,hogyan működik a zsiliprendszer a holland partoknál.megnézném ,hogyan legel a "milkatehén"..))szeretnék Írországban egy szakadék szélén álldogálni miközben fújdogál a szellő..,elmennék a Vatikánba,szőlőt szedegetnék szicíliában,hűsölnék a virágzó olajfák alatt,Kaliforniában szeretnék letépni egy narancsot ..egy óceánjáróról nézegetném a delfineket,látni szeretném a szavannát...oroszországban megnézném azokat a gyönyörű palotákat ,elmennék a Hargitára,Erdélyben segítenék kifaragni egy székelykaput..)

szeretnék ropni egy táncot egy country klubban Dallasban..)

szeretnék megnézni egy rögbimeccset..szurkolni az Orlando Magic-nek aki a Chicago Bulls-sal játszik....)

szeretnék eltölteni egy hetet álmaim házában,amely nádfedeles,fagerendás,búboskemencés,szeretnék szerelmeskedni egy kandalló előtt egy faházban,télen valahol a hegyekben...szeretnék ücsörögni egy kicsi hídon és lógatni a lábamat egy patakba..

szeretnék kapni mielőtt meghalok egy hatalmas csokor virágot csak úgy selyempapírba becsomagolva...szeretnék kapni életemben egyszer csak egyszer szerenádot,szeretnék arra ébredni május elsején,hogy egy májusfa áll az ablakom alatt...szeretnék úgy ébredni egy gyönyörű napos reggelen ,hogy a kisfiam és a kislányom kacagva ébreszt,szeretném csupán egyszer megtapasztalni milyen az,ha valaki csakis engem szeret és senki mást,akinek én vagyok a legfontosabb,szeretnék a férjemmel 100évesen egy tornácban kézen fogva üldögélni...szeretnék úgy nyugovóra térni,hogy azt érezzem nem éltem hiába....

2010. nov. 11. 12:12
Nagyon szép írás! :)
90. f1fee9d062 (válaszként erre: 78. - Ceea79692f)
2010. nov. 11. 10:58

Én elmulasztottam a Nagyimnál. 8 éve már...

Muszáj megmondani, mit érzünk. Míg nem késő.

2010. nov. 11. 10:55

-Bakkancs!!!


-Nem bakkantok!


:) :) :)

88. anduca (válaszként erre: 72. - Lyrian)
2010. nov. 10. 20:53
Csodásan leírtad!
87. Lyrian (válaszként erre: 86. - Levybaba)
2010. nov. 10. 19:16
:) Én köszönöm, ha olvassátok a firkálmányaimat. :)
86. Levybaba (válaszként erre: 72. - Lyrian)
2010. nov. 10. 18:55
Ez nagyon szép! Egyszerűen művészi. Jó ilyet olvasni. Köszönöm az élményt!
2010. nov. 10. 17:45
Javítok: ha tudnám h halálos beteg vagyok és X napom/hetem van hátra, akkor talán terveznék, de addig tuti nem.
2010. nov. 10. 17:44
Én egyszer kis híján meghaltam, mikor elütött egy autó, azóta megpróbálok úgy élni, hogy minden napnak örülök, de rájöttem h sosem tudhatja az ember, hogy mi lesz, mikor találkozik egy őrülttel, aki hátbaszúrja mondjuk késsel v lelövi. Nem tervezek ezért semmit, szeretnék dolgokat persze, de tervezni felesleges, halottan már nem fogom mondani úgysem, hogy "óóó, pedig úgy kipróbáltam volna a bungee jumpingot" :-D
2010. nov. 10. 17:38
Nincs. Nem tervezem hogy meghalok.:)
2010. nov. 10. 17:33
Szereték egy házikót az urammal mielőtt meghalok + szeretném látni a piramisokat Egyiptomban, a Sagrada familiát Barcelonában, sétálni a Güell parkban,hanyatt fekve nézni a csillagokat Hawaiin és Erdélyben, megnézni az Eilean Donan kastélyt, bejárni az ország minden zugát, meg még pár dolog ami úgysem teljesül. :)
81. Lyrian (válaszként erre: 80. - Bojgli 1.)
2010. nov. 10. 17:27
Én köszönöm.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook