Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babahordozó fórum

Babahordozó (beszélgetős fórum)


21. burmin17 (válaszként erre: 20. - Burmin17)
2022. nov. 22. 09:32
Pihenőszékre gondolsz?Édesanyám azt vett neki 17-ért mi hintaszéket 15-ért,csak “elvan” benne
20. burmin17 (válaszként erre: 19. - Violet18)
2022. nov. 22. 09:30
Igen :(
2022. nov. 21. 22:53
Imádták nálunk a gyerkőcök a seggrázós pihenőszéket. Azt próbáltátok már?
18. burmin17 (válaszként erre: 17. - Burmin17)
2022. nov. 21. 12:14
Ja,és nem hordozóban cipelteti magát,ölben,viszont itt is sokszor feszeng…..
2022. nov. 21. 12:13
Sőt!Most lett elegem a Liliputi csatos hordozóból is,az is eladásra kerül……a gyerek cipeltetné magát 2 órán keresztül,hogy aztán 20 percet aludjon tovább kézben,ez sajnos nem kivitelezhető…..tegnap este már sikerült cicire kerülnie,de 6-tól 9-ig tartó szórakozás után meguntam és levittem a hidegbe,sajnos szükségem van alvásra…..gondoltam ma még alszik 3-4 órát de-du.babakocsiban,alszom vele…..hát ahogy én azt gondoltam,már most ott sem….úgyhogy sajnos sokat fogunk sírni,mert én ezt így nem csinálom tovább😅
16. burmin17 (válaszként erre: 15. - B24e024c70)
2022. nov. 18. 11:32

Nekem van eladó Ingenuity hintaszék Jófogáson árulom 15.000-ért szállítással.

Hát nézd!Nekem első lányom imádta,elaludt benne,a második max negyed óra és sír ha hintáztatom,szóval ki tudja nálatok mi.Amíg nem próbálod nem tudod :D Minden gyerek más.

15. b24e024c70 (válaszként erre: 14. - Burmin17)
2022. nov. 18. 08:07
Huha hát figyi, nekem délután csinàlja ezt, hogy 2 órát lóg rajtam, én elvagyok😂😀 szerencsére bírja a bimbóm is a témát, igen nővekedési ugrásnál ez simán előfordul mondjuk pár napig. Nekünk múltkor 1,5! hétig volt nyüglödés, de ilyen nyigtalanság, meg össze vissza evés, hogy egyfolytàban evett. Nézegettem még hintákat, nem tudom mennyire működhetnek. Nem szokott bealudni szopi közben túl gyorsan? Nem lehet hogy éhes csak bealszik? Én még szélcsövet tudom ajánlani, ha nincs puki az rendbe tesz mindent. Főként ha morog a hasa, meg majd az édeskömény teát is. Még amit próbáltunk az a colief cseppek, ami az anyatejben lévő laktózt bontja, laktáz enzim van benne, az nem lehet hogy kicsit éretlen a gyomra? Nekünk pl a kórházi vérvételen elsőre az jött ki, hogy éretlen a gyomra utána első hetekben meg volt ez a délutàni nyüglődés, nem mindennap de egy idő után elmúlt kb 1 hónapos korára. Most rendeltem cseresznyemag párnát😂😆 további ötleteim már lassan nekem sincsenek.
2022. nov. 18. 06:48
Hason fektetve is kinlodik,ha ugy teszem le.Most elkezdett mindent csinalni nappal,ejjel us folytatja….lehet vissza kellene polyazzam-kenyszerzubbonyba😅mert ugy legalabb aludt tobb orat egyhuzamban….4.napja csinalja azt,hogy orankent kel cicizni…..ez normalis?A novekedesi ugras sem tartott eddig…..Olvastam,hogy kell errol is leszoktatni,en ugyanis egy egy ora alvasokkal nem birok eletben maradni :(.De nekunk az se megy:eloszor ssss hangok,majd simogatas,mas iranyba forditas ha ez sem megy ringatas es az utolso legyen a cici,mert nem biztos,hogy ehseg miatt ebred…..koszi…..a komfortszopi miatt se hagyja abba!!!!!
2022. nov. 17. 23:11
Még azt elfelejettem írni,hason fektet direkt, ha ébren van nappal is ha alszik, mert bukik viszonylag sokat a habzsolás miatt, engem jobban megnyugtat ha nem nyel félre. Általában puki/böfin is segít. Blanka alapból egyébként nem egy türelmetlen síros baba, nagyon nyugodt, pl ma kapott oltást amint felvettem rögtön megnyugodott, előtte persze ordított mint sakál, de nem jellemző rá a hiszti. Nekem az a fura hogy nem fogad el semmilyen cumit, Mam tól kezdve mindenfélét próbáltam, néha hasfájásnál elfogadta de akkor már láttam nagyon fájt neki. Nem tudom, most ebben a kiegészitő milumil csodában bízok,hogy hasfájás puffadásra jó lesz.
12. b24e024c70 (válaszként erre: 5. - Burmin17)
2022. nov. 17. 23:07
Nekem délelőtt nagy szundit nyom, 10 körül eszik kb, akkor bealszik még majd 1 körül utána viszont estig ébren van majdnem,fél órát kb délután sétánál. Mi mindig ilyen 5-7 között bírunk elindulni sétálni, nagyon lusták vagyunk. Délután szokott hasfájós lenni, ilyen kólika gyanús. Már mindent kipróbáltunk , most kiegésztítő tápszert hasfájásra mert anyatejes alapvetően, eddig ez vált be a legjobban, meg a levegőben repülőztetés akkor nem fáj neki csak ezek működtek eddig hosszabban. Ezt a kiegészitőt most a héten kezdtem, mert hallom a hasán hogy morog kaja után, meg most a foga is elkezdett mozgolódni, a csírák elvileg mert úgy folyik a nyál hogy egyfolytában pelenkát mosok😂 Próbáltam mindenféle kaját elhagyni, hátha attól van de nincs benne szisztéma egyáltalán. Éjszaka viszont alszik, mert este hazajövünk a sétából és utána 2 órát eszik egyfolytában, nem tudom szerintem kb 260ml tejet eszik meg akkor ,mert ha fejek akkor 130 kb egy mellből simán lejön, degeszre eszi magát és reggel 6-8 között ébred legközelebb szóval nálunk délután szokott jönni a vergődés de el is múlik. Espumisan nem igazán vált be, ideig óráig oké,de szerintem hozzászokott és nem úgy hat mint az elején, infacolt meg nem fogadja már el, pár hetesen tök jó volt.
2022. nov. 17. 19:29

Eddig meg nem szuletett a majd kinovi-n kivul mas opcio ami bevalt volna…..ugyhogy

MAJD KINOVI!Addig meg telen fagyban hoban jegben levegozunk majd🤣🤣🤣🤣Szeret kifagyni👀

10. burmin17 (válaszként erre: 9. - PöttyösPanka)
2022. nov. 17. 19:26
Sajnos nem tudunk tobb ilyen dolgot osszevasarolgatni.Ez marad akar tetszik neki akar nem…..4 fele ilyenunk volt,egyet eladtam,masik nem hasznalhato,harmadik eladosorban s ez is epp eleg penz volt,hogy meg tovabb kiserletezgessek.Majd megszokja.Ha meg nem,igy jart meg mi is😅
9. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Burmin17)
2022. nov. 17. 14:43
Ha meg a hordozás nem megy, egy babahordozási tanácsadó tud segíteni. Lehet, hogy csak azért nem szereti a babád a hurcit, mert nem megfelelő eszközt választottál vagy nem jól kötöd meg.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Burmin17)
2022. nov. 17. 14:42
Úgy tűnik, hogy neked sem könnyű eset a babád. Lehet, hogy ún. szuperérzékeny, ezért zavarja az overál. Vagy ételérzékenysége van, amitől alapból érzékenyebb, nyűgösebb. Esetleg feszes, ezért érzi kényelmetlenül magát. Én már tanácsoltam, hogy keress fel egy Dévényest, hátha tud segíteni. Nem tudok mást javasolni. Idővel majd jobb lesz. Kitartás!
7. burmin17 (válaszként erre: 6. - PöttyösPanka)
2022. nov. 17. 14:33
Nálunk a hordozas sem fenekig tejfel meg,van hogy kinlodik benne.Raadasul hosszabban csak babakocsizas utan,babakocsiban kepes aludni :(
6. PöttyösPanka (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. nov. 17. 12:07
Én hordozókendőbe kötöttem, és kettőnkre felvettem a hordozós kabátot. Mivel így közvetlen én melegítettem, nem kellett overál. Levettem a kabátot, és hurcival együtt lefektettem az ágyba.
5. burmin17 (válaszként erre: 2. - B24e024c70)
2022. nov. 17. 11:40
Neked mennyit alszik napközben s hogyan alszik?
4. burmin17 (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2022. nov. 14. 15:06
Ideig-óráig…..aztán sír benne
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. nov. 14. 14:47
Nekem van hintaszék idehaza.Borzasztó nagy segítség.Szépen elalszik így
2. b24e024c70 (válaszként erre: 1. - Burmin17)
2022. nov. 14. 10:52
Nekem is kínlódik overálban,utálja baromira,de alapból a babakocsit sem kedveli. Nekem is most lesz 3 hós és kenguruban el van egy ideig,szépen tartja magát,elalszik kinn de ha felébred a melegben akkor kiabál. Cumit nem fogad el soha kb,szóval csak rázogatni szoktam meg gyorsan kihámozom. Blanka alapból jó alvó szóval nem viszem ki,hogy elaludjon. De sokszor hasfájos pedig anyatejes, akkor hasrafordítom és felketetem karra,akkor is nagyon jól el tud aludni és a puki/böfi is kijön. Ilyen repülőzésnek hívom,nálunk nagyon bevált.így körbe körbe mászkálunk a szobába és megnyugszik,nem sír stb. Lehet hogy növekedési ugrásban van , 3 hét, 6.hét 3 meg 6 hónál van,olyankor nyügősebbek,nem akarnak aludni meg csak úgy érzékenyebbek. Ha alapból síros, és a kezedben is sír akkor fáj valószinűleg a hasa,puki büfi baj lehet. Nálunk infacol/espumisan is csodákra képes,meg én már adtam neki édeskömény teát,tudom sokan nem akarnak anyatej mellé semmit,de az is szélgörcsökre nagyon jó. Babamasszás még esetleg segíthet.
2022. nov. 14. 09:47

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem,hogy másnak is kínlódik a gyerek overálba tevéskor?3 hónapos lányom feszt befeszíti magát,sír,kínlódik amikor az overállt ráadom s megy az autóshordozóba babakocsiba.

Egyébként én is utálom,mert fürdetés után sajnos még le kell cincálni altatni őt mivel úgy ordít,hogy semmi nem segít altatni csak a babakocsi levegő.Viszont itt bealszik 3-6 órákat s ha megébred iszonyat nehéz gyorsan kihámozni az overállból,hogy nem ébredjen meg.Erre ötlet,tapasztalatok?A hordozóban már a téliesített bundahuzat van neki,nem tudom őrá mit kéne adjak,hogy ne is fagyjon ki,de gyors is legyen az öltöztetése este?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook