Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Azért sem fizetek a Citromail fiókra, inkább átírtam... fórum

Azért sem fizetek a Citromail fiókra, inkább átírtam... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. ápr. 5. 22:38
Hu ez megdöbbentő hogy nem is igazán a legjobb levelező, nem hiszem hogy neki volt a legnagyobb számú felhasználója, szerintem ezen most nagyon bukik, sokan nem fognak fizetni, köztük én sem, ahol csak tudtam másik e-mail címre váltottam. De vajon más levelező is egyszer fizetős lesz
32. fokhagyma (válaszként erre: 30. - Secret8)
2023. ápr. 4. 16:39
Igen, rájöttem, és Andi is segített. Át is írtam.
2023. ápr. 4. 13:56
Havi 6000 ?
30. secret8 (válaszként erre: 23. - Fokhagyma)
2023. ápr. 4. 13:50
Simán megváltoztathatod bármikor az email-címedet a beállításoknál. Szerintem csak akkor van jelentősége, hogy érhető legyél emailben, ha pl. korlátoznak.
2023. ápr. 4. 07:16

A módosított,új citromail egy nagy nulla lett!

mindennap érkezik a felszólítás,hogy "zárolják a fiókot"

Ma végre elment az üzenet,amit reagáltam.Évi 24000ft a nagy kavarcért?..nem lopom én a pénzt!

Legyenek boldogok ,akik ezt kitalálták!

28. fokhagyma (válaszként erre: 26. - Andi6020)
2023. ápr. 3. 22:49

Most már teljesen világos. Mivel a citromos nem lesz élő cím, mert nem akarok érte fizetni, mindenképpen változtatni kell a gmailre, mert az az élő.

Bocsi, kicsit túlbonyolítottam a dolgot.

2023. ápr. 3. 22:44

Közben elolvastam ezt:


"Az E-mail cím változtatás gomb megnyomásval adhatsz meg új e-mail címet a profilodhoz. Nagyon fontos, hogy ez az e-mail cím érvényes és használatban lévő legyen, hiszen a weboldalon kívül csak ezen a címen keresztül tudunk a profilodat érintő problémákkal kapcsolatban segíteni, ez alapján ellenőrizzük a jogosultságodat."


Igazából arra voltam kíváncsi, hogy mindenképpen kell-e változtatni. Ezek szerint igen, és köszi még egyszer a gyors segítséget.

26. andi6020 (válaszként erre: 25. - Fokhagyma)
2023. ápr. 3. 22:42
Ezt én nem értem. Miért ne lehetnél? Lényeg, hogy élő emailcímmel legyél itt. Amit használsz.
25. fokhagyma (válaszként erre: 24. - Andi6020)
2023. ápr. 3. 22:40
Köszönöm. Ha nem változtatok címet, akkor a citromossal nem lehetek a Hoxán? Jól értettem?
24. andi6020 (válaszként erre: 23. - Fokhagyma)
2023. ápr. 3. 22:36
Profilod majd beállítások, és ott tudsz email címet változtatni
2023. ápr. 3. 22:28
Már régóta gmail-em van, de a Hoxán még citromail-lel regisztráltam, amit különben nem használok. Ha megszűnik a citromos címem, akkor a Hoxán is új regisztráció kell? Tud erről valaki valamit?
2023. ápr. 3. 21:08
Sosem használtam mert régen is gagyi volt kábé semmi tárhellyel. 2 képet nem tudott fogadni.Nincs ismerős aki elégedett lett volna velük.
21. secret8 (válaszként erre: 8. - TamThor)
2023. ápr. 3. 21:02
Eddig senkit nem hallottam, hogy fizetne érte. Az eddigi citromail messze volt a jótól, sokszor el sem küldte a leveleket, nem lehetett kilépni, és a gmaillel nem volt kompatibilis. Nem tudjuk, mi lenne a nagy újítás, villanthattak volna belőle valamit. Én is otthagytam, ezért ugyan semmit nem fizetek. Amig van ingyenes, megteszi az is.
20. horex (válaszként erre: 15. - Töprengő)
2023. ápr. 3. 20:43

Nem sokat használom már a weblapomat, de csak évi 8ezret fizetek érte

Havi 2ezer nem kevés emilezésért

19. zena01
2023. ápr. 3. 20:26
Ha maradt volna a régi kinézet, fizetnék érte.De olyan összevissza lett, hogy nem lehet rajta kiigazodni. Azt hiszem 2008-ban regisztráltam.
18. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Csillagszem38)
2023. ápr. 3. 19:36
én is így gondolom egyébként,nem az a gond,hogy fizetni kell érte,hanem hogy nem éri meg érte fizetni,ha elégedett lennék ,illetve lettem volna vele,nem sajnálnám rá.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Töprengő)
2023. ápr. 3. 16:44
El sem olvastam a szabályzatot,automatikusan a számlaszámomat kérte a fizetéshez,hogy meg tudjam nyitni a levelezésem. Na akkor döntöttem úgy,hogy havi 2 belépésért nem vagyok hajlandó fizetni,inkább átírtam én is másik emailemre a leveleket! Pofátlanság netovábbja -----------
2023. ápr. 3. 16:43
Nem gondoltam volna hogy ezek ilyen szép kort megérnek. Olyan kis egyszerű levelezőkliens. Semmi böngészőbeépülése nincs, együttműködés más szerverekkel, spamszűrés meg egyebek.. Vagy az már van? Az enyém emlékszem mindig tele volt kéretlen reklámokkal.
2023. ápr. 3. 16:33

" Továbbítottam " másik e-mailra leveleket. Fontosabbakat.

Szerintem nagyon kevesen fognak fizetni, havonta 2.000. Ft - ot.

Azt nem értem, miért nem maradhat meg az a fiók, aki nem fizet?

" Én bajom ha tele lesz reklám - spammal ".

14. Csillagszem38 (válaszként erre: 8. - TamThor)
2023. ápr. 3. 15:12
A CitroMail 15 éve is gagyi volt, 14 éve váltottam gmailre, minden CitroMail és levelemet atiranyitottam oda, így azokat is megkaptam. Nevetséges, hogy pénzt kérnek érte😂
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2023. ápr. 3. 14:41
:-) Igaz ebbe bele sem gondoltam :)
12. apeeng (válaszként erre: 10. - Csicsi25)
2023. ápr. 3. 14:34
én is ezt akartam mondani. Ott a pont!
11. _Berry_ (válaszként erre: 3. - TamThor)
2023. ápr. 3. 14:31
Ingyen nincs semmi. Amire azt gondolod, hogy milyen jó, mert ingyenes, valójában más módon azt is megfizeted. Pontosan ezért nem ingyenes, -csak látszatra- a facebook sem. A felhasználók vagy az adataikkal, vagy a beszúrt reklámok nézésével, (mint youtube) elviselésével fizetnek érte. A reklámok termékeit meg amikor megveszik az emberek, akkor bőven megfizetik.
10. Csicsi25 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 14:26
Ne adj ötleteket Hoxának! :D
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - TamThor)
2023. ápr. 3. 14:22

Értem én! Egyébként 2 helyen használtam a citromailes fiókomat,tehát nem leszek nekik túl nagy veszteség :)

Már mindenhol g-mail fiókom van,ezen csak a biztosítást fizettem,meg a SZÉP kártyámra jött email.De már mindkettőt módosítottam! Azért köszi a hozzászólásodat :)

2023. ápr. 3. 14:14

Ne akard tudni, a facebooknak mivel fizetsz az "ingyenes" használatért...


Nem vagyok citromailes, de ezzel a díjjal kiszórják az olyanokat, mint te. Marad egy kicsi réteg, aki minőségibb szolgáltatásért (szerintem nem azért, amit eddig ingyen adtak) vállalja a minimális havidíjat. Nekik kevesebb felhasználójuk lesz, de azok "minőségibb" felhasználók. (Ha maradnak egyáltalán ilyenek a citromailnél, mert ebben nem vagyok biztos.)

De ez nem nyerészkedés. Ez egy üzleti terv, ami vagy bejön nekik, vagy nem, de meggazdagodni nem ebből fognak. Gyanítom, nem is ebből akarnak.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - TamThor)
2023. ápr. 3. 14:02
Már ne haragudj de ez a hasonlat nevetséges :-) Ilyen alapon a Facebookon is "dolgoznak" vagy bármely más oldalon,akkor oda is fizetni kell igaz?
6. TamThor (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:59

Kapsz valamit? Kapsz.

Mások dolgoznak azon, amit kapsz? Igen.

Nekik jár munkabér? Igen.

Akkor?

Te talán ingyen dolgozol?

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - TamThor)
2023. ápr. 3. 13:55
Mert? Akkor a többi szolgáltatónak is fizetni kellene nem? Ez pontosan az,nyerészkedés,semmi más! Inkább töröljék de én nem fizetek azért hogy legyen egy email címem! Szép is lenne ha már lassan a Hoxa belépésért is fizetni kéne nem?
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:47
Én is ugyanígy. :)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook