Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azért is megmutatom, hogy lefogyok fórum

Azért is megmutatom, hogy lefogyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
19. sarkanylany (válaszként erre: 18. - 91d4989ab9)
2007. jún. 18. 08:35
grácia. különben tornázol?
2007. jún. 18. 08:33
Szia! nekem is beindult úgy néz ki. 78,5 voltam reggel. callanaticset nem próbáltam még.
2007. jún. 18. 08:10

Jó reggelt!


Nagyon szép napra ébredtem :)

AZ első atkins hét után 3,5 kg-val vagyok könnyebb!!!

A felkar engem is izgat, mert eléggé dagi lett az utóbbi hízásaimkor, ilyen dagi még nem is volt. Van súlyzóm, azzal kéne nyomulni :(

Grácia a futáshoz, én soha nem tudtam, mert a cicifogásos stílus nem igazán jó. A sportmelltartó sem használt, na de nem is szomorkodom miatta.

Inkább táncolok és tornázom...

A calanitic-vagy hogy kell írni, nem használt a hasadra? Mert elég keményen van rá célirányos rész?

2007. jún. 17. 23:03
helyette=helyekre
2007. jún. 17. 23:02
Hát a combomból ment le 5cm de a többiből nem sok. Pedig a combommal nem volt bajom, inkább a has a gond. épp azon gondolkozom hogy célirányosan kéne edzeni a kényes helyette has, hát, felkar. Pedig a kocogás a kedvencem. minimum heti 3-4szer futok fél órákat.
14. sarkanylany (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2007. jún. 17. 22:42

épp most láttam, hogy írtál


gratulálok a sikeredhez, 10 kg nem semmi!!!

tarts ki és mérjed magad, mert lehet, hogy cm-ben mentél lefelé, csak súlyban nem


és kitartás, majd segítünk egymásnak :)

2007. jún. 17. 22:40
szia, jó éjt!
12. sarkanylany (válaszként erre: 10. - Sarkanylany)
2007. jún. 17. 22:39

megyek tentizni, majd holnap benézek


szisztok

2007. jún. 17. 22:39
88kgval indultam jan 1én, most 79 vok már egy hónapja. megállt kicsit, de amennyire tom ez természetes... az első cél az volt hogy 80alá kerüljek tartósan, ez megvan. a következő cél a 75kg, a végső cél meg a 69lenne, a gimis súlyom :)
10. sarkanylany (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2007. jún. 17. 22:34

pár hónapja 100 kg mutatott a mérleg és leszédültem róla. Aztán herbalifétől kezdve mindent próbáltam, de 4-5 kg után megálltam és semmi nem ment le. Aztán egyéb bajok miatt korházban voltam, s most lettem annyira jobban, hogy elkezdjem a diétát. Ezt az atkinst 96kg-val keztem. Persze 120-hoz képest nem is olyan sok, de elég pici vagyok, így viszont halálos a zsír%-om. Az első vágyam a 75 kg. Aztán a 60-val teljesen beérném, még így is lenne mit fogni rajtam, de csak fogja is :)


Tehát még csak most hagytam el a startot.


És te?

2007. jún. 17. 22:26
a sajtot szeretem, a csirkét nem igazán. Hány kgról indulsz?
8. sarkanylany (válaszként erre: 7. - Sarkanylany)
2007. jún. 17. 22:21

ja améréseimet majd egy hónap múlva gondoltam kitenni, hisz egy héttel mit "büszkélkedjen " az ember


de majd megírom

7. sarkanylany (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2007. jún. 17. 22:20

és mi lenne, ha fehérje alapút ennél csak este? pl: joghurt, sajt, csirkehusi?

Olvastam vhol, hogy az esti gyümi nem igazán jó a gyomornak, mert nem tud gyorsan kiürülni és alkoholt termel a szervezetben, vagyis rohad.


sajnálom a hányásos dolgot, az elég rossz :(

2007. jún. 17. 22:16
Majd ird be mennyi ment le vele. Én is probálkoztam vele, meg updattel is de ha vacsira nem eszek ch-t akkor éjjel 3kor felébredek és nagyon fáj a gyomrom, néha még hányni is szoktam olyankor. Ugyhogy én inkább próbálok ésszel és mértékkel enni. meg mozogni.pl. ma műzlit vacsiztam meg almát, persze nem sok műzlit :))
2007. jún. 17. 22:09

Én is féltem tőle, már vagy két éve porosodott a könyve a polcon. Sajnos nem tudtam fogyni semmivel sem, és eszembe jutott egy bedobott ebédszállítási újság kapcsán az atkins. Rendeljek, vagy ne? Aztán nekivesekedtem a könyvnek. Szóval megtetszett és azt írja, hogy az inzulinsokkos anyagcserét is rendbe tudja tenni. Szóval én pedig az utobbi időben nagyon ki voltam, hogy csak ettem, ettem és mégis állandóan éhes voltam. Most a 7. nap végén nagyon jól vagyok. Nincs étvágyam és nem vagyok rosszul. Mondjuk az elején tudatosan kezdtem csökkenteni a ch(szénhidrát) mennyiségét. Így elértem azt, hogy a diéta megkezdése után nem jött rám remegés, fejfájás. Remélem a mérleg is kedvezni fog holnap reggel. :)

És arra is figyeltem, hogy ne fogyinak tüntessem fel az egészet a lelkem előtt. Nagyon finomakat készítek ebédre és gusztin tálalom :)

2007. jún. 17. 22:02
grat az atkinszhez! nekem azt nem birta a gyomrom, húsit tojást tejet csak akkor tudom megenni amikor nagyon kivánom, ha máskor eszem akkor irtó rosszul vok tőle...
2007. jún. 17. 21:47

Sziasztok!

Én ma vagyok túl a 7. napi atkinsen, már nagyon várom a reggeli mérlegelést. Ha nem bánjátok néha bekukkantok, hogy egymást buzdítsuk a kitartásra.

Ja, Rózsa és az anyósod vékony?

2007. jún. 17. 21:00
Szia Rózsa, látom a mérlegelődből, hogy te is tapasztalt fogyózó vagy, sok sikert erőt és kitartást kívánok a mostani elhatározásodhoz!!! Most hogy látsz neki a fogyódnak? milyen elveket követsz majd? Mozogni is fogsz? Csak azért érdeklődöm mert én is ma határoztam el nagyon hogy folytatnom kell a fogyit... bíztathatnánk egymást ha gondolod, üdv: zsú
2007. jún. 17. 19:42

AZÉRT IS NYITOM EZT FORUMOT HOGY HA MEGTORPANNÁK NYUGODTAN BESZOLHASSON AKÁRKI!

tEGNAP UGYANIS AZ TÖRTÉNT HOGY CSALÁDI ÖSSZEJÖVETELEN VOLTUNK.HÁT KARÁCSONY ÓTA 12KG OT HIZTAM,DE EZT NEM IS TAGADTAM.ANYÓSOM KÖSZÖNÉSKOR ÉPP HOGY ELFORDULTAM HANGOSAN MEGJEGYEZTE:RÓZSA JÓL MEGHIZOTT.NA MOST MEGMUTATOM HOGY LE IS FOGOK FOGYNI!

HÁT HA MEGNÉZITEK A MÉRLEGELŐMET ,NEM AZ ELSŐ NEKIRUGASZKODÁSOM.DE 1HÓNAP MULVA INDULUNK NYARALNI IS HÁT ADDIG CSAK LEMEGY VALAMI!

HA VALAKI VELEM TART VÁROM!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook