Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azért is megmutatom, hogy lefogyok fórum

Azért is megmutatom, hogy lefogyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
79. Joyce (válaszként erre: 76. - 91d4989ab9)
2007. júl. 9. 13:59
A hasam és a fenekem nem tetszik. Mem még a combom felül se túl szép, de az kevésbé zavar. Ráadásul narancsbőröm is van.
78. **Rita** (válaszként erre: 75. - Joyce)
2007. júl. 9. 13:17
Nem akarlak bántani, de el kéne menned orvoshoz( anorexia gyanús amit írsz)
77. **Rita** (válaszként erre: 72. - Joyce)
2007. júl. 9. 13:14

a 175cm/51kg testömegindexe 16,65 vagyis nagyon sovány

mondhatnám kórósan sovány

2007. júl. 9. 13:10
Hát elég fura, hogy ennyi súllyal nem érzed magad vékonynak? Mi az ami nem tetszik magadon? Has, comb, kar, vádli,fenék ? Vagy úgy egészében van bajod a testeddel?
75. Joyce (válaszként erre: 73. - 91d4989ab9)
2007. júl. 9. 13:03
Tudom, hogy számok szerint ez nem sok, de nekem úgy tűnik.
74. Joyce (válaszként erre: 73. - 91d4989ab9)
2007. júl. 9. 13:02
175 cm vagyok, ha jól tudom. Itthon tornázom saját fejből.
2007. júl. 8. 23:07
milyen magas vagy? nem inkább alakformáló tornára kéne járnod? vagy a hosszutáv futás is szépen vékonyít...
72. Joyce (válaszként erre: 71. - 91d4989ab9)
2007. júl. 8. 21:43
Most 50 és 51 kg között vagyok. Ennek ellenére nem nézek ki vékonynak.
2007. júl. 8. 21:32
Hány kilóról, mennyire szeretnél?
70. Joyce
2007. júl. 8. 20:52
Én is szeretnék fogyni, mert kövérnek érzem magam, de mások hülyének néznek. Nem tehetek róla. Ugyanúgy érzem magam, mint egy számadatok szerint is túlsúlyos ember.
2007. júl. 8. 20:45
van egy csomó egészséges jó kaja is:))) Mi az amiről nem tudsz lemondani??? Én imádom a mindenféle leveseket és azokkal biztos nem lehet hízni, a főzelékek meg a husik is jók, a tésztaféléket kell kicsit visszafogni meg a sütiket max.heti 1-2. Majdnem minden kajának meg lehet csinálni a diétás változatát:)
2007. júl. 8. 11:45
igy igaz eletmod valtassal lehetseges a suly megtartasa, de hat anyira szeretem a jo kajakat nyam nyam es errol nehez lemondani
2007. júl. 8. 09:33
Én mindíg tartottam a súlyom,de tavaly gyorsan felszedtem 15 kilót.Észre sem vettem és már magasvérnyomás,és vércukor emelkedés lett a túlsúly eredménye.Nagy elhatározás,hogy diéta,fitnesz.Sikerült!
2007. júl. 7. 20:14
:( tényleg csak úgy lehet végleg lefogyni, ha nem fogyizunk, hanem életmódot váltunk. örökre. én most ezen igyekszem...kisebb nagyobb sikerrel... van olyan nap amikor nagyon nehéz, pl. most is egész nap nagyon jó és egészséges kajákat ettem, és nem is keveset, erre most meg olyan ehetnékem támadt... ez annyira rossz, inkább ideűltem a géphez, a billentyűkön nem lehet enni:))))
65. gaboka1 (válaszként erre: 64. - 91d4989ab9)
2007. júl. 7. 19:06
sajna egy szemig vissza jott de nekem alltalaban minden fogyokura sikereses utanna mindd vissza jon. ugy hogy kinzom magam egy eleten at:) de legalabb nem unatkozom :))))
2007. júl. 6. 19:31
szia gaboka! és nem jött vissza? mit ettél utána? mármint diétásan, vagy mindent?
2007. júl. 6. 13:32
en is csinaltam ezt a dietat 14 nap alatt 7 kg ment le rolam es enyleg nem eheztem
2007. júl. 6. 13:00
szívesen máskor is :)))) néha ráfér az emberre...
2007. júl. 2. 18:30
köszönöm a biztatást!
60. rózsa74 (válaszként erre: 58. - 91d4989ab9)
2007. júl. 2. 18:29

Szia!

Ezt a diétát én már jópár évvel ezelőtt megcsináltam.És 8kg tényleg lement rólam.És a munkatársaimrol is akikkel csináltam.

Most pillanatnyilag nem tudok mást mert 17.-én indulunk nyaralni.

2007. júl. 2. 18:25

Ez egy Level-szerű diéta,sok magyarázattal,tehát a felmerülő kérdéseidre is választ ad.

Csábítóan hangzik, ugye? Sőt, ha azt mondom, hogy onnan mennek le a kilók, ahonnan szükséges és nem is fogsz közben éhezni, egész biztosan kételkedni fogsz a szavaimban. Sőt, különféle porok szedését sem javaslom, csak egy mezei, kifejezetten olcsó diéta megtartását. Két röpke hétig. Ja! Azért sportolni szabad...


Az Élelmezéstudományi Intézet által kidolgozott és ajánlott diéta teljesen egyszerű ételeket javasol. Nem vegetáriánus és valóban nem is mindig konyhaművészeti remekeket javasol. Mégis jóllakhatunk minden nap a javasolt ételekkel és még csak a kedvenc reggeli kávénkról sem kell lemondani, legfeljebb a kívánatos hat kanál cukrot kell kihagyni belőle! A diéta roborál, fogyaszt és fitté, üdévé tesz. Szóval állj neki, éhezés nélkül, fogyj, szépülj! Tippjeinkből kitalálhatod, mi is kipróbáltuk ezt a receptet! A kajákat a melóban gond nélkül magad is elkészítheted. Tapasztalataidat írd meg nekünk !!!


Alapszabály: Cukor semmi. Kevés olaj, (maximum napi egy evőkanálnyi a sütéshez.) alkohol semmi, limonádé semmi, csak és kizárólag bugyborékmentes ásványvizet, vagy sima csapvizet, esetleg Pi vizet szabad fogyasztani. Aki pontosan, csereberélés nélkül betartja a szabályokat és a legkisebb "bűnt" sem követi el, az két hét alatt a megfelelő helyekről 9 kg-ot fogyhat. Az ebédet a vacsorával megcserélni nem szabad. (Mennyiségi korlátozás nincsen, kivétel, ahol oda van írva!)

Figyelmedbe ajánljuk még:

5 napos kúra falánkság ellen (cikk)

Öt nap alatt három kilót is fogyhat-Aki citromba harapott (cikk)

3 hetes fogyókúra: 6-10 kiló mínusz (cikk)



A szervezetedben anyagcsere változás áll be,

és egy évig nem fogsz hízni.


A diétát hétfőn, vagy szerdán kell elkezdeni! Két hét eltelte után ismét bármit ehetsz, amit szeretnél!


Steak: Kevés vízben párolt natúr hús kevés sóval.


(tipp: a boltokban csirkemell filé kapható, amit mikrohullámú sütőben, vagy grillen zsiradék nélkül meg lehet párolni)


Saláta: zöld fejes saláta, melyet vagy nyersen, vagy a szokásos lében, persze cukor nélkül savanyítva készítünk el frissen.


Kenyérke: például az Abonett kenyér, krokettes, vagy kétszersült. Jó, mert eláll!


1 nap:

Reggeli: feketekávé

Ebéd: 2 kemény tojás, spenóttal (tipp: az IGLO mirelit spenótja felmelegítve még az irodában is elkészíthető, kb. 200 Ft.)

Vacsora: 1 nagy steak zöld salátával és főtt zellerrel


2. nap:

Reggeli: feketekávé kis tejjel, 1 szelet kenyérke,

Ebéd: 1 steak zöld saláta, gyümölcs (A gyümölcs bármilyen lehet, kivétel a kompót, vagy a konzerv gyümölcs

Vacsora: Bármennyi főtt sonka (tipp: a pulykasonka is finom)


3. nap:

Reggeli: fekete kávé kis tejjel, 1 kenyérke mint tegnap

Ebéd: 2 főtt tojás, zöld saláta, paradicsom (tipp: a zöld salátát a paradicsommal és a tojással összeaprítva zamatos salátát készíthetünk)

Vacsora: 20 dkg főtt sonka, saláta


4. nap:

Reggeli: fekete kávé, kenyérke

Ebéd: 1 főtt tojás, nyers, vagy dinsztelt káposzta, 15 dkg sajt

(tipp: a káposzta dinszteléséhez nem szabad cukrot használni, viszont édesítőszerrel, egy csepp ecettel sóval dinsztelve zamatos ételt készíthetünk. Vigyázzunk, az éttermi káposzta gyakran zsíron készül és cukron dinsztelik, ezért vagy előző nap készítsük el, és vigyük el a munkahelyre, vagy ott kell elkészítenünk!)

Vacsora: sima kefir, vagy joghurt és gyümölcs. (Amit a piacon kapni lehet.) (tipp: Kaukázusi kefírrel fenséges a szilva!)


5. nap:

Reggeli: reszelt sárgarépa citrommal, kávé tejjel

(tipp: érdemes a kettő között pár percet várni. A répára cseppenthetünk pár csepp édesítőt, ha savanyúnak érezzük)

Ebéd: dinsztelt hal, paradicsom

(tipp: A boltban kész konzerv paradicsomos hal kapható, amely minimális olajjal készül és simán ehető)

Vacsora: 1 steak, zöld saláta


6. nap

Reggeli: kávé kenyérke

Ebéd: ˝ grillcsirke, saláta

(tipp: nekünk ekkorra már a fülünkön is zöldsaláta nőtt, ezért jégsalátát vettünk! Jó ötlet volt!)

Vacsora: 1 főtt tojás, sárgarépa


7. nap:

Reggeli: citromos tea, cukor nélkül

Ebéd: gyümölcs

(tipp: A banán és a körte nagyon laktató!)

Vacsora: egyen amit szeret és amennyit akar!



Kezdd elölről a diétát és folytasd, még 7, összesen 14 napig!

2007. júl. 2. 01:53

Mi az a 14napos, Rózsa? Leírnád? vagy az is elég hogy hol találom :))) Attól félek túl szigorú lesz és ha 14 nap után vissza állsz a régi étrendre akkor újra visszaugrik ami lement... 14 nap alatt nem lehet leadni ami sok hónap alatt jött fel. Adj magadnak egy évet minimum, és egy kicsit kevesebbet egyél mint eddig, de ezt tartsd be több hónapon át...tehát csak annyival csökkentsd amit be is tudsz tartani. Szerintem te is tudod mi az a mennyiség ami től már hízni fogsz, ezt mindegyikönk tudja, csak nem tudatosítjuk, evés közben hogy a 3.tányérral már nagyon nem kéne megennünk....bármilyen finom is az a kaja...

Tiltott kaja nincs, de a cukros, lisztes dolgoknál, tényleg vissza kell fognod magad... és több hónapon keresztül, következetesnek kell lenned!:))) Nem könnyű, de ha akarod, meg tudod csinálni!!!:))))

2007. júl. 2. 01:29
Hajrá Rózsa! Nem szabad feladni! Első célod ne a fogyás legyen, hanem hogy ne menj ennél feljebb. Ne bánd ha nem indul el rögtön lefelé, légy kitartó!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hány kg voltál egy éve? Mennyi szeretnél lenni jövő ilyenkor???? Ne engedd magad feljebb!!!! Írjad egy füzetbe, miket eszel egy nap, és mindig ird akkor is ha bűnözöl. Meg fogod látni, hogy mennyivel jobb érzés tartani a mértéket... max 5-6szor egyél egy nap és ne egyél egyszerre többet mint ami a két markodba elférne...Hajrááááááááá!!!!!!!!:)
2007. júl. 1. 21:20
Én is várom a hétfőt a mérlegelsé miatt. Remélem vmi jó híre lesz számomra...
55. Teráz
2007. júl. 1. 21:07
......én is megmutatom.
2007. júl. 1. 21:04
holnap ismét kezdem a fogyókúrát!14napos és kibirom!!!!
2007. jún. 30. 18:15
hétfőtöl vagyok!!
52. sarkanylany (válaszként erre: 51. - 91d4989ab9)
2007. jún. 27. 21:09
Eddig nem vettem észre, hogy nem lennék annyira éhes, csak inkább könnyebb jó dologhoz jutni, pl: pari, apaprika, ubi és nem kell a műérett dolog...
2007. jún. 27. 10:02
sziasztok lányok,végre újra tudok jönni, megszerelték a gépem.:)))8kgnál tartottam egy hete, de most a héten nem figyeltem oda és 79lettem, mától újra megpróbálok figyelni a kajálásra.Különben nyáron könnyebb fogyni mint télen. ti nem vettétek még ezt észre? Ilyenkor könnyebben vissza tudom fogni a kajálást, meg sok vizet iszom ami szintén eltelít.kitartást mindenkinek! üdv:zsú
2007. jún. 26. 19:33

halihó mindenki!

senki sehol?

mondom én:-)?!

nos túl éltük a hétvégét, a tiramisu remekül sikerült:-)

de a kóstolás mellé büszkén vallom, hogy saláta, kagyló, rák és halacska került szigorúan roston sütve:-)

most indulok futni a szigetre!

várom az élménybeszámolókat! hajrá mindenki!!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook