Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Azért is megmutatom, hogy lefogyok fórum

Azért is megmutatom, hogy lefogyok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. febr. 22. 23:22

Sziasztok


Én is fogyizok. Most 100kg vok. Szeretnék majd 55 lenni de az távoli cél. Egyenlőre olyan 70-80kg-val is boldog lennék. Járok kondiba is. Ti miket esztek? Hogyan haladtok?

2008. febr. 22. 22:50

Nekem sajna kb 40 kg-tól kéne megszabadulnom, de nem adom fel. Tavaly egy fogyókúreverseny kapcsán leadtam 15 kilót, amiből nem sok jött vissza. Most egy év után újra kezdtük a 90 napos fogyit, mert itt majdnem mindent ehetsz, csak nem egy időben. Ma a pörkölt, holnapután a nokedli.

A mozgás mindenképpen nagyon fontos. Így valószínű újból elkezdem hordani a lányomat az usziba, és amígőt tanítják, én a nagymedencében kapálódzok.

Kitartás mindenkinek, és előre a karcsúbbság jegyében!!!

2008. febr. 13. 23:28
Tobbszor fogyoztam mar, de mindig vmi drasztikus modszert valasztottam, ami nem volt jo, mert nem sokaig birtam es utan sokkal tobbet szedtem vissza magamra. :( most megprobalok mertekletes lenni. sok sikert es kitartast nektek is. :):):)
2008. febr. 13. 23:26
sziasztok. szeretnek kb. 20 kilot lefogyni, de egyedul nem igazan megy. de ahogy itt olvasom a hozzaszolasokat, mindig uj erore kapok. :) holnap nekivagok a dietanak. nem akarok drasztikusan fogyozni, inkabb csak kevesebet eszem majd es sportolni fogok.
2008. febr. 12. 00:59

helo

én 9. hónapja fogyizok már:) mindenkinek kitartást:)

104. 1fpasi
2008. febr. 12. 00:26
másfél hónapig fogyóztam, eredmény-1kg, ezután egy hónapig féltékenykedés, idegeskedés, önmarcangolás eredmény -10kg. Nem ajánlom senkinek! Mármint a fogyást igen, a többit nem!
2007. nov. 19. 14:06
persze, és a továbbibeszólások? Már nem diétázol? Na ennyi volt a fogyókúra?! Komolyan mondom, jobb nem szólni senkinek, mert legalább nem macerálnak. :-((( Szegény mi....
102. rózsa74 (válaszként erre: 92. - Ági13)
2007. nov. 19. 13:55

jajj Istenem mintha én irtam volna!!!

Nkem már csak akkor szólnak ha eszem rendesen egy családi kajánál!

Mi van nem fogyózol?És mennyi ment le?Szét tudnék robbanni!!!!

101. rózsa74 (válaszként erre: 100. - Maggikov)
2007. nov. 19. 13:53

szerintem is jó ez a diéta!

meglehet csinálni!!

100. maggikov (válaszként erre: 90. - Adri25)
2007. nov. 12. 12:02
Bocsi, hogy csak most válaszolok, habár nem sikerült a végére csak 5 és fél kilót leadni, de azért tudom ajánlani a hoxán is rajta van az a címe a diétának, hogy két hét alatt 9 kilót!
2007. nov. 5. 12:57
Sziasztok!:-)) Hajrá Norci! (a lányomat is így becézem!) tetszik a diétád! Én is ezen gondolkodtam. Ki kell alakítanom egy olyn diétát, ami nekem jó. De hogy hogy? még nem tudom. Igyekszem a kenyeret kiiktatni, és az édességet is. én is akarok tornázni. talán bejön. Sok sikert neked!!
2007. nov. 2. 16:19

sziasztok,

Én, aki már annyi diétát kiprobáltam, és v.hogy mindig elakadtam! Rájöttem nem való nekem ezek a kötöttségek!

A rengeteg kipróbált diétából, kiszedem a számomra "betartható" részeket és csinálok belőle egy újfajta személyre szabott diétát!

Remélem, mozgással kiegészítve sikerem lesz!

97. adri25
2007. nov. 1. 16:59
én még sehogy,te?
2007. okt. 31. 21:30

Én most annyira buzgó vagyok hogy el sem tudom mondani.Remélem elérem a célom,és akkor majd mindenki csak nézni fog,és sárgul az irígységtől :))

Lányok! Ti hogy haladtok?

95. adri25
2007. okt. 31. 18:44
úgy érzem meg kell végre mutatnom,hogy ha egyszer már sikerült most is fog,úgy érzem már nem hisznek bennem. Csak a mérleget el kell tüntetnem valahová.
2007. okt. 29. 11:36
sziasztok, én a 90 naposat kezdtem el, de azt hiszem tényleg az a nagy büdös igazság, hogy életmódot kell váltani. és nem nagyon reklámozom, hogy fogyózok, mert jönnek a számonkérések, olyankor meg égőzök. Éhes vagyok, meg a megszokás. Az a baromi nehéz, hogy a szokott kajákat ne egyem, amikor a többieknek megcsinálom a finomat, ne egyek, vagy csak az engedett részét. A torna meg...hajaj! reggel nem érek, a nap elszalad, este meg mire a három manómat ágyba teszem, nincs erő. Pedig érzem, hogy a csontjaimnak jó lenne. 26 évesen már érzem, hogy nem lehet halogatni, mert a szervezetem igényli. nem is lenne semmi probléma, ha nem szeretnék ennyire enni...Szóval mindenkinek kitartást, az enyém nagyon inog...:-))
93. babi83 (válaszként erre: 92. - Ági13)
2007. okt. 29. 11:09

Szia!


Én is hasonló cipőben vagyok, ahányszor eddig bejelentettem, hogy fogyizok, persze annyiszor kudrcba is fulladtam, és meg is kaptam mindig, főleg anyósomtól, hogy milyen felesleges, meg , hogy minek jó mindenki úgy ahogy van, meg stb. persze a guta ütné meg, ha lefogynék egy kicsit, mert ő sem érzi magát jól a mázsa 5 kilójában, csak tenni nem akar ellene semmit. Így én is úgy vagyok vel, hogy ha lehet nem reklámozom, mert így nincs a kárörvendés, dehát csak sikerült most is megtudnia, mert az este is nem akkor jutott eszébe átjönni,mikor párom ette ajó szaftos vacsiját, én meg a kis salátámat, hát egyből lesett neki, hogy ez már megint egy újabb fogyi....

De másoknak nem mondom, inkább, ha kínálnak valamivel , akkor kibújókat keresek, mondjuk, hogy á most ettem tele magam, vagy, hogy most fáj a gyomrom, köszönöm, nem kérek. Itt a melóhelyen sem mondom, mert akkor számonkérnek, és nem akarok magyarázkodni.

Egyébként most a szegedi klinika 14 napos diétáját kezdtem 3 napja, remélem sikerrel zárok, könnyen betartható eddig, éhes sem vagyok, egyelőre nem panaszkodom, aztán majd jelentkezem, ha már lesz eredmény.

Sziasztok

Babi

92. Ági13 (válaszként erre: 91. - 03755e6896)
2007. okt. 29. 10:25
Szia!Pont ma határoztam el én is, hogy nem fogom senkinek az orrára kötni, hogy megint belefogtam egy újabb diétába.Az anyosom minden alkalommal jót nevet a markában,már megint egy új "sikeres" fogyókúra.Most nem lesz lehetősége rá, mert nem mondom el neki.Majd akkor nevessen amikor sovány leszek.Persze mindig mondja,ha sikerült a diéta elkéri a receptet,mert hát neki sem ártana néhány kilót leadnia.Na persze:)))))
91. 03755e6896 (válaszként erre: 88. - Julis11)
2007. okt. 29. 08:53
Szia! Én is mindíg olyan nagy hévvel álltam neki a fogyónak,és a férjem mindíg azt mondta,minek fogyózol 1 hétnél tovább úgy sem bírod.És mindíg igaza lett.Ha mások nem bíznak bennem,önmagamban sem tudok bízni. DE! Már 3 hete elkezdtem megint.És nem szóltam senkinek,így nem érnek "támadások".Azért észre veszik hogy nem úgy eszek mint eddig,de ha már beszólnak az sem érdekel,mert mostmár tudom magam tartani.
90. adri25
2007. okt. 22. 09:58
Szia Maggikov. Milyen 2 hetes fogyókúrát csináltál? Nekem is jó lenne 2 hét alatt -4kg.
2007. okt. 21. 20:10
12 napja csinálom a kéthetes fogyókúrát, mindent rendesen betratottam, annak ellenére, hogy éhezés nélküli diéta éheztem is mégis csaj 4 kilónál tartok, pedig 9 kilót írtak. Lehet folytatni még egy hétig?
2007. szept. 9. 17:45
Sziasztok! Sokszor kezdtem bele a fogyiba és sokszor fel is adtam, rendszerint a körülöttem élők mindig ˝˝na megmondtam, eddig tartott?,, És persze vissza hiztam. Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy lehet ezt kezelni? Engem ugy elkeserit hogy pont a számomra közel állók nem támogatnak.
2007. júl. 26. 16:21

jajj megvagyok csak nyaraltam meg kint medencéztem a gyerekekkel!

1 hé alatt 4kg ment le de ezt a nyaralás hetén vissza is szedtem.Most gondolkodom a *n de itt ez a sok gyümölcs és megfogok halni ha nem ehetek!

2007. júl. 18. 18:51
Én is folytatom a fogyit, bár elég nehéz most, olyan ehetnékem van...pedig nem vok éhes...
2007. júl. 18. 16:24

Mindenki elment nyaralni :)

Én fogyózok és azt vettem észre, hogy a fórum kiürült. Én atkinsben szoktam írni.

2007. júl. 18. 08:30
De eltünt mindenki... senkisem fogyózik??? Hogy álltok? Rózsa?
2007. júl. 9. 14:26
akkor valami bíró ica kazettát kéne szerezned, neki biztos jó a has meg a popsi tornája. mármint hatékony:)) combra meg a futás jó, minden másnap fél óra, de akkor enni is kell hogy bírd:))
82. Joyce (válaszként erre: 81. - 91d4989ab9)
2007. júl. 9. 14:06
Ez már nekem is eszembe jutott, csak a személyi edző nekem most túl drága. Egyébként jó ötletnek hangzik, csak nem tudom, hogy eredményt lehet-e ezekkel a testrészekkel elérni.
81. 91d4989ab9 (válaszként erre: 79. - Joyce)
2007. júl. 9. 14:05
Hát örülök hogy nem az egész testeddel van bajod, a helyedben mindenképpen konditerembe járnék és keresnék ott egy jó személyi edzőt aki direkt tudna segíteni a problémás helyeken. És talán ha ott meglátod a hozzád képest súlyosabb lányokat, talán jobban el tudod majd magad fogadni...
80. Joyce (válaszként erre: 77. - **Rita**)
2007. júl. 9. 14:01
Tudom, hogy ez a számadat, de pl. ha nem húzom be a hasam, akkor tényleg domború, rendesen, mint annak, akinek több a súlya. Szoktam hasizmot is csinálni, de nem nagyon lehet vele mit kezdeni.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook