Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az párom ex párja és közös gyerekük fórum

Az párom ex párja és közös gyerekük (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
2010. dec. 15. 23:10
tudod én azt gondoltam idővel majd jobb lesz a viszon köztünk hogy majd talán a gyerek gondjait megtudjuk beszélni na hát persze gondolni mindent lehet:)
14. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Mona180)
2010. dec. 15. 23:08

Igen az ember ilyenkor így gondolja,de nem biztos azt is tenné, ha hasonló szituációba kerülne. Ismerek olyat aki ezt is teszi, és ez így jó és helyes, a gyerekek így két szerető családot kaptak.:)

Kívánom,hogy legyetek boldogok mindig együtt!

Talán türelemmel az előző kapcsolatból született gyerekeket is visszalehet szeretgetni.

2010. dec. 15. 23:04
tündéri a kislányod mennyi idős??
2010. dec. 15. 23:03
meddig gyógyulnak még a sebek tudod én úgy gondolom náa ez már csak a bosszú
11. mona180 (válaszként erre: 9. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 15. 23:02
tudod én nem a másik nőt nézném hanem a kisfiamat aki imádja az apját nekem fontos lenne hogy szeresse az apját és töle is megkapjon mindent amit egy apa adhat a gyerekének
10. mona180 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 15. 23:00

teljesen igazad van csakhogy finoman fejezzem ki magam ő egy idegroncs vele nem lehet beszélni mert mindig nek van igaza ő a kis ártatlan szenvedő alany

tudom igaz az is amit írtál sokanmondják hogy már hideg a kapcsolat de mivel ők anyósomékkal egy házban laktak így anyósomtól tudom már ténylag nem voltak együtt mikor én színreléptem.

Szóval ő egy sajnos idegroncs nő mindig az volt anyós és a család elmesélései alapján soha nem volt 100-as szegény és itt a városban is aki ismeri tudja róla sokan csak annyit mondtak rá kell nézni a 2és fél év alatt kb 20-an fordultak meg az ágyában de pár hétnél tovább nem volt vele senki belőlünk is az utolsó forintot is megprobálta kisajtolni csak hát nem hagyta a bíróság mégígy is többet kap mint ami jár pénzéhes és még szerencséje hogy nem vagyok szemét mert kaphatna kevesebbet mert azóta nekünk is van közös babánk

2010. dec. 15. 22:54
Most látom Nektek is van egy tündéri közös babátok. Tedd a szívedre a kezed, ha Téged hagyna el a párod,Te szívesen adnád oda a párodnak a kicsit aki egy számodra ismeretlen nőhöz vinné a kincsed? Szerintem nem. Be kell gyógyulni a sebeknek.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Mona180)
2010. dec. 15. 22:48

Szerintem annyi pasi mondja az új kapcsolatba belépőnek, hogy megromlott a kapcsolata az addigi partnerével,és külön "élnek", hogy olyan nehér már annak is hinni aki ezt komolyan mondja.


Szerintem hosszútávon megérné egy genetikai vizsgálat, hiszen lehet nem is kellene fizetni, én biztos beinvesztálnék már akkor is ha 50%-nál nagyobb az esély, hogy nem a páromé a gyermek.


Mi lenne, ha az édesanyának írna a párod, egy levelet normál hangnemben, és leírná, hogy a gyerekek lelkibékéjének érdekében hagyja, hogy ő illetve Ti is szeressétek a kislányokat.


Az anyukának is nehéz feldolgozni, hogy vége egy kapcsolatnak, valahogy rákellene vezetni, ne a gyerekekkel zsaroljon, hiszen nekik úgy jó, ha tudják, anya és apa egyformán szereti őket annak ellenére, hogy a szülők között megromlott a kapcsolat.

7. mona180 (válaszként erre: 6. - Sopianae)
2010. dec. 15. 22:32

apasági teszt előre kell kifizetni és nem állunk úgy anyagilag

gyerektartás fizetjük de sajna a gyereket uszítja ellenünk így a gyereek nem akar jönni

6. Sopianae (válaszként erre: 5. - Mona180)
2010. dec. 15. 22:30

1. bíróság és ki lehet mutatni kié a gyerek

2. láthatás, ha fizet gyerektartást joga van hozzá

3. sok idióta van, aki telebeszéli a gyerek fejét

4. én ezért nem kérek gyerektartást, így nem is kell hogy lássa és nm beszéli tele a lányom fejét a későbbiekbe

5. mona180 (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2010. dec. 15. 22:26

nem voltak házasok csak együtt éltek a második gyerek fél éves volt mikor mi összekerültünk de túl fura volt a teherbe esés körül minden 4 hete nem szedte a gyógyszert és közben már 7 hetes terhes volt ráadásul nem volt felhőtlen a kapcsolatuk még egy házban de külön hálóban laktak

mindketten kételkedünk

4. mona180 (válaszként erre: 2. - 8dc02726ef)
2010. dec. 15. 22:23
lehet csak nem tudom máoknál mért működhet az hogy anya és apa már nem szeretik egymást de téged kicsim igen így menj csak apához éredz jól magad nálunk pedig hogy n emenj ugy sem szeret és hasonlók
2010. dec. 15. 22:22
...és tényleg nős volt,amikor belecsöppentél a kapcsolatba? Illetve niért gondolod, hogy nem a párodtól van a második kislány, vagy a párod gondolja úgy?
2010. dec. 15. 22:17
Ezt minden "következő" feleség megéli.
2010. dec. 15. 22:16

Sziasztok kis problémával fordulok hozzátok hátha van tapasztalata másnak a témában.

A férjemnek és exének van két kislánya egy 8 és egy 3 éves a probléma konkrétan hogy a láthatások mostanában kudarcbafulladnak mert az ex telebeszélte a gyerek fejét na és persze engem mindennek lemond mert szerinte miattam ment tönkre a kapcolatuk na és a pláne hogy vajon a második gyerek a férjemtől van vagy valaki mástol

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook