Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Az párom ex párja és közös gyerekük fórum

Az párom ex párja és közös gyerekük (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
2010. dec. 16. 22:44
tudjátok már nincs kedvem vitázni igen tudom hogy nem csak szóval lehet uszitani egy gyereket soha nem éreztettük hogy utáljuk z annyát mindig mindent megkapott amit kért és egyik héten betegvolt nem jött kéthéttel később meg már nem akart jönni az az idő pont elég volt hogy uszitsa de minegy már számomra lényegtelen az egyész vita mert nem hogy valaki segiten e megoldani a problémát vagy ötletet adna hopgy mit lehetne ttenni inkább mindenki csak az mondja hogy én milyen vagyok hát kösz nem erre vagyok kiváncsi hogy vadidegenek milyen nek tartanak azért mert szeretem a férjem
74. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 71. - Mona180)
2010. dec. 16. 22:41

Nem tudom, hogy itt ki az elhagyott nő.


Nem vádaskodunk, véleményt írtunk. Ha nem szeretnéd hallani mások véleményét, akkor ne írj ki fórumot! Ez ennyire egyszerű. Esetleg próbálkozhatsz azzal, hogy beírod, csak azok szóljanak hozzá, akik dícsérni tudnak.


Igen, van egy alapbetegséged, ami miatt nem adtak sok esélyt annak, hogy terhes legyél. Ne haragudj, de ez még nem ok arra, hogy rendezetlen körülmények között ne védekezz és teherbe ess!


Elhiszem, hogy nem volt közöd ahhoz, hogy a párod korábbi kapcsolata megromlott. De ez nem változtat sokat a helyzeten atekintetben, hogy a saját gyermekedet hátrányos helyzetbe hoztad (bármennyire is nem tetszik neked ez így leírva, de ezt tetted).


Nem kérdés, hogy megöltem volna-e a babát, mert egy ilyen zűrös helyzetben eszembe se jutott volna nem védekezni...


De igazad van könnyű kívülről okosnak lenni. Te vagy benne, te ismered a részleteket. Majd megoldjátok valahogy.

2010. dec. 16. 22:38

Hú, itt elfajultak a dolgok:)

De én is a többség véleményét osztom, abból amit leírtál Mona.

Nem lehet, hogy azért mehet kevesebbet hozzátok a gyerek/ek, mert érzik az anyjuk elleni ellenszenvet, amit otthon ki is adnak?

Hiszen gyerekek és őszinték. Nem csak szavakkal lehet a másik szülő ellen nevelni, ezt gondolom, tudod.

72. mona180 (válaszként erre: 70. - Fókamama)
2010. dec. 16. 22:32
a bíróság megállapitja a helyszint igen az anya mindenkori lakhely de ha valami gubanc van lehet kérni hogy a gyámhivatal legyen a helyszín
71. mona180 (válaszként erre: 69. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 16. 22:30

szerintem ahhoz hogy nekem mikor kellett gyereket vállalnom ahozz senkinek semmi köze mert itt épp nem arrol van szó hogy az én gyerekemmel bármi probléma lenne tri már totál áttmentetek szapulásba amit csak ugy okádtok mint a gyárkémény én nem az elhagyott nők véleményére voltam kiváncsi hanem azokéra akik olyan helyzetben vannak mint én és nem az kértem hogy azt vesézzétek ki hogy ki kmikor vállaljon gyereket és kinek milyen a férje vagy milyen hibát követett el a férje én azt szerettem volna tudni hogy más aki ugyanabban ac ipőbe van mint én az mitt tenne de ti itt csak vádaskodtok meg okoskodtok a teherbe esésemről annyit hogy azt mondták nincs rá esély még jó hogy mikor megtudtam hogy terhes vagyok nem a másik két gyereket néztem hanem a sajátomat és ha már így alakult nem vetetem el vagy ti ezt tettétek volna megölni egy gereket két másikért

kösz az eddigi hozzászólásokat további jó vitatkozást

70. fókamama (válaszként erre: 67. - Mona180)
2010. dec. 16. 22:24

Teljesen mindegy Pest vagy vidék,ha már a gyámügyet is be kell vonni a láthatás dolgába,akkor zűrös a család az tuti.Különben olyan láthatást nem állapít meg a bíróság,hogy a gyámügy lenne a helyszín,ahonnan a gyerekeket elhozhatná.Általában a gyerekeket az otthonukból viszi el a külön élő szülő láthatásra,és oda viszi vissza.

Minden esetre sajnálatos a gyereke sorsa,ez a rendezetlen életforma az biztos...

69. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 68. - Mona180)
2010. dec. 16. 22:22

Miért nem lehetett előbb rendezni a helyzetet és utána gyermeket vállalni?

Ez nem fair a gyerekkel szemben.

68. mona180 (válaszként erre: 66. - Fókamama)
2010. dec. 16. 22:18
mért vagyokfelelőtlen már bocs egxyépként honnan szeded azt hogy csak egy negyvenes nőnek lehet olyan gonja hogy most vagy soha
67. mona180 (válaszként erre: 65. - Fókamama)
2010. dec. 16. 22:15

a bíró azt mondta ha a láthatással probléma van akkor a z illetékes gyámhivatallel kell felvenni a kapcsolatot és ők intézkednem így a láthatás helyszíne pontosabbn hogy honnan hozhatja el a ggyereket az lehet a gyámhivatal is a bíróság csak addig foglalkozik a láthatással míg megállapítja hogy az mikor történik ez nem Pest hanem vidék

egyépként nem állította a férjem soha hogy az első nem tőle van csak 100%-ig biztos akar lenni a dolgában

66. fókamama (válaszként erre: 64. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 16. 22:09
Sajnos ez 100%-ban igaz.Felelőtlenek nagyon.
65. fókamama (válaszként erre: 63. - Mona180)
2010. dec. 16. 22:08

Hát nekem nem tűnik logikusnak,ha a kisebb esetleg nem az övé,akkor a nagyobb sem.Ugyanis szerintem feltételezhető,hogy az Ő kapcsolatuk is szerelemmel kezdődött,és még abban fogant az első baba....

Vagy a férjed mást állít?A másik gyerkőcnél már jobban el tudom képzelni,ha megromlott volt a kapcsolat,de erre is csak a vizsgálat adhat pontos választ.Gyámügy nem avatkozik a láthatásba,ez a bíróság hatás köre.A gyámügyet a gyerekek életkörülményei érdeklik.

64. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 62. - Fókamama)
2010. dec. 16. 22:08

Áh, a háttérben meghúzódó életfilozófia érdekes lehet. Nem tudunk sokat az apukáról, de azért elgondolkodtató, hogy alig hagyta ott az egyik párját, a másik rá pár hónapra már terhes volt.


Nem mondom, hogy nem lehet új pár keresni, újabb gyereket vállalni. De amikor van kettő, akit alig tudnak ellátni és a körümények rendezetlenek, akkor miért kell rögtön egy másik baba (főleg mert nem egy negyvenes nőről van szó, akinek most vagy soha...)


Persze kis tündér, csak most ő is beállt a sorba, akik szívnak a felnőttek felelőtlensége miatt. :((

2010. dec. 16. 22:02

igen így van 8és 3 évesek de gondolj bele haabban 90%-ig biztos vagy hogy az egyik nem tőle van akkor te nem csináltatnád meg a másik gyerekre is mert szerintem ha az egyik megvan ugy fer a dolog hogy a másik is meglegyen biztos ami biztos ez mért baj szerintem joga van 100%-ig tudni hogy biztosan mindkettö tőle van -e vagy sem

A gyámügyről meg csak annyit hogy mikor bementünk tavaly karácsony után mert nem adta oda a gyereket láthatásra a gyámügyes nő páros lábbal rugott ki minket (épp hatalmas volt a pocakom)

62. fókamama (válaszként erre: 61. - Mona180)
2010. dec. 16. 21:54

Mona,kérlek ne írj már hülyeséget!A nagyobbik kislány 8 éves,a kisebbik 3 ha jól emlékszem.Az elején arról írtál,nem biztos a párod abban,hogy a kicsi az övé.Most meg már abban sem az,hogy a nagyobbik az övé...SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Szóval az Ő kapcsolatuk már akkor is rossz volt amikor a nagyobbik gyerkőc készült,hogy fennáll a gyanú,hogy Ő is mástól van?Illetve ha így van,akkor miért kellett még egy gyerek?Bocsi,de ebben talán a párod is hibás ha nem lépett hamarabb.Szóval nekem ez a történet még mindig zavaros.A bíróság pedig abszolút nem annyira anya párti már mint rég.Én senkit nem ismerek akinek inge gatyája ment volna ilyen perre.Sőt,még ügyvédet sem kell fizetni,mert nem biztos,hogy szükséges.Ha mégis,lehet kirendeltet kérni,gyámügyet a nyakába szabadítani...stb.

Szóval nekem az ilyen mesék sántítanak,amikor valakinek a háza megy rá arra,hogy a gyerekéért harcol.De egyébként meg a gyerekeimért bármire képes lennék,mindegyikért!

Ne haragudj meg a véleményekért,szerintem senki itt bántani nem akar.De csak arra lehet hagyatkozni,amit magad leírsz.

61. mona180 (válaszként erre: 59. - Fókamama)
2010. dec. 16. 21:20

tudod ugy hagyhatja hogy nincs pénzünk ügyvédre és már több ismerősünknek is ráment mindene pont ennek a bizonyításában szóval volt aki még a házát is elvesztette mégsem kapta meg a gyereket mert ma magyaro-on az a szitu hogy a gyereket az anyyának ítélik hiába van bizonyítékod hogy rossz anya akkor is nála helyezik el a gyereket addig míg ő le nem mond róla

amásik ami neked zavaros ha nem vagy biztos abban hogy az egyik nem a tiéd akkor hogy lehetnél teljesen biztos abban hogy a másik igen ezért inkább mindkettő vagy egyiksem

60. fókamama (válaszként erre: 56. - Mona180)
2010. dec. 16. 20:59
Hát ez eléggé zavaros már bocsi....
59. fókamama (válaszként erre: 46. - Mona180)
2010. dec. 16. 20:59
Akkor a férjed hogyan hagyhatja,hogy egy ilyen nő nevelje fel a gyerekeit?Miért nem élnek veletek azok a szegény gyerekek?!Ezek nagyon durva dolgok amiket leírtál,nem lenne nehéz bizonyítani a bíróságon,és kérni a gyerek elhelyezés újra tárgyalását.
58. Fibonacci (válaszként erre: 5. - Mona180)
2010. dec. 16. 20:51
Úgy is elég nehéz teherbe esni. :) Akkor mégis miért vállalta el az apaságot?
2010. dec. 16. 20:39
ja és kérlek kíméljetek az olyan megjegyzésektől hogy milyen vagyok kiváncsi lennék ha más lenne a helyemben ő mennyire lenne rosszindulatú míg nem voltál ilyen cipőben addig ne ítélkezz rólam köszi
56. mona180 (válaszként erre: 53. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 16. 20:37
igazábol nem is azért szeretné akkor már mindkettőre megcsináltatni mert totál nme bitos a dologban hanem mert ha az egyik megvan akkor már legyen meg a másik is biztos ami bitos
55. mona180 (válaszként erre: 54. - Fibonacci)
2010. dec. 16. 20:36
az ilyen megjegyzésektől kíméljetek egyébként ki mondta hogy akkor nem élt vele háazaséletet én azt írtam hogy 4 hete nem szedte a gyógyszert mikor 7 hetes terhes volt és hogy akkor nem aludtak egy hálóban mikor én beléptem a képbe bocs de még jó hogy rossz nidulat van bennem mikor felveszem a telefont és közlöm bocs de nem tudom adni a férjem ő meg elkezd mocskolódni hogy én ilyen meg olyan vagyok
54. Fibonacci (válaszként erre: 47. - Mona180)
2010. dec. 16. 20:31

Ha élettársak voltak, akkor a férjednek kellett nyilatkoznia az apaságról, nem automatikusan tekintik apának, mint a házasságban. Ha a férjed már akkor nem élt vele házaséletet, akkor miért vállalta el a gyereket? Nekem nagyon sántítanak ezek a dolgok.

Ha visszaolvasod a hozzászólásaidat, észreveheted mennyi rosszindulat van benned az ex felé. Biztos van igazságod, de tudomásul kellene venned, hogy a férjednek már van "előélete", és azt megfelelően kellene kezelni. Még akkor is, ha az ex itt-ott keresztbe tesz. Goromba megjegyzés az is, hogy ő a vesztes. Az sem biztos, hogy Te nyertes vagy hosszútávon.

53. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 52. - Mona180)
2010. dec. 16. 20:30

Miért? Tényleg felmerült, hogy egyik se lenne az övé?!


Szerencsés vagy, ha vissza tudsz menni. Mostanság több olyan "sztoriba" (többek között a sajátom) futottam, hogy nem volt hová visszamenni...

52. mona180 (válaszként erre: 51. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. dec. 16. 19:46
megyek vissza dolgozni mint ahogy eddig is tettem ja és az összeg kinek mekkora a pénztárcája és 100000/gyerek
51. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 50. - Mona180)
2010. dec. 16. 19:43

Akkor nem annyira vad az összeg (a jelentőségéhez mérten), csak a mostani helyzetetekben szóba se jöhet.


Mi lesz gyed után, mert az nem tart sokáig?

2010. dec. 16. 19:41
egy apasági 100000ft és igen csak az én gyedemből élunk mert a férjem fizuja elmegy a kiadásainkra
49. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 47. - Mona180)
2010. dec. 16. 19:39

Mennyi egy apasági?

Miért csak a te keresetedből éltek? Az párod csak nem adja oda a teljes fizuját!

48. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 46. - Mona180)
2010. dec. 16. 19:38

Muszáj a megfogalmazásaidon "lovagolnunk", mert nem ismerjük a körülményeket, csak a te elmondásodra hagyatkozhatunk, illetve, amit nem mondtál el, azt mindenki a saját fantáziája, tapasztalata és sok amerikai film alapján hozzászőtte :D


Ezen nehogy megsértődj! :)


Nem mondhat el téged semminek. De ne is foglalkozz vele, mert attól még nem lesz jobb a helyzeted, hogy felhúzod magad ezen!


Egyébként nézd csak meg, hogy milyen címet adtál! Ha más nem is, de a te tudatalattid tüntet a kisebbik gyerek ellen...

2010. dec. 16. 19:33
az apaságiról meg kár vitatkozni nincs rá keretünk nem kis összeg és csak abból megélni amit én kapok és még az apaságit is megcsináltatni nem futja
2010. dec. 16. 19:31

szóval a tárgytól már teljesen eltértünk és ti ne is értitek hogy nekem mi a problémám mert csak fújjátok a magatokét ja és nem a megfogalmazásomon kellene lovagolni állandóan Nem értitek ne az összeggel van bajom igaz nekünk az is jól jönne de nem ez a lényeg hanem hogy milyen jogon mond el engem mindennek

A másik aza baj hogy azt a pénzt nem a gyerekekre költi hanem a saját szórakozására számítógép autó jogsi a gyerekek meg úgy járnak mint a lelencek még a legutolsó cigány gyerekeinek is külömb ruhái vannak mint annak a két kislánynak

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook