Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az Orsay üzlet ruhaneműi mennyire valók fiatalabbaknak? fórum

Az Orsay üzlet ruhaneműi mennyire valók fiatalabbaknak? (beszélgetős fórum)


13. michelle.r (válaszként erre: 11. - Ladyvintage)
2019. szept. 15. 08:31
Évek óta hordok mustársárgát, imádom. Sötétkékkel, bordóval, sötétzölddel nagyon elegáns. És ahogy elnézem pl. az Orsay őszi kínálatát, a fél ország fog mustárszínben pompázni 🙄
2019. szept. 15. 08:01
Én vettem az idén mustársárga ballonkabátot, táskát és szandált. Nagyon jól áll és szeretem is:)
11. Ladyvintage (válaszként erre: 8. - Channa*)
2019. szept. 15. 07:55
Én azt hiszem pont ezért nem szeretem a New Yorker és társait. Nem tudok magamon elképzelni ezeket a mintákat, az én komfortzonámon túl mutatnak ezek. Az egyszerűség híve vagyok inkább. Amúgy régen én is utáltam ezt a mustársárgát, de ugyancsak az Orsay-ből vettem 2 mustársárga kabátot s előben gyönyörű színük van. De ahogy elnézem tényleg nem korosztály, hanem ízlés kérdése, hogy ki melyik üzletben talál az ízlésének megfelelő ruhát.
10. Channa* (válaszként erre: 9. - Grassi)
2019. szept. 14. 18:01

Ugye!?

Mindig irigykedve nézem a gyerek ruhákat:DDD


Nekem azért van egy színű is, de jellemzően nem sima pólók, hanem próbálok olyanokat venni, amin van valami kis plusz (pánt a vállán, húzott a mellek között, érdekes nyakmegoldás, stb.

9. grassi (válaszként erre: 8. - Channa*)
2019. szept. 14. 17:24

nagyon bejön az ízlésed :)

én 40 vagyok, de egyszerűen nem bírom nem megvenni az n-edik snoopys meg macskás felsőt :) a legutóbbi szerzeményem egy fehét felső, amin kis mopszok vannak.

mindig elhatározom, hogy kell pár egyszínű basic felső meg póló, de olyan rohadt uncsik...

a gyerekeknek annyira ötletes, jópofa cuccokat csinálnak, tök irigylem

8. Channa* (válaszként erre: 5. - Gyöngy:))
2019. szept. 14. 16:51

Persze, biztos vannak jók is, mert itt is van néhány, ami nem néz ki rosszul, de a legtöbb randa és nyanyás:

[link]


Az első sorból csak a másodikat venném fel, a harmadik sorból az elsőt, és még talán a fehéreket.

Jártam már úgy, hogy képeken kinéztem valamit és az üzletben kiderült, hogy az anyagja miatt ronda.


Az idén nem sikerült ruhát vennem.

Múlt évben egy farmer ruhát sikerült, előtte pedig a New Yorkerben (ha jól emlékszek) két jópofát.


A férjem szerint gyerekes vagyok a hóemberes ruhámba, a cseresznyés szoknyámba és a dinnyés vagy ananászos trikómba, a koponyás ruhám láttán csak a szemöldökét húzogatja, és csak sóhajtozik, amikor megemlítem, hogy citromos ruhát szeretnék:DDDD

Lehet, hogy erről már írtam.


Tehát, engem nem érdekel, hogy elmúltam 40 és 50 is, nekem ezek tetszenek és nem a nyanya ruhák.

Még véletlenül sem veszek fel barnát, mustársárgát és állatmintás ruhát sem, bár az állatminta, ha pl. apró krokodilok vagy elefántok vagy cicák, akkor igen:DDDD


Van egy Amerika kapitányos szoknyám is:D A férjem mindig megkérdezi, hogy tényleg bohócot csinálsz magadból ma?:DDDD


Egyébként a pöttyös tetszik máson, de valahogy hozzám nem illik...

2019. szept. 14. 16:15
Eléggé.
2019. szept. 14. 16:04
Én múltkor a h&m ben vettem inget magamnak. Amúgy gagyi, pont mint az Orsay és társai. Csak mondom.:)
5. gyöngy:) (válaszként erre: 3. - Channa*)
2019. szept. 14. 15:47
Én két olyan jó nyári ruhát vettem ott idén nyáron, pöttyöseket, le sem vettem volna magamról egész nyáron:D
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Channa*)
2019. szept. 14. 15:41
Nem lettek jók a linkek....
2019. szept. 14. 15:40

Én nem hinném, hogy bolt függő az, hogy hány évesek hordhatják.

Szerintem a H&M és a többi is tele van nyanya cuccokkal. Sok mintás ruhában felismerem nagymamám terítőit, ágytakaróit és köntösét is:DDDD Még nem láttam olyan mintás ruhát, amit így 52 évesen felvennék ezekből a boltokban, mert szerintem a mintájuk, színűk, anyaguk is elég nyanyás.

A mustársárgától hányni tudnék vagy milyen szín amit mostanság magára vesz mindenki. Ennél a színnél a bugyirózsaszín is jobb:DDD


Ez a szín szerintem nagyon de nagyon ronda: [link]


Nyanya minta, nyanya fazon, nyanya szín: [link]


[link]

[link]


Na ezek szerintem bőven nyanyásak. Szerintem én majd 80 évesen sem veszek fel majd ilyeneket...

2. viva70 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. szept. 14. 11:33
Szerintem is leginkább fiatalos ruhák vannak az Orsayben. Meg a másik kettőben is, amiket írtál. Legalábbis én az erős negyvenes éveimmel már nehezebben találok ott magamnak ruhákat.
2019. szept. 14. 11:06
Nagyon sok fórumon azt olvasom, hogy inkább középkorú nőknek való ruhák vannak ott, én viszont nagyon sokszor vásárolok ott blézert, kabátot, ballonkabátot, egyszerű ruhákat, pedig 30 alatti vagyok jócskán. Öreges lenne az ízlésem, hogy nem részesítem előnyben a H&M, New Yorkert s társait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook