Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Az lehet, hogy a Lenkei vitamintól nem tudok aludni? fórum

Az lehet, hogy a Lenkei vitamintól nem tudok aludni? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 23. 04:51
én régebben szedtem, és nekem is hasonló tapasztalataim voltak, alvás előtt mikor bevettem (reggel, mivel éjszaka dolgozom), vagy 11-ig délig röpködtem, mint a távirat, mostam, főztem, takarítottam, aztán hirtelen puff, fel se keltem estig, mikor is indulhattam vissza dolgozni... viszont váltani se mertem esti (munkaidő előtti) beszedési időpontra, mert nekem sokakkal ellentétben nem növelte, hanem pont ellenkezőleg: elvette az étvágyamat, sokszor bennem se maradt, ha ettem is, elkezdtem fogyni, mert a vitaminokon kívül nem bírtam kalóriát magamba gyűrni, így aztán úgy a fele doboznál abbahagytam és elajándékoztam... az illetőnek bejött, azóta is szedi, veszi. szóval kinek hogy hat... egyébként jó lett volna, fittebb, életerősebb voltam... szedném is újra, dehát nem merem, mert az alap lehet nem lenne nekem elég, a közepestől meg tartok kicsit h ilyen mellékhatásai lennének újra...
2009. dec. 11. 12:17

Minden reggel szedem kaja után egy kis tasak tartalmát...

Érdekes, hogy most fordult a kocka, mert mint írtam nem tudtam aludni 3 napig, de most 4. nap megint olyan fáradt ás álmos vagyok, hogy majd leragad egész nap a szemem, pedig az éjszakát átaludtam mint a bunda és reggel meg alig tudtam észhez jönni... Érdekes ez a vitamin:)))

2009. dec. 11. 11:56
Az valóban jó ötletnek tűnik, hogy a C-vtamint este ne vedd be.Valóban élénkít.
9. Pegasus0629 (válaszként erre: 8. - 9a332bb186)
2009. dec. 9. 14:00
Csak az legyen aki kibírja:))
2009. dec. 9. 13:19
Nekem is ezek a tapasztalataim, de ez csak az elején van így. A szervezet ilyenkor kezd "magáhoztérni". Kb. 1 hónap amíg ez tart.
2009. dec. 9. 13:12
Én is szedtem a vitaminjait.Úgy általánosságban a C vitaminról tudom,hogy feldob.Jobb reggel bevenni.
6. Pegasus0629 (válaszként erre: 3. - Cb686d99d2)
2009. dec. 9. 12:39
Igen észrevettem az alvászavart, eddig mint akit fejbe vágtak úgy aludtam egész nap és olyan fáradt voltam, hogy úgy éreztem mindjárt meghalok de komolyan:(... Most meg nem birok aludni:)
2009. dec. 9. 12:38
Én is szedtem Lenkei vitaminokat ( 1 éve olcsóbbra váltottam)nekem nem volt ilyen panaszom tőle, de a barátnőmnek és a férjének igen. Pár hétig tartott náluk, aztán megszűnt mind a kettőjüknél.
4. Pegasus0629 (válaszként erre: 2. - 89b99f816e)
2009. dec. 9. 12:36
Az alapcsomagot szedem, de 1 hete csak...és először a régebbi kiadású csomagból szedtem attól meg tök fáradt voltam és állandóan álmos... Most váltottam az újabb alapcsomagra amiben van már külön alga kapszula is és azóta nem nagyon tudok aludni, éjszaka többször is felébredek és nehezen alszom el
2009. dec. 9. 12:32

Én is szedem a Lenkeit. Éjjel nagyon éberen alszom, reggelre pedig olyan fáradt leszek, hogy simán alszom 1o óráig.

Nekem azt mondta a hölgy, hogy előfordulhat alvászavar.

El fog múlni. :)

2009. dec. 9. 12:30
Szerintem lehet. Melyiket szeded? Alap, közép, erős? Mert ha nem az elsőt, lehet, h kisebbre kellene váltanod. De fáradt amúgy nem vagy a nem alvástól?
2009. dec. 9. 12:27
Az lehet hogy a Lenkei vitamintól nemtudok aludni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook