Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az iskolai barátságok valóban nem tartanak örökké? fórum

Az iskolai barátságok valóban nem tartanak örökké? (beszélgetős fórum)

dec. 23. 10:02
tobbnyire nem
24. tumbo2 (válaszként erre: 21. - Linduckó85)
dec. 3. 09:17
semmi,csak a bánat,szokta mondani a sofőrünk,pedig alapjában egy jó kedélyű embert volt.isten tudja,hány éve már ágyban fekvő beteg volt.láttam a feleségét feketébe öltözve a temetőben,de nem mertem odamenni,kérdezgetni.bár,ha meghalt volna ,biztos felteszik a fészbukra. szerencsétlenek megélték a fiúk halálát,aki annyi idős volt,mint az öcsém. 43 éves.
dec. 3. 01:28
nekem nem tartott.
22. Giba81 (válaszként erre: 21. - Linduckó85)
dec. 2. 23:01
Elég ha addig tart amíg élünk.
dec. 2. 20:45
Szerintem nem tart örökké semmi.
dec. 2. 13:15

30 éve töretlen... Sőt, a gyerekeink egy idősek, együtt is szültünk.. Pedig nem volt "tervezett" 😁

Az Ő fia a lányom vőlegénye...igaz még csak 2 éves, de hátha az élet úgy hozza hogy egyszer egy család is leszünk 😁🥰

dec. 2. 13:08
Vannak.
18. tumbo2 (válaszként erre: 16. - C4da557d31)
dec. 2. 12:56
nem mert szanaszét szórt az élet.
17. plavalaguna (válaszként erre: 7. - Channa*)
dec. 2. 12:52
igen nekem is van így, előtte teljesen máshol laktunk, más suliba jártunk. viszont most is közel lakunk egymáshoz. költöztünk csomót mindketten felnőttként, de ugyanott kötöttünk kb ki :)
dec. 2. 12:04
Szóval tapasztalatom szerint nem tart örökké.
dec. 2. 12:03
Illetve főiskolai barátaim voltak, kB 10-11 évig.
dec. 2. 11:59

Nekem olyan 30 éves barátságom volt (2 éves kortól).

Volt egy másik is, ovitól ugyanaddig.

dec. 2. 10:37
Mindegy mikor kezdődik, egy barátság addig tart, amíg a felek együtt fejlődnek. Vannak barátságok, amik az ovi óta tartanak, vannak, amik egy-egy időszakra szólnak. Ez utóbbiak pl. a munkahelyi barátságok. Amíg közös az út, tart, utána szép lassan elkopik a tapasztalataim szerint.
12. LBO (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 08:42
Nem tudom, hogy örökké fog e tartani, de már több mint 30 éve tart. 😉❤️
11. SzuzyF (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 2. 08:05
Iskolai? Óvodában lettünk barátnők, ennek már 58 éve, és azóta is ő az egyetlen barátnőm.
dec. 2. 01:16
nekem 20 evig tartott.
9. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:51
Ritka ha kimarad egy nap beszélgetés nélkül velük.Heti 3 találkozás is van rendszeresen.
8. Gretaa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:49

Nekem 2 barátnőm is van akivel egy suliba jártunk általánosban. 28 éve tart a barátság.Szinte testvérek vagyunk már.

Vannak más barátságaim,de azok 10/8/5 éve tartanak.

dec. 1. 21:46

Én magamból indulok ki. 9 éves korunk óta vagyunk barátnők. 5 évesek vagyunk;)

Együtt jártunk általánosba.

Azért csak azóta, mert előtte mind a ketten másik suliba jártunk, azaz nem ismertük egymást.

dec. 1. 21:42
miért ne lennének? nekem van iskolából barátom. mostmár 37 éve vagyunk barátok. olyanok vagyunk igazából mint a tesók
5. Magdi48 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:36
Vannak! Általános iskolai osztálytársam lett a barátnőm. Ez a barátságunk több mint 50 éve tart. Nem rég volt az 50 éves osztálytalálkozónk, ahol ki is emelték a volt osztálytársaink, hogy példaértékű a barátságunk. A párhuzamos osztályban is vannak barátságok, amelyek közel azonos időtartamúak.
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:13
Semmi sem tart örökké.
3. Karmol (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 21:02
Hang eves vagy?
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 1. 20:58
Persze. Semmi nem törvényszerű. Sőt, a középiskolai barátságok maradnak meg legtöbbször felnőtt korra. Felnöt korban nehezebb tartós barátságot kötni.
dec. 1. 20:39
Vannak kivételek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook