Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az exem új barátnője elkezdett engem "másolni", hajszín,... fórum

Az exem új barátnője elkezdett engem "másolni", hajszín,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

15. Charlize (válaszként erre: 14. - R.Eszter)
2023. márc. 26. 11:12
Igen.
14. R.Eszter (válaszként erre: 6. - Charlize)
2023. márc. 26. 09:52

Együtt vannak még, mármint a főnököd meg a neje?

Elgondolkodtató nagyon amit írtál, azért érdekel.

13. Soufflet (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. márc. 25. 23:27

Legnagyobb kerdes.



En onnan tudom, amit tudok, mert szemelyesen talalkoztunk. Olyan paraszt meg nem leszek, hogy elforditom a fejem.

12. Soufflet (válaszként erre: 7. - Gabbbicica)
2023. márc. 25. 23:24

Mikor egy ex kritizalni kezdett, akkor tudtam, hogy megcsal. Raadasul ismertem altala o exet, aki a konyveloje maradt.

0 is siman ravagta, ha kritizalni kezd,egint visszament egy regihez.

Amen, oszt annyi.

11. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 23:19
A volt ferjem uj parja/felesege kikopott olyan situsu volt, mint en. Nem hiszem, hogy masolt. Szertintem a volt fetjemnek van egy izlese.
10. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 20:55
Ezt miért figyeled?
2023. márc. 25. 20:48

Soha nem érdekelt, hogy az exeimet kik örökölték. Jó nevelést kaptam, a megunt "játékaimat", boldogan ruháztam át másnak,nem érdeklődtem,hogy miként alakult a sorsuk. :)

Ezért fogalmam sincs, mennyire akarnak rám hasonlítani másolni, majmolni az új tulajdonosok. :)

Tégy te is így! Ne foglalkozz a múlttal, előre haladj. :)

2023. márc. 25. 19:57
A következő vallomás meg az lesz, hogy "A pasim exe figyel engem, milyen a hajam, hogyan öltözök, még azt is tudja, hol van piercingem."
2023. márc. 25. 19:55

Lehet amugy, h a pasi befolyasolja.


Volt egy exem, akkor satirozott hajam volt, es sokszor elmondta, hogy neki az osszes baratnoje szőke volt, o azt szereti es festessem be a hajam, mert az enyem nem tetszik.


Ugyanigy volt, hogy fehernemut/ruhat vett nekem, hogy jobban szeretné, ha ku*vásabban oltoznék...


Vagy mondta, h balerina helyett járjak tűsarkuban, mert nem vagyok eleg szexi.


En meg otthagytam 😀😀😀


Kis helyen laktunk, egy tarsasagban mozogtunk, ismertem, akivel utanam osszejott. A csaj par honap alatt szoke lett, miniszoknyaban jart es tusarkuban. Pedig addig ez nem volt ra jellemzo.

6. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 25. 19:55

Ha tényleg másol, akkor szerencsétlen elég bizonytalan. Biztos hogy másol? Nem lehet, hogy csak egy az ízlésetek? Hisz ugyanazt a pasit választottátok.

De neked mi a fene közöd van hozzá? Nem zártad még le?


A volt főnököm felesége a szeretőt kezdte másolni. Haj, ruhák, stb. Sajnos neki rosszabbak az adottságai, sosem lesz olyan. 3 gyerekük van. Én sajnálom őt. Olyan szomorú.

2023. márc. 25. 19:49
Lehet, hogy nem is téged utánoz😄
4. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. márc. 25. 19:46
nekem is ez jutott az eszembe :O
2023. márc. 25. 19:45

Valahogy ezt nem hiszem.

Sosem akarnèk hasonlìtani a fèrjem exère. Eszembe sem jutna!

2023. márc. 25. 19:40
Miért érdekel egyáltalán az exed új barátnője?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook