Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az ex árnyékában fórum

Az ex árnyékában (beszélgetős fórum)


1 2
13. anonymus 25 (válaszként erre: 10. - 27c72ee00a)
2013. dec. 18. 12:55
női : )
2013. dec. 18. 12:51
Én is így gondolom, a saját testvérem miért hazudna? Arra hogy elmondtam neki hogy tesóm mit látott ennyit reagált: azért mondta ezt mert oda van a csajért.. mármint tesóm az ő ex csajáért.. kicsit durva a szitu igaz? Egyébként ebben is van valami mert régebben tényleg összejártak a csaj akart volna többet is.. de tudni kell róla és nem a rossz indulat beszél belőlem, hogy a csaj annyi pasival összefeküdt már hogy leírni itt nem tudom nem is akarom, se iskolába nem jár se nem dolgozik.. nincs élete.. ennyi neki az élete az ivás a szex ennyi.. és még emellé ostoba is tehát simán kinézem belőle hogy rámozdult az addig oké de a párom miért hagyta?? Állítólag ő ment utána a wcbe is ezt már a kivülállók mondják meg akik "hallották" tehát ködös az egész de egy bztos amit ő sem tagadott hogy egy wcben voltak de senki nem tudja hogy ott mi történt!! De ez is elég nem??
2013. dec. 18. 12:46

Huhh. Ez gáz... Ha a tesód ilyet mondd (és amúgy bírja a csávót), tehát nem akar mindenáron szétszedni titeket, én hinnék neki valószínűleg. ebben az esetben azonnal leülnék megbeszélni a pároddal a dolgot. Ha nem hajlandó? akkor menjen a francba. Egy kapcsolatban ezeket meg kell tudni beszélni.

Amúgy ha nincs más választás, és nem tudsz kinek hinni, én felhívnám az exet, és okosan szépen megkérdezném. Nem támadva, nem számonkérően, hanem ügyesen. (Persze ha neki is van pasija, akkor úgyis letagadja).


Amúgy ha egy pasira rámászik egy excsaja, pláne ha a fickó részeg, akkor kis eséllyel utasítja vissza az én szerény véleményem szerint.

2013. dec. 18. 12:39

Férfi klotyó vagy női?

Igaz, csak kicsit finomítana a helyzeten ... :/

2013. dec. 18. 12:37
Ha valaki lezárta a múltat,akkor a klotyóban is viselkedik.Lehet,hogy a volt többet ivott,mint kellene,s azért viselkedik így.A tesód biztos,hogy nem lódit,mert miért tenné?
2013. dec. 18. 12:26
Én azért a tesómnak jobban hinnék, de csak mert ismerem a tesóimat, hogy ilyenben nem hazudnának.
2013. dec. 18. 12:26
Nem mondtam, hogy törvényszerű, csak saját verziót írtam le.
2013. dec. 18. 12:26
Lapát. Nem ér többet az ilyen, tapasztalat.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Boyocka)
2013. dec. 18. 12:26

Hol írja, hogy rendszeresen?

Mi amúgy rendszeresen külön jártunk bulizni, illetve én eljártam, a párom meg nem. Ennek ellenére gyütt vagyunk lassan 24 éve.

2013. dec. 18. 12:23
Mit mondott arra, hogy a tesód látta őket?
2013. dec. 18. 12:22
Nos... Nem tudom hány éves vagy...De amikor én tini voltam, és pasiztam. Akkor állatába a pasimmal mentem bulizni, és ő is velem. Én nem kultiváltam azt h bulizzunk külön... Ha egy pár vagyunk mindegy milyen korosztály, közös elfoglaltságokat keresünk... Jó persze van az embernek egy társasága ahova elmegy.. Nekem is neki is..De rendszeresen szerintem gáz...Az ember eljár hébe hóba, de nem minden hétvégén. az exel találkozni tini korban meg = a még mindig őt szeretem, de nem akarlak megbántani efektussal... Felnőtt korban már másabb a szitu, mert ugye lehet, a közös gyerek miatt találkoztok stb...Szóval, ott vannak más dolgok amik összeköthetnek két ember akkor is, ha már mással élnek... Szerintem pattintsd le a srácot mielőtt megteszi ő.
2013. dec. 18. 12:22

Hát ez gáz. :(

Letagadta, hogy bent voltak együtt a klotyóban?

Hihetsz 100%-ban a tesódnak?

2013. dec. 18. 12:13
Sziasztok, a mostani párommal lassan egy éve vagyunk együtt.. röviden a lényeg annyi őszinte leszek mikor összejöttünk akkor még ő az előző barátnőjét nem igazán zárta le.. sokszor feljött témaként.. és a róla beszélt éreztem hogy tuti nincs még túl rajta.. pedig már egy éve külön voltak mikor mi elkezdtünk ismerkedni meg én is az előző páromtól. A lényeg hogy ezt éreztem végig volt hogy mondtam neki beszéljük meg ezt azt monda őt már nem érdekli higyjem el.. tényleg egyébként soha nem beszéltek nem voltak üzenetek.. az egy dolog ami bántottt hogy valahogy mindig feljött a téma.. de hittem neki! Ami történt az pedig az hogy 3 hete dolgoztam hétvégén ő pedig a haverjaival elment kocsmázni.. eléggé totálra tette magát.. másnap azt mondja: tegnap ott volt (xy is) az exe és megpróbált rámászni.. erre én és te?? elküldtem hát mit csináltam volna.. nem tudom ezek után mit tegyek a pláne az egészben hogy a bátyám is ott volt aki állítólag mást látott mert rájuk nyitott a mosdóban nekem ez nagyon kellemetlen a saját bátyám nem hiszem hogy hazudna vagy félre értette volna a helyzetet..mint kivül állók mit gondoltok erról? Mondtam neki beszéljünk öszintén erről.. de tartja magát ahhoz hogy semmi nem törtnént ez nagyon nehéz és nagyon kellemetlen megalázva érzem magam és ezek szerint nem hiába éreztem ezeket a dolgokat.. viszont annyit tudok hogy szeret és én is őt.. de valami tuti hogy nincs rendben.. :( vélemények?? ti mit tennétek??
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook