Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk. fórum

Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk.

1 2
9. Pné Veronika (válaszként erre: 8. - Mandulaszem)
2010. jan. 8. 13:43
Az üzlet is zavarja (pedig egy elhanyagolt, építmény nélküli, külterületi telekről van szó) és mi is. Mert szolgalmi jogot kell adnia... Nem tetszik neki, de mi már így vettük a telket és nem lehet máshonnan bejönni hozzánk. A sok-sok gonoszságukról már írtam a "Minden ami foglalkoztat naplóm" nyári és őszi részeiben, ha lesz idegem hozzá, megkeresem, de meg is nézheted. Amikor kijönnek még köszönni sem köszönnek, de mindegy már én sem... Egy időben mindig rájuk köszöntem, de csak átnéztek rajtam, most meg köszöngessen nekik a halál... Nem különbek mint én, sőőőőt!!! Egyszerűen tehetetlen vagyok, azt hiszem, tényleg ügyvéd lesz a vége...:-((
8. mandulaszem (válaszként erre: 7. - Pné Veronika)
2010. jan. 8. 13:38

Ezzel viszont nem tudsz mit kezdeni. Ne hagyd, hogy felemésszen.

A szomszédokat zavarja az üzlet, vagy pedig csak úgy zavarja a létezésetek?

A mézes-mázos szituációkból rengeteg van. Én ha ilyen helyzetbe kerülök, akkor amikor elkezd jópofizni, dicsérgetni és tudom, hogy mi a helyzet, akkor mindig rákérdezek, hogy hogy is van ez? Zavarbaejtő számára és kb. néhány napon belül lecsitul.


Megosztanál egy-két szituációt, ahogyan ártani próbáltak neked?

7. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Mandulaszem)
2010. jan. 8. 13:29

Köszönöm, aranyos vagy, de szerencsére a családi életem kiegyensúlyozott. Ha nem az lenne, már kényszerzubbonnyal vinnének a zárt osztályra... :-O

A megélhetésünkkel van még mindig gond, vagyis, hogy a sok irigy ember aki minket körülvesz, ott árt, ahol tud... :-(( Minden egyes szomszédnak van valami gondja, nagyon gonoszak az emberek... A szemtől szemben mézes-mázos, aztán amikor elfordulsz, hátba lőnek... :-((

6. mandulaszem (válaszként erre: 4. - Pné Veronika)
2010. jan. 8. 13:21

Ne is add fel. Akárhányszor elbizonytalanodsz, olvasd végig a cikked! Tudod...az első mindig a legnehezebb, a másodikat már könnyebb átvészelni (jó....nem feltétlen, de jól hangzik:))


Bízz magadban, keresd a megoldásra a lehetőségeket és mérlegelj. Hidd el, sosem lehet jól dönteni, de akármit kihozhatsz belőle, mert te formálod az életed.


Családi dolgokra tudok most gondolni a hsz-ed alapján. Azt sosem felejtsd el, hogy mindig szükségetek lesz egymásra (akár szülők felé, akár a férjed felé/párod felé). Bármilyen helyzet is álljon fenn, ha idáig túléltétek EGYÜTT az életet, akkor ezeket is meg kell tudnotok oldani!


Csak egy pár bátorító mondatot szerettem volna Neked írni.

2010. jan. 8. 11:53
nehez errol beszelnem,de nekkunk volt olyan napunk amikor azzon gondolkoztunk mibbol vesszunk kenyeret.de valahogy en mindig ugy gondolkoztam ,hogy Isten lattja mire van szuksegunk es vallahogy utolso pillanatban mindig kialakult.
2010. jan. 8. 10:52
Köszönöm mindkettőtöknek a hozzászólást, most nagyon jókor jött a cikk megjelentetése és a ti kedves szavaitok is. Megint a gödör alján vagyok, csak másképp... De nem adom fel!!!! Kell, hogy végre már jó legyen valami... :-(
2010. jan. 8. 10:35

Hasonló cipőben jártunk mint Ti, így áttudom érezni, hogy milyen erőre volt szükségetek.

Annak idején, egy 12, és egy 8 éves gyerekkel kerültem ilyen helyzetbe. A férjem beteg lett, én munkanélküli, szülői segítség nulla. Hacsak azt nem veszem "segítségnek", hogy anyósom megkérdezte: hol vettétek ezt a betegséget?

Mi is sikeresen talpra álltunk, igaz sok lemondással, türelemmel járt.

2010. jan. 8. 10:24
Erős vagy. Nagyon bölcsen gondolkodtál és gondolkodsz. Tapsztaltam, akkor, amikor az ember azt hiszi, hogy nincs tovább, mindig van egy erő gondolat, sugallat, ami a helyes irányba terel. Soha ne add fel.
2010. jan. 8. 10:03
Ma, amikor ezt a cikket írtam, nosztalgiáztam...
Ma van a család pasijainak a névnapja és ma van tündéri kislányunk 5. születésnapja...
Ezt a cikket azért írtam, hogy elmeséljem, hogyan telt el az elmúlt 5 évünk...

Ugrás a teljes írásra: Az elmúlt 5 évünk...a mi történetünk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook