Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Az egyik nagy drogériában erőltetik az önkiszolgáló kasszát... fórum

Az egyik nagy drogériában erőltetik az önkiszolgáló kasszát... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

25. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 1. 12:50

Nálunk a Lildben van ugyanez. (Illetve általában 1 kasszás van, de 3-ra való vevő áll sorba.)

Szeretem az önkiszolgáló kasszát, de a Lidlben nem használom, mert csak kártyás fizetést fogad el - én pedig jobban szeretek kp-ban fizetni. De folyton nyomatják a hangosbemondóban is, egy eladó is próbálja odacsalogatni a vevőket ... Nem túl sok sikerrel. :D

2023. márc. 1. 05:52

Én szeretem az önkiszolgáló kasszákat,szinte mindig oda megyek!

1.Senki nem dobálja a cuccaim.

2.Az én tempómban pakolok.

3.Le tudom ellenőrizni hogy az adott termék mwnnyibe került.(Ha drágább mint a kiírt visszaadom.)

4.Senki sem toporog mögöttem.


Drogériákban még nem láttam önkiszolgáló kasszákat.Én a Tescoban,Sparban,Lidlben és a Decathlonban használtam eddig.

23. pencil
2023. febr. 28. 21:26
nem szeretem
22. andi6020 (válaszként erre: 20. - Charlize)
2023. febr. 28. 20:21
Ugye? Nagyon durva. És áfás számlát, minden tud az ember magának intézni tök egyszerűen.
21. LBO
2023. febr. 28. 19:36
Én szeretem az önkiszolgáló kasszát, ha lehet készpénzzel fizetni. 😉 Nem szeretek bankkártyát használni...
20. Charlize (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2023. febr. 28. 18:52
Azon ámultam-bámultam én is! Bedobtam a cuccot és tudta mi az.
2023. febr. 28. 18:10
Abban a R**mannban, ahol én tegnap voltam, akár egyfolytában ülhetne valaki a kasszában, mert amennyit a vevők közt ugrándozik a pénztáros, meg amennyit a vevőknek kell várni rá, akár fizethetnének a hagyományos pénztárnál is. Tudom, hogy a tendencia az, hogy lehetőleg minél kevesebb emberrel működtetik a boltokat, de szerintem az automata kasszáknál sokkal könnyebben lehet lopni, úgyhogy, amit a réven, azt a vámon.
18. VendrinerPiroska (válaszként erre: 13. - Globus)
2023. febr. 28. 18:02
Én a "valahová benyomom" módszerrel sikeresen elhagytam a Super Shop kártyámat, ami jelenleg nem pótolható. Azóta inkább lassabban pakolok, de berakom a pénztárcámba, ami oda való. Én is kivárom mások szerencsétlenkedését, az enyémet is várják ki az utánam jövők.
2023. febr. 28. 17:55

Én szeretem, ha valahol van én mindig inkább az önkiszolgálót választom, mint az emberes kasszát.

Az önkiszolgálónak is megvannak az előnyei.

2023. febr. 28. 16:16
A legprofibb önkiszolgáló kassza a Decathlonban van. Ott tényleg nem kell csinálni szinte semmit.
2023. febr. 28. 16:10
Én utálom az önkiszolgáló kasszát, sokkal lassabb Londonban 10eve mindenhol ez van. Lidlben pl egyszer megette a pénzem pénztár kellett nyittassak jah hogy minden 3.termeknel jelzi asszisztencia kell akkor
2023. febr. 28. 15:45
Az R betűs drogériáról van szó. Mikor megyek a kasszához, mindig látom, hogy ott szerencsétlenkednek az önkiszolgáló kasszáknál, én meg odaállok a kasszához, és várom a kasszást. Mikor a kasszás megérkezik, gyorsan beáll mindenki mögém, és hagyják az önkiszolgáló kasszát. Tehát az emberek szívesebben állnak be kasszáshoz, csak az üzlet erőlteti az önkiszolgálót.
13. globus (válaszként erre: 12. - Libikóka)
2023. febr. 28. 14:32

Nekem inkább itthon kell kapirgálni a bankkártyát, pontgyűjtő kártyát. Sosem viszem be a kerekes szekeret, hanem odabent a karkosarat vagy húzósat. Ezeket ugye nem lehet kivinni a boltból, azaz fizetésnél nem kényelmesen átszórom a kerekesbe, hanem rögtön a saját cekkerembe kell pakolni normálisan. Ergo arra már a pénztárca mindig táska alján van, fölötte a vásárolt cucc :) Amikor visszaadja a két kártyát, valahová benyomom, otthon lázasan keresem.

Volt úgy, hogy ráragadt a felvágott címkéjére, betettem hűtőbe. Egy napig kerestük, már indultam a bankba újat csináltatni :DD

12. libikóka (válaszként erre: 11. - Globus)
2023. febr. 28. 14:24

Este nem járok.

Most ,, nem régóta itt is csak blokkal lehet kimenni.

Azt még nem szoktam meg,mindig begyűröm a táskÁmba, aztán kapirgálom vissza 🙄

11. globus (válaszként erre: 6. - Libikóka)
2023. febr. 28. 13:49
Fő téri Sparban este soha nincs "rendes" pénztáros. Csak ez a hü.e önkiszolgáló, inkább nem eszek, de kihagyom.
2023. febr. 28. 13:17
Rossmannokban már láttam, de tapasztalatom szerint teljesen felesleges, hogy olyan üzleteikbe is raktak, ahol kicsi a napközbeni forgalom. Ráadásul kevesebben is használják, mert csak kártyával lehet fizetni.
2023. febr. 28. 10:15

Nekem nincs gondom az önkiszolgáló kasszával, pedig nem vagyok már fiatal. Míg mások a segítséget hívják ha nem sikerül valami, én már ugyanazt meg tudom csinálni mint a segítő ha véletlen elrontom. De ez is inkább csak az elején volt, mikor ismerkedtem a rendszerrel.


Az önkiszolgáló kassza használatával elvégezzük azt a munkát ingyen, amiért a kasszában ülők jó fizut kapnak. Szerintem nekünk is járhatna a munkáért valami kedvezmény, hisz nem csak kasszázunk, hanem kétszer is pakolunk. Előrébb meg nem vagyunk a kasszázással, hisz sokkal lassabban megy mint annak aki ott ül. Én csak akkor használom, mikor úgy ítélem meg, a sorban állás tovább tartana.😀

2023. febr. 28. 10:04

Ha tudok kártyával fizetni, mindig az önkiszolgálót választom.

Egyszerű a kezelése, és mindig van 1-2 eladó aki segít, amikor elakad valaki.

A tapasztalatom nagyobb bevásárló központokra értendő, drogériában még nem láttam én sem.

2023. febr. 28. 09:34
Egyelőre mindig beállok a normál sorba. Ezért van a kasszás, aki legalább tudja a dolgát. Úgyis eljön az ideje, hogy nem lesz egy sem, akkor majd mindenki bénázhat az önkiszolgálónál.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 28. 09:27

Szerintem jó,főleg ha csak pár dolgot veszek.

Drogériában(itt) még nem láttam.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 28. 09:13
Pedig tökéletesen működik.
4. c7e2a207e8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. febr. 28. 09:05
Én sem szeretem, de mit lehet tenni.
3. Bichi (válaszként erre: 2. - Alnisa)
2023. febr. 28. 09:04
Nekem még sosem volt vele problémám, teljesen flottul működik. Igaz nálunk kassza mindig van, általában több is, de az önkiszolgáló üres, én meg nem várok :)
2023. febr. 28. 09:02
én is utálom, mert szinte semmit nem fog el magától a gép, mindig segítséget kell kérni, állunk ott 5-en és mindenkihez oda kell mennie, több idő az önkiszolgáló kassza, mintha sorban állnák. Nem lenne rossz, de egyszerűen nem működik rendesen, nem veszi a kártyát, a kuponokat, stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook