Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az anyósom tönkretette a házasságom.. fórum

Az anyósom tönkretette a házasságom.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. nov. 18. 16:18

bocsi hogy ezt irom de az anyafüggő férfiak azért vannak mert ne mtalálták még meg az igazi társukat és ezért ragfaszkodnak az anyukhoz ennyire majd ha már biznak a feleségükben vagy az élettársukban akkor lassan rendeződik minden

NE HARAGUDJATOK HOGY EZT IRTAM

13. Nadinka (válaszként erre: 9. - Marcsi06)
2008. nov. 18. 16:18
Mondjad :D
2008. nov. 18. 16:17
Családom,barátaim,messze vannak én meg kezdek ebbe belekattani ezért nyittam ezt a fórumot
2008. nov. 18. 16:16
tudom,hogy nem vagyok egyedül ezzel a gonddal csak szeretem volna megosztani másokkal.
2008. nov. 18. 16:15
És a legnagyobb baj,hogy az anyja mellett áll.Ennek következtében hétvégén költözik is haza.
2008. nov. 18. 16:15
Nálunk az a gond, hogy az anyósom teljesen rá van telepedve a férjemre. (pici korától) A drágám ezt észre is veszi és jól kiosztja időnként az anyukáját. Tájékoztatni kell, hogy van már a pici fiának családja és hogy 30 is elmúlt. Amúgy persze tovább is van mondjam még?... :)
2008. nov. 18. 16:13
de most nagyon berágtam rá,elvetette a súlykot szerintem,mert turkált a csekkjeink közt és emiatt egymásnak estünk,külön házban élünk,külön család vagyunk,szerintem jogtalanul tette. Sértetségében felhívta a szüleimet /tiszta ovoda módszer/,bár nem tudom mit akart ezzel elérni,mert az szüleim normálisak soha nem szóltak bele az életembe,véleményüket mindig elmondták de soha nem mondták,hogy ezt csináld,azt ted.
2008. nov. 18. 16:13
Nehéz ügy én is benne vagyok sajnos.Bár most épp béke van.Remélem az is marad.Az egésznek a férjem issza meg a levét mert ő két tűz között örlődik.szereti az édesanyját és szeret engem.Ha mi ketten az anyóssal veszekedünk ő szenved.ezért remélem hogy fenn tudjuk tartani anyósommal a jó kapcsolatot.Sajnos ez nem rajtam mullik.Az egyetlen problámája velem hogy elvettem a pici fiát.Szerintem nem vettem el de ő igy érzi.szóval nehéz.
2008. nov. 18. 16:10
min vesztek össze?
2008. nov. 18. 16:10
ezt a férjem irhatná az én anyámról de őneki sikerült lerendezni egyszer lehülyézte az anyámat és azóta is mindig megmondja avéleményét neki nem kertel és mostmár kezd normális viszony lenni köztük
2008. nov. 18. 16:09
Hát ebből csak akkor lesz boldog házasság, ha a férjed teljesen melléd áll, te meg megszakítasz minden kapcsolatot az anyóssal. De ha a férjed még mindig anyuci kisfia, akkor tehetetlen vagy, hozzá se szabadott volna menned...
2008. nov. 18. 16:07

legtobb anyos undok boszorkany, kivetel csak keves van.

az enyem is egy budos banya

nem is beszelek vele mar jo ideje, csak szerencs h a parom tudja, milyen a kedves anyukaja,es igy nem bir bennunket ossze ugrasztani,pedig nagyon szeretne.....

2008. nov. 18. 16:06
Szerintem ezt elég sokan leírhatnák magukról :o(
2008. nov. 18. 16:05

Sziasztok!

Igazából a véleményetek érdekelne.3éve vagyunk együtt a férjemmel,minden évben összevesztem az anyjával,mert mindig beleszólt az élettünk be de...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook