Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Autoimmun betegség - van gyógymód / kezelés? fórum

Autoimmun betegség - van gyógymód / kezelés? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
79. Ditti8181 (válaszként erre: 73. - 48aad0a7c4)
2011. febr. 17. 20:01
Nekem EFT-vel 100%-os a siker. Igaz minden egyes nap csinálom. Se fájdalom, de duzzanat. A csuklóm kicsit eldeformálódott a betegség következtében, de ezen is dolgozom. Nem szabad elhanyagolnom még így sem. Örülök, hogy neked is segített.
2011. febr. 17. 19:59

Én is EFT-t, **t, agykontrollt, jógát, életmódváltást, gondolkozás megváltoztatást, táplálkozásbeli változást javasolok!! Kezdjétek el, mert megéri! Próbálkozzatok, mert megéri.

Én a gyógyszereknek csak a mellékhatásait éreztem meg. Törekedjetek a megoldásra.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
77. gerna (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2011. febr. 17. 19:06

Kidobtad? hát én nem dobtam ki, sőt nem is a kinézetemmel törődtem, hanem hogy ki tudjak kelni az ágyból. Az adagot lehet idővel csökkenteni, persze fogyni nem könnyű.

Nem a gyógyszer borzasztó, hanem az ízületi fájdalom, főleg ha az egész testet érinti.

76. szimba (válaszként erre: 75. - Ditti8181)
2011. febr. 17. 17:50

Írtam lentebb, hogy biológiai terápiát kapok, és 3 havonta lokálisan egy szteroidinjekciót. Így másfél-két hónapig egészen jól vagyok (nyilván a szteroidtól), az utolsó hónap már nem az igazi (finoman fogalmazva), de suliba el tudok járni, csak hát fáj... Áprilisban befejeződik ez a terápia (nálam ez a második féle), és mivel nemigen van más alternatíva egyelőre, marad egy másféle, szintén biológiai.

A paleótól most kicsit elment a kedvem. :) Persze tudom, sokaknak használt. Ha megvalósítható, kb. egy hónap mólva szeretném elkezdeni (most nincs időm annyira belemélyedni), hátha...

75. Ditti8181 (válaszként erre: 74. - Szimba)
2011. febr. 17. 16:20
És most? Mi van veled most? Hogy érzed magad?
74. szimba (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2011. febr. 17. 13:59
Én nem tudtam volna kidobni, mert az utolsó másfél évben már így is csak 20-30 m-t tudtam menni egyhuzamban. 25 évesen... Sajnos az első műtétemet nagyon elhúzták, mondván, hogy ilyen fiatalon nem operálnak. Pedig sok szenvedéstől megkíméltek volna, és az a két év már nem számított volna semmit. De addig is, hogy egyáltalán meg tudtam mozdulni, az a Medrolnak volt köszönhető.
2011. febr. 17. 12:44

Én minden fizikai problémára amivel bárki hozzám fordul ÉFT-t

alkalmazok, és újra és újra meglepődöm az eredményeken. Nem érek el 100%-os sikert (ki az aki igen?), de nagyon gyakran az ÉFT ott is segít, ahol semmi más nem működött.


Előfordul, hogy a fájdalom egyszer és mindenkorra eltűnik. Máskor naponta kell

kopogtatni ahhoz, hogy a fájdalmat távol tartsuk.


A köszvényes fájdalmak – mint ezt személyesen is megtapasztaltam - gyakran enyhülnek ÉFT hatására, de vissza is térnek, hiszen magát a betegséget még nem kezeltük. Logikus, hogy azt is kezelni kell.


Lehetséges a köszvényt gyógyítani ÉFT-vel? – kérdezheted most. Nem

tudom, mivel tudtommal még senki sem használta kitartóan ezzel a céllal a

módszert. A hagyományos orvoslás szerint ez a betegség visszafordíthatatlan. Meggyógyítani nem lehet, legfeljebb a hanyatlást lehet megállítani.

Ezzel szemben engem 1986-ban köszvénnyel diagnosztizáltak, és

jelenleg egyetlen tünetem sincs. Akkoriban még nem használtam az ÉFT-t,

mert még nem tudtam róla. Gyógyulásomat böjtöléssel, életmódváltoztatással,

és gondolkodásom megváltoztatásával értem el. Meg vagyok

győződve azonban arról, hogy az ÉFT lényegesen felgyorsította volna a

gyógyulás folyamatát

72. f64f0d9a69 (válaszként erre: 71. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 22:07

Akkor jó, mert nem kételkedtem a szavaidban!

Olyan sokféle jó módszer van már, lehet válogatni kinek mi válik be.

Meg ki mit tud elfogadni, mert ez is nagyon fontos.

71. Ditti8181 (válaszként erre: 70. - F64f0d9a69)
2011. febr. 16. 21:31
Oké :) értjük egymást.
70. f64f0d9a69 (válaszként erre: 68. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 20:54

Azt gondolom, valahogy félreértettük egymást.

"mert hiába mondogattam hogy "napról napra jobban érzem magam"" Ez a módszer nem az igazi.

Lehet elme tükre, vagy megkeresed a betegséget és elpusztítod stb. Én csak erre írtam.

És azt is írtam, hogy sok út vezet a célhoz és mindegyik lehet jó attól, hogy más az ösvény.

69. Ditti8181 (válaszként erre: 68. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 20:41
Kimaradt az élet szó az előbbi kommentemből. Bocs.
68. Ditti8181 (válaszként erre: 66. - F64f0d9a69)
2011. febr. 16. 20:39

Figyelj. Ha neked segített a "saját" módszered, az fantasztikus. Én megosztottam a tapasztalataimat veletek. Én most már mindent ehetek, és eszem is. Engem is rá akartak beszélni a "köszvény elleni diétára", nem segített semmit. Ma már teljesen tünetmentes, teljes értékű élek.

Az agykontrollt megítélésem szerint jól használtam, hiszen amit alfában tanultam meg (közgazdász diplomám van) az mind a fejemben van, és hihetetlen, de mindenre emlékszem.

Én azt javaslom, mindenki próbálkozzon, ki kell próbálni mindent. Sokan sokfélék vagyunk. Én megtaláltam az utam, és nagyon hálás vagyok eljutottam idáig.

67. ac808a6b30 (válaszként erre: 59. - CsillagTM)
2011. febr. 16. 20:37

Nővéremnek azt mondták, több dologból tevődik össze a tünetek alapján:

Kevert típusú kötőszöveti autoimm. és Sjögren, ha jól írom. Igazából én sem értem, bocs, ha hülyeséget írtam! Ő is hízott a Medroltól, de neki nem is ártott, sosem volt 50 kg. fölött, olyan kistermetű soványka volt mindig is.

66. f64f0d9a69 (válaszként erre: 63. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 20:27

Nem jól használtad az agykontrollt. Nem így való, de nem is hiszem, hogy erre tökéletes lenne. Tudom mi az az EFT és nem hiszem el, hogy ott ahol étrendi hiba van, azt helyreállítja. Ezért nem volt tökéletes nekem az agykontroll és a reiki szerintem. Segített valamennyire, de csak ha sűrűn használtam. Ehhez nekem ezügyben nincs türelmem.

Nem hiszek 1 mindenható dologban,mert a betegség sok mindentől alakulhat ki. Az okokat pedig meg kell szüntetni. Szerintem.

Mindenkinek az a jó választás, ami már bevált. Többféle módszer lehet jó.

65. a0c1361e44 (válaszként erre: 50. - Szimba)
2011. febr. 16. 19:43

A medroltól nem volt semmi bajod? Én 2 hét után kidobtam, mert 10 kg-ot hiztam tőle, persze mindet hasra, valamint holdvilágképem lett. Azt hittem sosem fogok úgy kinézni, mint előtte.

Borzasztó gyógyszer....

64. Ditti8181 (válaszként erre: 58. - Szimba)
2011. febr. 16. 19:34
Lentebb írtam, hogy betartottam Dr. Szendi Gábor utasításait. Neki van többek között egy ilyen című könyve: Paleolit táplálkozás. Én 7 hónapig csináltam. Nem jött be.
63. Ditti8181 (válaszként erre: 62. - F64f0d9a69)
2011. febr. 16. 19:33
Teljes mértékig igazad van. Több annál. Én saját tapasztalatból írtam. Nekem a nyelvtanulásnál és a főiskolánál volt nagyon hasznos az agykontroll. Nekem a betegség legyőzésében viszont nem segített., mert hiába mondogattam hogy "napról napra jobban érzem magam", nem volt igaz, mert nem éreztem magam jobban. Ezért jó az EFT. Ez segített nekem.
62. f64f0d9a69 (válaszként erre: 57. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 18:33

Azért az agykontroll egy kicsit több ennél!

Önfejlesztő technika tanulásra is, de az egészség helyreállítására és még sok másra is való.

Nagyon jó, csak van határa.

Nekem az ételek megválasztása nagyon jól bevált, ez mellett nem kell túl komplikálni az életet. Nekem jók az egyszerűen kivitelezhető módszerek.

61. f64f0d9a69 (válaszként erre: 60. - CsillagTM)
2011. febr. 16. 18:13
:))Remélem írtam hasznos információt!
60. CsillagTM (válaszként erre: 46. - F64f0d9a69)
2011. febr. 16. 17:51
köszi!
59. CsillagTM (válaszként erre: 38. - Ac808a6b30)
2011. febr. 16. 17:49
öööö de pont h nem...a mamája túlsúlyos, és foltot sem láttam az arcán...
58. szimba (válaszként erre: 55. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 17:22

A nagyon jót természetesen úgy értettem, hogy a tüneteket nagyban lecsökkentette. Nem ideig-óráig, és nem valamelyest, hanem szinte teljesen. A többi módszernek/gyógyszernek még ez SEM sikerült.

Már öt éve nem szedem, és szerencsére azóta sincs bajom, félévente járok mindenféle kontrollra. Lekopogom, minden oké.

Mondjuk én nem is híztam tőle, hanem kb. 25 kilót fogytam, amg szedtem...

Én most biológiai terápiát kapok, de ezzel abszolút nem vagyok elégedett. :( Bár nekem az ellenkezőjét mondták, hogy kevésbé veszélyes, mint a szteroid.


Paleolit táplálkozással kapcsolatban nincs esetleg tapasztalata valakinek? Most efelé kacsingatok, és ha vége a vizsgáimnak, beleásom magam a témába.

57. Ditti8181 (válaszként erre: 56. - F64f0d9a69)
2011. febr. 16. 17:01

Én is jártam masszázsra. És az agykontrollt is használom a mai napig. Az a baj, hogy nekem is 5 év ment el a kísérletezgetésre. Tönkre is tette a lelkemet és a testemet is.

Rengeteget kell tenni azért, hogy gyógyuljunk. A betegség egyfajta üzenet, hogy valami nagyon nem jó,nem jól működünk.

Az agykontroll inkább tanulásra jó (pl: idegen nyelv) az EFT meg konfliktus oldásra.

56. f64f0d9a69 (válaszként erre: 54. - Ditti8181)
2011. febr. 16. 16:34

Én ugyan reikit használtam, de az ízületeimnél nem igazán vált be.

Pedig még agykontrollt és masszázsokat is tanultam.

:(

Az étrend és a jóga volt a legjobb.

(gyógynövény készítményeket is használtam - ha lúd, legyen kövér :)

55. Ditti8181 (válaszként erre: 50. - Szimba)
2011. febr. 16. 16:28

"Medrol nagyon jó" Én vitatkoznék ezzel. Egy méreg, egy szteroid sosem jó. Én is szedtem. Ettől (is) híztam. A fájdalmas duzzanataimat valamelyest csökkentette, de csak ideig - óráig. Nem az okot szünteti meg, csak elfedi. Én tudom milyen betegnek lenni. Én is beszedtem mindent amit az orvosok felírtak, mert olyan fájdalmaim voltak, hogy leírhatatlan. Elhittem mindent az orvosoknak. De mégsem segített. Már a biológiai terápia is szóba jött, de az meg aztán még veszélyesebb mint a szteroid.


Te 5 évig szedted és nincs mellékhatása??! Én is azt hittem. Aztán nagyon fájt az epém környékén. Elmentem hasi ultrahangra. Ott kiderült, hogy semmi baja nincs az epémnek, "csupán" a májam másfélszeresére nőtt (a szteroid miatt) és nyomja a belső szerveimet.

54. Ditti8181 (válaszként erre: 52. - Szimba)
2011. febr. 16. 16:21
Én most megyek a ** 2. tanfolyamára. Nekem rengeteget használ. Sajnálom, hogy Neked nem segített (ez is rajtunk múlik! ). Aki teheti, én javaslom: próbálja ki. Aztán saját élmény, saját tapasztalat alapján eldönti hogy folytatja e.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
53. f64f0d9a69 (válaszként erre: 48. - Jk)
2011. febr. 16. 14:46

Ezt már ugyan egyszer beírtam, de neked még ideteszem:

"Autoimmun betegségek az immunrendszer összeomlásakor alakulnak ki. "

Dr Peter J D'Adamo

Ehhez pedig elég sok minden kell.

Stressz, étrend meg még ki tudja? :(

52. szimba (válaszként erre: 43. - Csabi4)
2011. febr. 16. 14:39
a **val is megismerkedtem, de nagyon negatív a tapasztalatom.

** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
51. szimba
2011. febr. 16. 14:38
olvasd el a szabályzat egyik legfontosabb részét itt a fórum címe alatt: más honlapot nem szabad reklámozni.
50. szimba (válaszként erre: 42. - Gerna)
2011. febr. 16. 14:36
Aravát, Medrolt én is szedtem, a Medrol nagyon jó, de hosszú távon sajnos nem adható. bár én kb. öt évig szedtem, és nem volt mellékhatása.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook