Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aukciós oldalak - mi a sikeres eladás titka? fórum

Aukciós oldalak - mi a sikeres eladás titka? (beszélgetős fórum)

1 2
2011. júl. 6. 16:12
Én azért listázások elejére szoktam rakni, nagyobb az esély eladásra, mert többen látják... (jobbára táska, felső esetleg ékszer kategóriába) Minimálárat nem szoktam, mert akkor azt inkább kikiáltási árnak írom be! Utálom, ha valaki 1Ft-ról indít valamit, a min ár meg pl. 3500Ft... vagy ennél még sokkal magasabbal is találkoztam
2011. júl. 6. 16:10

én nem merek 1 forintosat hirdetni,ha meg minimár áras...akkor nem is foglalkozom az egésszel...onnan tuti nem veszek!

próbáld meg licitesre tenni,arra az árra ,aminél lejjebb nem adod el,és tegyél rá licitlépcsőt!

én mindig így csinálom!ha meg nem megy el,és már kevesebbért is odaadnám,csökkentem az árat!

4. egypt (válaszként erre: 3. - Egypt)
2011. júl. 6. 16:10

Na pl. egy hasonló babakocsit, mint a tiétek.:) nem ennyire szép, és ugye használt, de 2 funkciós, van hozzá esővédő, mózes, téliesítő... (A táskát nem adnám, mert azt használom.)

Azért mégsem szeretném elkótyavetyélni, mivel semmi komoly hibája nincs. Nem merném 1 Ft-ért feltenni.

3. egypt (válaszként erre: 2. - Szuszuek)
2011. júl. 6. 16:08

Férjem is ezt mondja.

Én pl. mindig ár szerint rendezem, és azokat nézem meg kiemeléstől függetlenül, amik beleesnek az általam elképzelt kategóriába. A túl olcsókat is kihagyom.

De amiből olyan rengeteg van, hogy végig sem lehet nézni?

Pl. konkrétan babakocsi.

Azt hogy érdemes meghirdetni? Fel merjem tenni 1 Ft-ért minimálár nélkül?

2011. júl. 6. 16:06

sztem aki vásárolni akar,az ugyis átböngészi!

nekem elég sok vásárlásom,és eladásom is volt!

sztem felesleges pénzkidobás a kiemelés!

2011. júl. 6. 16:03

Most kezdtem az eladást, eddig csak vásárolgattam ilyen oldalakról.

Szerintetek milyen szempontok fontosak eladásnál?

Érdemes pl. kiemeltetni a terméket, pl. a lista elejére tenni?

Hogy a legjobb meghirdetni?

Úgy vettem észre, az 1 Ft-os aukciók nagyon mennek, és általában bőven áron felül elkel a termék, de én drágább dolgot nem mernék minimálár nélkül így feltenni. Az viszont szerintem kicsit átverés.

Szerintetek?

Vannak jó eladási tippjeitek?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook