Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Átlagosnál kevesebb magzatvíz fórum

Átlagosnál kevesebb magzatvíz (beszélgetős fórum)


1 2
2010. máj. 27. 18:47

Igen nekem is hullámzik a hasam :) ebből gondolom hogy jól van...de holnap lesz nst ismét...

Napi 4-5 litert iszok,de ne tudd meg mennyit pisilek...:S

8. simancsa (válaszként erre: 7. - Pallasz1)
2010. máj. 27. 14:29

:)

Nekem mennyiséget most sem mondott, bár tényleg szemmel láthatóan több volt. Még én is észrevettem.

Próbáld meg te is hogy sokkal több folyadékot iszol, hátha.....

Az én kisfiam is virgonckodik és most már kívülről is szemmel látható ahogy ficánkol :) Az apja jókat rötyög rajta.

7. pallasz1 (válaszként erre: 6. - Simancsa)
2010. máj. 27. 09:29

Jaj de jó!! Ügyesek vagytok!

Én hétfőn voltam,továbbra is 10cm a víz,nst-n minden rendben volt.Holnap megyek újra nst-re. De baba biztos jól van,rengeteget mozog. Csak az a fránya víz nőne.

6. simancsa (válaszként erre: 5. - Pallasz1)
2010. máj. 27. 09:25

Voltam dokinál és gyerkőckével minden rendben, és a magzatvíz most nem kevesebb. Az elmúlt napokban 3-4 liter folyadékot ittam, ezek szerint mégiscsak befolyásolja a mennyiséget.

A diétával nincs gondom, inkább az időpontokkal a reggeli 7 órás és esti 9 órás kötelező kajálás nekem kicsit soknak tűnik, illetve túl korai, de elmegy.

Vettem olyan nasit amit ilyenkor elvileg lehet enni, 70%-os csokira gondoltam. NO persze mértékkel :)

Én is nagyon remélem minél előbb talál állást a férjem, így nehéz lesz az élet.

Remélem nálad minden ok.

2010. máj. 22. 09:50

Nekem a 120 perces lett 7.3,az is "épphogy belefér"eredmény így azóta édesítőzök és nézem a szénhidrát tartalmat,rozskenyér és társai...de ki lehet bírni:édességnek rétest csinálok azóta,abban minimális Ch tartalom van,1 lapban talán 1.8 gr? Megtöltöm túróval és nyugodtan ehetem.


Sajnálom a férjed,remélem mielőbb talál másikat!!! Drukkolok nagyon.

4. simancsa (válaszként erre: 3. - Pallasz1)
2010. máj. 22. 08:41

Köszi.

120 perces lett 8.1 és 200 gr-os diétát kell tartsak. Hozzáteszem, soha nem diétáztam és soha nem figyeltem miből mennyit eszem. Nekem nagyon furcsa azt nézegetni miben mennyi szénhidrát van, sőt néha nem is értem mi micsoda (ezt úgy értem, hogy néha nem tudom mire kell figyeljek, vagy melyik kajában mi van).

A férjemnek egyenlőre nincs más kilátásban, keresgetnünk kell. De tényleg nagyon rosszkor jött ez. Mondjuk ez soha nem tud jókor jönni.

2010. máj. 21. 17:37

Ó,nagyon sajnálom!! Mindkettőt,mennyi lett a cukrod? Hány gr.ch-s diétát kaptál?

A férjed állása :(( nagyon rosszkor jön ez,van kilátásban másik?

Drukkolok.

2. simancsa (válaszként erre: 1. - Pallasz1)
2010. máj. 21. 16:09

Szia!


Szerdán voltam vércukor terhelésen és sajnos magas lett, ma voltam belgyógyászaton és dietetikusnál megbeszéltük milyen diétát kell tartanom. Hát nem örültem neki. UH-ra majd csak szerdán megyek reggel.

Sajnos a férjemet ma elküldték a munkahelyéről, igen érzékenyen érintette, össze van törve nagyon, 1 év alatt ez már harmadjára fordul elő. Elég elkeserítő a helyzet így. Eddig sem sűrűn tudtam itt járni, de így sajna kell a gép apának. Azért néha benézek még. neked kitartást és minden jót.

1. pallasz1 (válaszként erre: 36. - Simancsa)
2010. máj. 21. 15:45

Szia.

Mi a helyzet nálatok?

Én az elmúlt 2 napot is vizsgálatokkal töltöttem,tegnap sajnos nem volt jó az nst-m,újabb UH-t kértek,azon viszont javulás van,10 cm-es a víz,köldökáramlás rendben és a bébi is nőtt.Kornak megfelelő. Ma volt nst ismét na azon már gyönyörűeket mozgott és a pulzusa is jó volt.Tegnap talán aludhatott...kedden megyek újra,nst,és UH:

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook